Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#7121 PostWysłany: 08 Kwi 2019 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Jak ktoś jeszcze ma grupowe WDC z karty kredytowej, to chyba najwyższy czas z niego skorzystać, póki można:

Mail z Wizz z września 2018:
Cytuj:
Twoje członkostwo w klubie WIZZ Discount Club zostanie automatycznie przedłużone.

Chcemy poinformować Cię, że Twoje członkostwo w Wizz Discount Club wygasa 29.09.2018. Jesteś aktywnym posiadaczem karty płatniczej Wizz Air i grupowe członkostwo w WIZZ Discount Club zostanie automatycznie i bezpłatnie aktywowane na kolejne 12 miesięcy po wygaśnięciu bieżącej subskrypcji.


a dzisiaj na pozór identyczny mail:
Cytuj:
Chcemy poinformować Cię, że Twoje członkostwo w Wizz Discount Club wygasa 15.04.2019. Jesteś aktywnym posiadaczem karty płatniczej Wizz Air i standardowe członkostwo w WIZZ Discount Club zostanie automatycznie i bezpłatnie aktywowane na kolejne 12 miesięcy po wygaśnięciu bieżącej subskrypcji.


Tylko jakim cudem od września do kwietnia minęło 12 miesięcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
#7122 PostWysłany: 08 Kwi 2019 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
lukas63 napisał(a):
Czy można jakoś zlecić przelanie pkt w tym systemie elektronicznym BNP Paribas czy jedynie infolinia?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


Można tylko przez infolinię:
- poprzez żywego konsultanta
- lub przez Automatyczny System Przekazywania Punktów

ALE UWAGA, przez System Automatyczny nie można przelać części punktów. Tylko przelewa wszystko albo nic, o czym zresztą NIE INFORMUJE. Jeśli chciałbyś przelać część(co jest istotne bo przelane wygasają po roku) to lepiej połączyć się z konsultantem.


Dostałem też dziś odpowiedź na reklamację:

(...)
O zmianach regulaminu zobowiązany jest poinformować organizator programu – firma Wizz Air. Zmiany wchodzą w życie po upływie 30 dni od przesłania informacji do uczestników programu.
Podstawa
 pkt VI ust. 2, pkt VII ust. 6 Regulaminu Programu Lojalnościowego Wizz Air
Po otrzymaniu Pana zgłoszenia zwróciliśmy się do Wizz Air z prośbą o wyjaśnienia. Uzyskaliśmy potwierdzenie, że z przyczyn leżących po stronie Wizz Air, informacja o zmianie regulaminu nie została do Pana wysłana.
Serdecznie Pana przepraszamy za zaistniałą sytuację i wszelkie związane z nią niedogodności.
Organizator programu prześle do Pana powiadomienie o zmianie regulaminu. Po 30 dniach od jego otrzymania, zmiany zaczną dla Pana obowiązywać. Następnie skorygowane zostaną punkty, przyznane Panu w ramach programu od 01.11.2018 (naliczone zostaną zgodnie z poprzednimi wytycznymi).
W ramach przeprosin za wydłużony czas oczekiwania na rozwiązanie sprawy, 05.04.2019 przyznaliśmy Panu 1000 punktów lojalnościowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7123 PostWysłany: 08 Kwi 2019 17:14 

Rejestracja: 21 Sty 2018
Posty: 76
wczoraj poprosiłem o historię transkacji i punkty premiowe - dzisiaj otrzymałem opowiedź. W załączonym pdf jest pozycja z 18.03.2019 "Korekta punktów przeliczenie pkt od
01.11.2018 do 16.02.2019"
:D

Nie mam zamiaru tego weryfikować, ważne że prawie 2000 pkt wpadło. Wywiązali się, mimo, że w odpowiedzi na moją reklamację, nie było wzmianki o przeliczeniu :)
_________________
Insta @marco_pollon
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7124 PostWysłany: 08 Kwi 2019 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
smatekk napisał(a):
Jak ktoś jeszcze ma grupowe WDC z karty kredytowej, to chyba najwyższy czas z niego skorzystać, póki można:

Mail z Wizz z września 2018:
Cytuj:
Twoje członkostwo w klubie WIZZ Discount Club zostanie automatycznie przedłużone.

Chcemy poinformować Cię, że Twoje członkostwo w Wizz Discount Club wygasa 29.09.2018. Jesteś aktywnym posiadaczem karty płatniczej Wizz Air i grupowe członkostwo w WIZZ Discount Club zostanie automatycznie i bezpłatnie aktywowane na kolejne 12 miesięcy po wygaśnięciu bieżącej subskrypcji.


a dzisiaj na pozór identyczny mail:
Cytuj:
Chcemy poinformować Cię, że Twoje członkostwo w Wizz Discount Club wygasa 15.04.2019. Jesteś aktywnym posiadaczem karty płatniczej Wizz Air i standardowe członkostwo w WIZZ Discount Club zostanie automatycznie i bezpłatnie aktywowane na kolejne 12 miesięcy po wygaśnięciu bieżącej subskrypcji.


Tylko jakim cudem od września do kwietnia minęło 12 miesięcy?


Mi w lutym przedłużyli grupowe na grupowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7125 PostWysłany: 08 Kwi 2019 19:30 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
smatekk napisał(a):
Tylko jakim cudem od września do kwietnia minęło 12 miesięcy?

A nie masz przypadkiem karty dodatkowej z innym terminem ważności niż główna? Bo coś mi się kojarzy, że mnie tak wcześniej przysyłali dwukrotnie w ciągu roku (przy czym "wiążący" był termin dla karty głównej).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7126 PostWysłany: 09 Kwi 2019 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
@le_szek mam jedną kartę. Nie mam do nich siły. nie dość, że olali moją reklamację wciskając mi, że dostałem maila z nowym regulaminem, to teraz jeszcze cyrki z WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7127 PostWysłany: 09 Kwi 2019 08:44 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Z tym "para" bankiem to jest jakiś żart okrutny. Na moją pierwszą reklamację odpisali, że kontaktowali się z wizzair i mail o zmianach w regulaminie został mi przesłany. 21 marca napisałem ponownie uwzględniając argumenty przytoczone w wątku, m.in., że po kontakcie z moim dostawcą poczty elektronicznej, nie otrzymałem ww. maila.
Wczoraj dostałem odpowiedź, a tam m.in. :
Cytuj:
Po otrzymaniu Pana zgłoszenia ponownie zwróciliśmy się do Wizz Air z prośbą o wyjaśnienia. Uzyskaliśmy
informację, że z przyczyn leżących po stronie Wizz Air, wiadomość e-mail o zmianie regulaminu nie została
do Pana wysłana
:lol:

Oczywiście ugrałem co chciałem, bo 1000 pkt wpadło, ale to jest kompromitacja.
Podziękowania dla @gorny77, bo Twój post z treścią reklamacji pomógł.
Góra
 Profil Relacje PM off
szfarcjeger uważa post za pomocny.
 
      
#7128 PostWysłany: 09 Kwi 2019 10:49 

Rejestracja: 22 Mar 2013
Posty: 684
Loty: 205
Kilometry: 374 813
niebieski
Treść reklamacji raczej nie ma nic do rzeczy, ja wysłałem trzykrotnie tą samą wiadomość i właśnie za trzecim razem uznali, dwie poprzednie odrzucili :)

Ktoś otrzymał wiadomość o zmianie regulaminu po reklamacji? Czy wiadomości dalej nie ma, a przeliczenia punktów dokonują?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7129 PostWysłany: 09 Kwi 2019 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
U mnie nie ma wiadomości o zmianach, nie ma też korekty punktów, dali póki co 1000.

Co do członkostwa to w mailach raz piszą grupa, raz standard :?

Na stronie Wizzair:

członkostwo: Członkostwo pod wspólną marką wygasa: 22.03.2020

Ciężko wywnioskować, może w aplikacji coś więcej jest?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7130 PostWysłany: 09 Kwi 2019 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
nie mniej karta dalej będzie oferowana a o kartę nadal można się ubiegać w "BNP Paribas" - tak wizzair reklamuje się w swoim czasopiśmie.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7131 PostWysłany: 09 Kwi 2019 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
Też widziałem właśnie, że w nowej broszurze już piszą o banku BNP więc kto wie, może dalej będą współpracować.

Anyway, na lotnisku w Skopje było kilka takich standów. Nie wiem jaki tam mają przelicznik, ale szkoda, że u nas jakoś mocno się nie reklamują.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7132 PostWysłany: 10 Kwi 2019 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Krupier napisał(a):
Korzystając z okazji - płaci ktoś Wizzem za granicą, ale za pomocą Curve? Opłaca się? Nabija punkty?

Mi za płatności Curve za noclegi w Izraelu punktów nie naliczono.
edit: a jednak punkty wpadły, choć z opóźnieniem


Ostatnio edytowany przez epikie, 10 Kwi 2019 19:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7133 PostWysłany: 10 Kwi 2019 13:38 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@Krupier - jak mcc jest odpowiedni to jak najbardziej nalicza. Mam podpiętego raifa pod curve od kilku tygodni i pkt zgadzają się z transakcjami, zarówno w Polsce jak i zagranicą i w obcej walucie przez neta.

Tak btw - działa Wam czat aktualnie ? Nie mogę się połączyć od 2 godzin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7134 PostWysłany: 10 Kwi 2019 14:33 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1616
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Miałem ten sam problem na Firefoxie.
Załącznik:
czat_paribas.jpg
czat_paribas.jpg [ 19.15 KiB | Obejrzany 1331 razy ]

Na infolinii poradzili zmienić przeglądarkę i wyczyścić ciasteczka. Na Chrome działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7135 PostWysłany: 10 Kwi 2019 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Mi chat znikł, natomiast z podpiętej karty punkty nalicza prawie dobrze - wszystkie 1%, również za płatności w Wizz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7136 PostWysłany: 10 Kwi 2019 16:05 

To reklamuj, bo za wizz ma być 2%
Góra
 PM off  
      
#7137 PostWysłany: 10 Kwi 2019 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Zareklamowałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7138 PostWysłany: 10 Kwi 2019 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
Krupier napisał(a):
Anyway, na lotnisku w Skopje było kilka takich standów. Nie wiem jaki tam mają przelicznik, ale szkoda, że u nas jakoś mocno się nie reklamują.


Zarówno w Macedonii jak i w Bułgarii mają zwrot 2%/4% tak jak u nas było wcześniej:
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... wa-wizz/#/

W Macedonii trochę (przy wyrobieniu rocznego obrotu) lub dużo droższa opłata za kartę, nie wiem jak w Bułgarii.
Wyższy zwrot w Macedonii można wyjaśnić znacznie wyższymi stawkami interchange, w Bułgarii są takie same jak w całej Unii więc albo im się też wkrótce ukróci, albo banki sobie to inaczej kompensują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7139 PostWysłany: 11 Kwi 2019 08:33 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 5
I co ciekawe w Macedonii piszą od razu że członkowstwo Grupa na start , a nie takie kombinacje jak u nas
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7140 PostWysłany: 11 Kwi 2019 09:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
Kravkrk napisał(a):
@Krupier - jak mcc jest odpowiedni to jak najbardziej nalicza. Mam podpiętego raifa pod curve od kilku tygodni i pkt zgadzają się z transakcjami, zarówno w Polsce jak i zagranicą i w obcej walucie przez neta.

Tak btw - działa Wam czat aktualnie ? Nie mogę się połączyć od 2 godzin.


Dzięki, ale ja z Curve już się pożegnałem. Najpierw były problemy żeby w ogóle odpalić apkę, usunąłem konto i olałem. Wczoraj po waszym info myślę: "a dodam sobie Wizza". Apka owszem, już działa, ale przy dodawaniu karty wywala mi info, że karta już została dodana w Curve. Nowa karta, którą kilka miesięcy temu dostałem. xD

Sory, dla mnie ta firma jest niepoważna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group