Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#4981 PostWysłany: 13 Lut 2017 23:24 

Online i apka przed chwilą bez problemów
Góra
 PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#4982 PostWysłany: 13 Lut 2017 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3411
srebrny
Dzięki, u mnie też już działa. Musieli mieć jakąś chwilową przerwę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4983 PostWysłany: 14 Lut 2017 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 617
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Kompletny bajzel. Pomimo spłaty całkowitej kwoty z wyciągu, zadziałała spłata automatyczna pobierając mi dodatkowo z konta 140 zł. Na infolinii przyznano mi rację, złożona dyspozycja i reklamacja zwrotu środków na. konto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4984 PostWysłany: 14 Lut 2017 23:01 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
Czy mieliście sytuacje, że na KK praktycznie 0 zł, a tu nagle znikąd się pojawia +1500 zł? Pare razy zdarzyła mi się już taka sytuacja - straszny bajzel tam mają…

-- 14 Lut 2017 22:01 --

Te +1500 to akurat mój limit karty, więc możliwe że u kogoś innego będzie nawet 2 czy 3 tys ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4985 PostWysłany: 16 Lut 2017 17:46 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 88
Czy ktoś z Was jest w stanie potwierdzić że od 15 lutego bank faktycznie nie nalicza punktów za transakcje Sprytnym Billem albo Blue Cashem? Ktoś sprawdzał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4986 PostWysłany: 16 Lut 2017 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2189
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
A jak ktoś to niby miałby sprawdzić? Z 15 transakcję na pewno jeszcze nie rozliczone nie mówiąc o transferze na konto Wizz...

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4987 PostWysłany: 16 Lut 2017 17:54 

Może ktoś kto mało korzystał "z pośredników" zada pisemne pytanie przez formularz kontaktu o to, których pośredników ograniczenie dotyczy???
A nuż podadzą, choć nie do końca jestem pewny co do sensu, zapewne później życie zweryfikuje które już NIE, zresztą nie ma ich aż tak dużo
Góra
 PM off  
      
#4988 PostWysłany: 17 Lut 2017 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
walerek napisał(a):
Odsetki w twoim przypadku naliczają się od dnia wygenerowania wyciągu z informacją o kwocie do zapłacenia po np. 24 dniach.
Nie sa liczone od ostatniego dnia w którym powinienes się spłacić.
Np. 1 masz generowany wyciąg
25 termin spłaty.
Pozostaje ci niezapłaconych 87zł to płacisz odsetki za całe zadłużenie od 1 dnia.
Stąd te 35zł odsetek.

olus napisał(a):
@zulu I przede wszystkim, jak już zresztą wcześniej pisałam, wiążąca kwota do spłaty to ta, którą masz na wyciągu. Nie napisałeś jaka ona była.

Anonymous napisał(a):
A ciągle w telewizji, radiu i prasie mówią oraz piszą, że z kartami kredytowymi "nie ma żartów" i w sumie kilkadziesiąt zł "nauki" to drobne frycowe za brak chęci dokształcenia w postaci przeczytania zapisów regulaminu czy oferty kk

Też kilka lat temu zapłaciłem frycowe, jak mi się czytać nie chciało i spłaciłem minimalną kwotę do spłaty


Nie bez satysfakcji :lol: chciałbym Was moi serdeczni dyskutanci poinformować że bank przyznał się do błędu i zwrócił mi moje 35,27 zł z tytułu uznania złożonej przeze mnie reklamacji opisywanej na przełomie miesiąca. Prawdę mówiąc już o tym zapomniałem ale ... dziś zobaczyłem pozycję "uznanie CSBREKL/17......".
ale jak to pisał
Anonymous napisał(a):
z kartami kredytowymi "nie ma żartów"

A i 1 marca nie zapomnijcie posypać głów popiołem :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4989 PostWysłany: 17 Lut 2017 15:53 

Cieszę się twoim szczęściem, ale jak otrzymasz pisemne uzasadnienie powodu zwrotu to napisz

Osobiście proszę o te prawdziwie ważne ustalenia: co po 15.02 nie przechodzi z płatności z pkt wizz
Góra
 PM off  
      
#4990 PostWysłany: 17 Lut 2017 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Zadam pytanie moze i glupie ale czy przy kredytowce w Citi pkty wizz na koncie nie byly wazne 2 lata na wykorzystanie?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4991 PostWysłany: 17 Lut 2017 23:45 

Tam i tu też były 2 lata, ale zmienili na 12 miesięcy i nie pozostało nic jak to zaakceptować (choć da się ten okres znacznie przedłużyć późno przesyłając i np. first minute wykorzystując)
Góra
 PM off
yoshi lubi ten post.
 
      
#4992 PostWysłany: 20 Lut 2017 14:47 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Puściłem dzisiaj płaza, w pojutrze się okaże czy naliczają punkty. Dla zainteresowanych - 14 lutego pojawił się nowy regulamin płatności rachunków w Płazie dostępny tutaj
Zastanawiają mnie nowe zapisy w punkcie 1, podpunkt a)...

Czy ktoś już sprawdził Sprytnego lub BM?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4993 PostWysłany: 20 Lut 2017 15:12 

Co do płaza/żabki jest dedykowany temat: na 99,9% pkt naliczą, a i ja tam żadnych różnic w regulaminie nie widzę najważniejsze zostało 2000 zł/30dni/karta
Problem z ZUS i innymi podobnymi płatnościami typu podatki, fundusze inwestycyjne (tu opłacić należy TYLKO z własnego konta bankowego) jest taki, że systemy bankowe mają je zablokowane i nawet przelew z własnego konta należy wykonać w dedykowany OSOBNY sposób
Góra
 PM off  
      
#4994 PostWysłany: 20 Lut 2017 15:22 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
A płatność rat kredytów? W poprzedniej wersji regulaminu było napisane wprost, że można płacić raty kredytu, a w nowym już to wykluczają...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4995 PostWysłany: 20 Lut 2017 15:28 

A jak oni to mają wykryć ????????????? poza oczywistym tytułem np. "Rata kredytu" czy "Kredyt nr......." lub gdy bank kredytodawca zastrzeże sobie wpłat z własnego konta kredytobiorcy
Góra
 PM off  
      
#4996 PostWysłany: 20 Lut 2017 20:35 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Potwierdzam że za płatności rachunków przez Żabkę są naliczone punkty wizz.Dzisiaj konsultant banku przeczytał mi 7 ostatnich transakcji kartą z przypisanymi punktami wśród nich także jest ta z Żabki.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#4997 PostWysłany: 23 Lut 2017 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Anonymous napisał(a):
Cieszę się twoim szczęściem, ale jak otrzymasz pisemne uzasadnienie powodu zwrotu to napisz
W tym banku już mnie nic nie zdziwi. Właśnie dostałem pisemną odpowiedź na reklamacje. Czytam i oczom nie wierzę. Z pisma wynika że bank naliczył wszystko prawidłowo i zgodnie z regulaminem (więc moja reklamacja była wg. banku bezzasadna i naliczenie odsetek jak najbardziej prawidłowe !) ale "Jednocześnie zawiadamiamy, że wychodząc naprzeciw Pana oczekiwaniom, z dnia ... Bank dokonał zwrotu na rachunek Pana Karty Kredytowej ww. odsetek w ramach jednorazowej decyzji."

Nie żebym się nie cieszył ale gdzie tu sens i logika. Wg banku "Wiedz kliencie że naliczamy Ci prawidłowo odsetki i z tego żyjemy ale skoro już je zareklamowałeś to ... masz je z powrotem." :D

Prawda jest taka że jest rozbieżność między poszczególnymi narzędziami informatycznymi dającymi dostęp do produktów banku i dlatego woli oddać kilka złoty i siedzieć cicho. Inaczej tego nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć. Tak czy siak. Odkułem się kilka złotych za naliczenie za pocztę. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4998 PostWysłany: 23 Lut 2017 20:11 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
@zulu, bank po prostu piecze dwie pieczenie przy jednym ogniu. jeśli reklamacja była zasadna, to nie ma bata dopiąłbyś swego prędzej czy później. ale oni wolą trochę pomydlić oczy i zrobić ukłon w stronę klienta, aby myślał, że jest jakoś specjalnie traktowany, i że "w ogóle fajny ten bank bo nie miałem racji a i tak zwrócili". prawda jest taka, że takie pisemko to chwyt marketingowy, bo jak napisałem, jeśli byłą zasadna to musieliby oddać tak czy siak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4999 PostWysłany: 23 Lut 2017 20:17 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
@zulu i generalnie do bardziej "aktywnych na forum". Czy ktoś w dwóch zdaniach mógłby napisać jak wygląda sprawa z reklamacjami w sprawie PP. Nie pytam o sztampowe odpowiedzi jakie wysłał Reiff.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5000 PostWysłany: 23 Lut 2017 21:18 

zulu napisał(a):

Czytam i oczom nie wierzę. Z pisma wynika że bank naliczył wszystko prawidłowo i zgodnie z regulaminem (więc moja reklamacja była wg. banku bezzasadna i naliczenie odsetek jak najbardziej prawidłowe !) ale "Jednocześnie zawiadamiamy, że wychodząc naprzeciw Pana oczekiwaniom, z dnia ... Bank dokonał zwrotu na rachunek Pana Karty Kredytowej ww. odsetek w ramach jednorazowej decyzji."



Szczerze, to tego się obawiałem: jednorazowo "biorąc pod uwagę byłą, obecną i przyszłą współpracę"
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group