Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#5081 PostWysłany: 20 Kwi 2017 14:13 

Kravkrk napisał(a):
Dopiero zacząłem bawić się tą kartą


A wy na bank narzekacie jak jeden się "bawi KK", drugi czy wielu nie traktuje go poważnie i ma za "półbank"

Zabawę rozpocznij od przeczytania wiki, a i sam pilnie załóż konto myWizz do przypisanego do umowy o w/w kartę konta e-mail (jak już ci założyli wtedy otrzymasz komunikat, że adres e-mail jest zajęty i poprosisz o ponowne przesłanie hasła)

Konto myWizz jest niezbędne, by Ci przypisać np. darmowe na rok konto WDC Group 1+5
Góra
 PM off  
      
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
#5082 PostWysłany: 20 Kwi 2017 14:14 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Wikipost przeczytałem, nie było tam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Przefiltrowałem temat po słowach kluczowych, też nie znalazłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5083 PostWysłany: 20 Kwi 2017 14:20 

Ok, ale traktuj już teraz tą "zabawę" z rozwagą, bo to jednak jest KARTA KREDYTOWA

Zapewne zabawa polegała na jej aktywacji i pierwszych zakupach, zapewne już czy lada chwila sami przypiszą do myWizz wdc, o pkt powitalne i za zakupy zapewne już wiesz trzeba dzwonić
Góra
 PM off  
      
#5084 PostWysłany: 05 Maj 2017 10:33 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Jaki jest aktualnie maksymalny czas "przechowywania" punktów przez Raiffeisen (czy kiedyś wygasną jeśli ich nie przeniosę?) oraz ważność punktów po stronie Wizz Air? Przepraszam ale "lekko" wypadłem z obiegu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miron40a lubi ten post.
 
      
#5085 PostWysłany: 05 Maj 2017 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 168
Loty: 126
Kilometry: 361 070
niebieski
Z tego co mi wiadomo to 1 rok czasu na przelanie i 1 rok na wykorzystanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver uważa post za pomocny.
 
      
#5086 PostWysłany: 05 Maj 2017 10:42 

Kod:
Uczestnik może zamienić swoje Punkty na kwotowe odzwierciedlenie wartości dostępnych upustów za Usługi Wizz Air ewidencjonowanych na Koncie Wizz po wykupie Punktów ("Fundusze") poprzez złożenie Zlecenia. Zlecenie takie należy złożyć najwcześniej 30 dni po dniu (w rzeczywistości zaraz po zaksięgowaniu transakcji bezgotówkowej), w którym karta Wizz Air MasterCard została aktywowana, ale nie później niż w ciągu 12 miesięcy od dnia przyznania Punktów. Minimalna liczba Punktów w jednym Zleceniu wynosi 100, a ich równowartość w Funduszach wynosi 10 zł (maksymalnie miesięcznie 10000 pkt). Wartość Punktów w Zleceniu musi być wielokrotnością 10. Uczestnik może skorzystać z Funduszy nie później niż w ciągu 12 miesięcy od dnia, w którym zostały zapisane na Koncie Wizz. W przypadku niewykorzystania Funduszy w wyżej wymienionym terminie Stan Konta Wizz pomniejsza się o Fundusze, w stosunku do których upłynął termin 12 miesięcy od dnia zasilenia nimi Konta Wizz


na myWizz j/w napisano
Góra
 PM off  
      
#5087 PostWysłany: 05 Maj 2017 20:10 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
U mnie po wizycie w hotelu najpierw pojawiła się podwójna blokada środków, a po kilku dniach tylko jedna kwota wskoczyła w historię. Druga wyparowała z konta i z blokad. W trakcie rozmowy z infolinią po sprawdzeniu historii od strony systemów bankowych dowiedziałem się, że to niemożliwe. Po tym z pomocą przyszła mi arytmetyka i nagle w trakcie rozmowy wraca na moim koncie blokada na brakującą kwotę. Na pytanie jakim prawem przytrzymują mi środki, zadeklarowali, że to jednak było podwójne pobranie (o którym nie było wcześniej mowy ani śladu w systemie bo osoba konsultująca dokładnie sprawdzała stan transakcji). Aby było śmieszniej do pełnego wyjaśnienia sytuacji mam czekać na kolejny wyciąg... środki zablokowane, chaotyczne tłumaczenia, brak słów :(

Inna sytuacja. Ostatnio zalogowałem się na konto jakoś po trzeciej w nocy aby coś sprawdzić, a tam przyplątało się kilka tysięcy wolnych środków :shock: Machnąłem screena i poszedłem spać.
Rano ani śladu więc zgłosiłem ten fakt i otrzymałem odpowiedź... że to normalny objaw w trakcie nocnej archiwizacji danych w systemie :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5088 PostWysłany: 11 Maj 2017 10:53 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Ostatnie odpowiedzi na ten temat widziałem są z lutego, dlatego dla pewności spytam - za rachunki w żabce dalej nie ma problemu z naliczaniem pkt wizz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5089 PostWysłany: 11 Maj 2017 10:56 

TAK jeśli chodzi o żabkę, sprytnego oraz BM.pl
Góra
 PM off
Kravkrk uważa post za pomocny.
 
      
#5090 PostWysłany: 11 Maj 2017 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 203
niebieski
Moja karta Wizz Raif ma ważność do 05/2018, a na stronie Wizz widzę, że ważność konta Wizz Discount Club kończy się za miesiąc czyli 06/2017. Czy Raiffaisen kończy współpracę z Wizz i stąd krótszy okres ważności WDC niż na karcie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5091 PostWysłany: 11 Maj 2017 13:36 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Nie.

W czerwcu przedłuża ci ważność statusu WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off
seelk uważa post za pomocny.
 
      
#5092 PostWysłany: 14 Maj 2017 11:14 

Rejestracja: 10 Lis 2013
Posty: 59
Loty: 23
Kilometry: 53 445
Czy jest jakaś maksymalna kwota jaką można jednorazowo wykonać tą kartą? Planuje zakup na około 60 000 zł i chcę uniknąć ewentualnego problemu, że nadpłacę kartę, a transakcja nie przejdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5093 PostWysłany: 14 Maj 2017 11:22 

Jak sobie USTAWISZ transakcje online z JEDNODNIOWYM WYPRZEDZENIEM w "Zmień Limity Transakcyjne" tak będziesz mógł/a płacić (ja tam widzę z automatu kwotę 999999 zł, czyli nie przerażają ich sumy podanej przez Ciebie wielkości, osobna kwestia jak podejdzie do tego dany sprzedawca ze względu na prowizje)
Góra
 PM off  
      
#5094 PostWysłany: 14 Maj 2017 14:55 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Czy z regulaminu znikł zapis mówiący o maksymalnej miesięcznej ilości punktów ? było chyba max 10000 pkt per miesiąc ?

http://raiffeisenpolbank.com/documents/ ... ZZ+AIR.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5095 PostWysłany: 14 Maj 2017 15:13 

Na stronie Raiffeisen ostatni obowiązujący regulamin jest z datą obowiązywania od 15.02.2017r., a tam:
Kod:
VI
..
10. Uczestnik może zamienić na Fundusze maksymalnie 10 000 Punktów w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego poprzez złożenie Zlecenia.



http://raiffeisenpolbank.com/documents/ ... 017%29.pdf
Góra
 PM off  
      
#5096 PostWysłany: 14 Maj 2017 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
A ktoś się orientuje czy pkt wizz zgromadzone, ale NIE przelane na konto Wizza tracą po jakimś czasie ważność?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5097 PostWysłany: 14 Maj 2017 15:54 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Po roku.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5098 PostWysłany: 14 Maj 2017 15:55 

Nie przystoi tak doświadczonemu forumowiczowi takie pytanie ;)

Link z postu wcześniej ten sam punkt Vi. 10
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5099 PostWysłany: 14 Maj 2017 17:50 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Oj tam, oj tam. Chciał się upewnić :-) Jak dobrze że są użytkownicy, którzy zadają takie pytania :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5100 PostWysłany: 15 Maj 2017 12:52 

Dla jednych ułatwienie, dla innych jakaś tam trudność

Kod:
Szanowni Państwo,

Przypominamy, że począwszy od dnia 16 maja 2017 roku wprowadzamy dodatkowe, bezpłatne zabezpieczenie podczas dokonywania w Internecie transakcji kartami płatniczymi wydanymi przez Raiffeisen Polbank – autoryzację z wykorzystaniem hasła 3D Secure.

Dokonując transakcji internetowych kartą płatniczą wydaną przez Raiffeisen Polbank, zostaną Państwo poproszeni o podanie numeru karty, daty ważności karty, opcjonalnie kodu CVV2 lub CVC2 oraz jednorazowego hasła 3D Secure, wysłanego w wiadomości SMS na zarejestrowany w Banku numer telefonu komórkowego.

Nowa metoda autoryzacji będzie działała w punktach usługowo-handlowych, oznaczonych symbolami "Mastercard SecureCode" lub "Verified by VISA".


Pozdrawiamy,
Raiffeisen Polbank

Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Paolo_ oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group