Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#4881 PostWysłany: 15 Sty 2017 11:38 

@EmeryT obecnie czyli od końca czerwca TA KK na wyjazd ZA GRANICĘ do bardzo zły pomysł
Tak jak pisałem wcześniej to się da zrobić samemu (post 4841 stronę wcześniej): nadpłacić (chyba, że nie masz czym i faktycznie chcesz skorzystać z zwiększonego limitu zadłużenia) i skorygować po zalogowaniu limity transakcji

Anonymous napisał(a):
Tyle, że skorygować limity można samemu i nie trzeba dzwonić, choć realnie do wykonania jak pisano wcześniej dzień po:
Logowanie do R-Online - KARTY - LISTA KART - Szczegóły karty (głównej) - Zmień limity transakcyjne (u mnie z tego co widzę i co widać na screenie poniżej nadal są "fabryczne" czyli ustawione przez bank)


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 15 Sty 2017 12:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#4882 PostWysłany: 15 Sty 2017 11:59 

Rejestracja: 24 Maj 2011
Posty: 64
Loty: 48
Kilometry: 50 130
Aby podnieść limit zadłużenia rzeczywiście trzeba nadpłacić - ale środki trzymam na koncie oszczędnościowym a wypłata może być tylko na ror co w moim przypadku mnie nie ratowało (w weekendy nie ma sesji elixir, a ja w niedzielę potrzebowałem środków), a w celu podniesienia limitu karty trzeba udać się do banku podpisać aneks do umowy. Nie da się tego załatwić przez infolinię lub online.


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 15 Sty 2017 13:30, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4883 PostWysłany: 15 Sty 2017 12:02 

By podnieść limit zadłużenia należało przynieść zaświadczenie o zarobkach, chyba, że się miało konto u nich z wpływającym na nie pensją (może coś się zmieniło, a obniżyć limit można było od ręki nawet online)
Góra
 PM off  
      
#4884 PostWysłany: 22 Sty 2017 10:33 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
Przelałem pierwszy raz punkty na konto Wizz. Dokładnie 7600 pkt. + 49 euro już na koncie, za zwrot rezerwacji noclegów. Za taką kwotę spokojnie już kupię bilet na Kanary. Niestety mega mnie irytuje korzystanie z karty jak i sam Raiffeisen. Jeżeli zrezygnuje z KK przed wykorzystaniem punktów mogę być spokojny, że one nadal będą na mnie czekały ? Czy lepiej wstrzymać się do kupna biletów ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4885 PostWysłany: 22 Sty 2017 10:37 

- całość sumy w pkt zmieni Ci na koncie myWizz na zł
- pkt będziesz miał według ich ważności na koncie myWizz i NIC im nie grozi, jedyne co ci zabiorą w miarę szybko po rezygnacji z w/w KK to WDC Grupa 1+5 (zakupy za pkt wizz 1+4)
Góra
 PM off
Bankers uważa post za pomocny.
 
      
#4886 PostWysłany: 22 Sty 2017 10:39 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
Ok, dziękuję.
W takim razie wstrzymam się, lepiej na tym wyjdę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4887 PostWysłany: 22 Sty 2017 10:58 

EmeryT napisał(a):
Cytuj:
Szanowna/y Pani/e,

uprzejmie informujemy, że 15 lutego 2017 r. zmianie ulega Regulamin Programu Lojalnościowego Wizz Air.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym opisem zmian:

Paragraf 19. punktu III został uzupełniony o zapis, iż z Transakcji Punktowych wyłączone są również transakcje w urzędach pocztowych oraz opłacanie rachunków za pomocą aplikacji internetowych i mobilnych.
Postanowienia Ogólne Regulaminu Programu Lojalnościowego Wizz Air zostały uzupełnione odpowiednio o informacje:

Program będzie prowadzony do czasu jego rozwiązania, nie dłużej jednak niż do 31 sierpnia 2018.

✔ Regulamin wchodzi w życie z dniem 15 luty 2017.
Aktualny regulamin został udostępniony Państwu tutaj. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nim.





!5 luty to środa, pkt naliczają od transakcji/płatności bezgotówkowych ZAKSIĘGOWANYCH czyli w przypadku np. sprytnego trzeba ostatnie transakcje wykonać w poniedziałek 13.02 (na teraz rozliczają w jeden roboczy dzień)
Bo wszystko wskazuje, że zmiana regulaminu dokonana GŁÓWNIE dla wykluczenia transakcji sprytnym
Góra
 PM off  
      
#4888 PostWysłany: 22 Sty 2017 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2325
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Też chcę zrezygnować z tej karty. Wizzair nie ma nic ciekawego z Wrocławia, więc ciężko mi wykorzystać punkty. Do tego opłata, której nie można uniknąć i słabe przewalutowania.

Postanowiłem jednak poczekać do przedłużenia WDC. Jak rozumiem, członkostwo już mi zostanie na cały rok po rezygnacji z karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4889 PostWysłany: 22 Sty 2017 21:06 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 120
Zabiorą

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4890 PostWysłany: 22 Sty 2017 21:32 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Anonymous napisał(a):
EmeryT napisał(a):
Cytuj:
Szanowna/y Pani/e,

uprzejmie informujemy, że 15 lutego 2017 r. zmianie ulega Regulamin Programu Lojalnościowego Wizz Air.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym opisem zmian:

Paragraf 19. punktu III został uzupełniony o zapis, iż z Transakcji Punktowych wyłączone są również transakcje w urzędach pocztowych oraz opłacanie rachunków za pomocą aplikacji internetowych i mobilnych.
Postanowienia Ogólne Regulaminu Programu Lojalnościowego Wizz Air zostały uzupełnione odpowiednio o informacje:
[HEAVY CHECK MARK]
Program będzie prowadzony do czasu jego rozwiązania, nie dłużej jednak niż do 31 sierpnia 2018.

[HEAVY CHECK MARK] Regulamin wchodzi w życie z dniem 15 luty 2017.
Aktualny regulamin został udostępniony Państwu tutaj. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nim.





!5 luty to środa, pkt naliczają od transakcji/płatności bezgotówkowych ZAKSIĘGOWANYCH czyli w przypadku np. sprytnego trzeba ostatnie transakcje wykonać w poniedziałek 13.02 (na teraz rozliczają w jeden roboczy dzień)
Bo wszystko wskazuje, że zmiana regulaminu dokonana GŁÓWNIE dla wykluczenia transakcji sprytnym

Nie tylko SB. Ja płacę większość rachunków przez BM a to też podchodzi pod zmiany.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4891 PostWysłany: 22 Sty 2017 21:50 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
A BM co to jest
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4892 PostWysłany: 22 Sty 2017 21:53 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Blue Media.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4893 PostWysłany: 22 Sty 2017 23:03 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Ale staw na razie jeszcze bezpieczny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4894 PostWysłany: 22 Sty 2017 23:16 

Jeżeli staw, bo pływa w nim płaz to zapewne TAK :lol: :shock: :lol:
Góra
 PM off
eroberto1 lubi ten post.
 
      
#4895 PostWysłany: 23 Sty 2017 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Darek M. napisał(a):
Też chcę zrezygnować z tej karty. Wizzair nie ma nic ciekawego z Wrocławia, więc ciężko mi wykorzystać punkty. Do tego opłata, której nie można uniknąć i słabe przewalutowania.

Postanowiłem jednak poczekać do przedłużenia WDC. Jak rozumiem, członkostwo już mi zostanie na cały rok po rezygnacji z karty?

Nie mając karty w Banku Raiffeisen automatycznie tracisz członkostwo WDC GRUPA. Dlatego warto przeliczyć co nam się bardziej opłaca.


Ostatnio edytowany przez jack.strong, 23 Sty 2017 00:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4896 PostWysłany: 23 Sty 2017 00:41 

Ale mieszasz:
- myWizz podobnie jak myRyanair to KONTO niezbędne, by dokonać rezerwacji biletów lotniczych, w tym wypadku WIzzair
- posiadanie Wizz Discount Club pozwala zakupić bilet/y lotnicze z dyskontem czyli zniżką, przy czym z tytuły posiadania Karty Kredytowej Raiffeisen WIzzair otrzymujemy za darmo to najdroższe czyli WDC Grupa
- z tego co tu napisało kilka osób wcześniej rezygnujących z tej KK w miarę szybko przed upływem rocznego okresu ważności wdc grupa było im odbierane
Góra
 PM off  
      
#4897 PostWysłany: 23 Sty 2017 13:19 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
jack.strong napisał(a):
- z tego co tu napisało kilka osób wcześniej rezygnujących z tej KK w miarę szybko przed upływem rocznego okresu ważności wdc grupa było im odbierane


ale zostaje wdc grupa zamienione na wdc 1+1?
czy w ogóle nie ma wdc i chociaż punkty są to nie można kupić biletów ze zniżką tylko w normalnych cenach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4898 PostWysłany: 23 Sty 2017 13:21 

Z tytułu posiadania w/w karty przysługuje darmowe wdc grupa, jak się zrezygnuje z karty to zabierają w ogóle co jest zresztą LOGICZNE (będziesz miał jak wykupisz)
Góra
 PM off  
      
#4899 PostWysłany: 23 Sty 2017 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
Dokładnie tak. Punkty ci zostają, możesz za nie kupować, ale po standardowych cenach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4900 PostWysłany: 24 Sty 2017 14:17 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Czy poniższą skopiowaną informację dotyczącą zakończenia programu lojalnościowego Wizz Air

Program będzie prowadzony do czasu jego rozwiązania, nie dłużej jednak niż do 31 sierpnia 2018.


należy rozumieć że po podanym terminie nie można będzie kupić już biletów za zgromadzone punkty na koncie Wizz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group