Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 25 Cze 2014 15:26 

- oczywiście TAK (przekazujemy kurierowi do podpisanych dokumentów z banku kserokopie obu stron dowodu osobistego oraz papierowy ostatni wyciąg z citi do kk citi wizzair)
- przypomniałem sobie, że na moje pytanie konsultant przekazał, że po otrzymaniu głównej kk będzie można zawnioskować o wydanie na wzór tej oferty w citi wizz drugiej dla żony, męża całkowicie bezpłatnej w ramach tego samego przyznanego limitu zadłużenia
Góra
 PM off  
      
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
#122 PostWysłany: 25 Cze 2014 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
łowca napisał(a):
Jak Ty chcesz te 'kilkaset zł' wykrecić?

A cóż to za problem? Od marca mam Citi i nazbierałem ponad 400zł. Przy obrocie 5K nawet przy 1% cashbacku nazbierasz w rok 600zł.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 25 Cze 2014 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
one3 napisał(a):
skrzat napisał(a):
łowca napisał(a):
shiver napisał(a):
Lepszy rydz niż nic. Można zwinąć kilkaset zł, lub nawet więcej jeśli ktoś dużo płaci i zrezygnować, jeśli okaże się niekorzystnie.


Żeby nie płacić za kartę, musisz natłuc minimum 1000 zł miesięcznie. A to oznacza 1,80 opłaty zwanej dla niepoznaki ubezpieczeniem. Za to masz 10 zł na bilety. Jak Ty chcesz te 'kilkaset zł' wykrecić?

Skąd wziąłeś te 1000 zł?



dokładnie chodzi o wykręcenie rocznych obrotów w wysokości 12000 zł, aby nie płacić opłaty za korzystanie z karty w kolejnym okresie.

Ale to dopiero po pierwszym roku, bo teraz jest pierwszy rok za darmo, poza tym w citi było podobnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 25 Cze 2014 18:05 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 14
Dodam jeszcze od siebie po przeprowadzonej rozmowie, że możliwa jest rezygnacja z ubezpieczenia 0,18% ale trzeba posiadać aktualnie takie ubezpieczenie i dodać jako uposażonego Raiffaisen bank w udziale takim, jaki limit ma karta.

Samo ubezpieczenie 0,18% nie daje nic - to jest ubezpieczenie ewentualnych zobowiązań w stosunku do banku.

Strasznie konsultanci cisną na podpisywanie umów - ja umówiłem się na telefon za tydzień, bo chcę przemyśleć za i przeciw, to już po 2 dniach dzwonili ponownie, nawet drugi konsultant powiedział, że pomimo tego, że mają prowizję od złowionych klientów, to 1szy konsultant wyraził zgodę na kontynuowanie procesu przez drugiego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 25 Cze 2014 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
No, rynek na f4f jest ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 25 Cze 2014 18:38 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
W dokumentach, które otrzymałem jest zapis, że ubezpieczenie wynosi 0,18% salda zadłużenia na koniec okresu rozliczeniowego.
Jeśli więc dzień przed dniem generowania wyciągu zadłużenie będzie spłacone w całości, to koszt ubezpieczenia wyniesie 0 zł.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 25 Cze 2014 18:47 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 202
Patrząc z drugiej strony jeśli potrzymamy środki na koncie z oprocentowaniem 2% (bywa większe, ale powiedzmy, że tyle po odjęciu "Belki handlującego stanowiskiem ministra") to w skali miesiąca jest to 0,16%, na spłatę jest 25 dni więc będzie niewiele mniej)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 25 Cze 2014 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
w reiff oddzial Katowice - porazka dwoch pracownikow placowki wie dokladnie tyle samo tzn. nic

jesli ktos uzbiera 760 PLN w punktach, potracacie podatek sami, wysylacie PIT-8C czy klient martwi sie sam co z tym zrobic - odpowiedz nie wiem.

w jakim okresie jak beda naliczane punkty - yyyy nie wiem ale 10 punktow to 1 PLN

0,18 od salda na koniec czy sredniego w miesiacu - yyy chyba od sredniego

moge sie ubezpieczyc na zycie indywidualnie pokazac polise i byc zwolnionym z opłaty - yyy nie wiem ale moze kolezanka bedzie wiedziec

na milosc boska chocby im broszurke wydrukowali dostarczyli do oddzialow - ktora beda rozdawac i sam klient doczyta

=================
1000PLN obrotu - mowicie docelowo 10 PLN

to wezmie sie karte w jakiejkolwiek promocji zwinie tableta pchnie na allegro, kase w gotowce cokolwiek i bilans taki sam

szału nie ma ale to tylko moja prywatna opinia
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#129 PostWysłany: 25 Cze 2014 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
correos napisał(a):
0,18 od salda na koniec czy sredniego w miesiacu - yyy chyba od sredniego

Pani z infolinii, dosc kompetentna albo sciemniala ;) mowila, ze od salda zadluzenia. Zreszta potem dodala, ze ubezpieczenia mozna uniknac splacajac karte przed wystawieniem wyciagu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 25 Cze 2014 18:56 

Kod:
1000PLN obrotu - mowicie docelowo 10 PLN


1000 zł obrotu to do końca roku 20 zł na bilety

Pawel_T napisał(a):
correos napisał(a):
0,18 od salda na koniec czy sredniego w miesiacu - yyy chyba od sredniego

Pani z infolinii, dosc kompetentna albo sciemniala ;) mowila, ze od salda zadluzenia. Zreszta potem dodala, ze ubezpieczenia mozna uniknac splacajac karte przed wystawieniem wyciagu.


I dokładnie tak to wygląda, zresztą już np. skrzat przedstawił wcześniej jak tej opłaty można ominąć
Góra
 PM off  
      
#131 PostWysłany: 25 Cze 2014 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
Gleba3 napisał(a):
W dokumentach, które otrzymałem jest zapis, że ubezpieczenie wynosi 0,18% salda zadłużenia na koniec okresu rozliczeniowego.
Jeśli więc dzień przed dniem generowania wyciągu zadłużenie będzie spłacone w całości, to koszt ubezpieczenia wyniesie 0 zł.

Też tak mnie poinformowano.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 25 Cze 2014 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
kla7 napisał(a):
Oki czyli podsumujmy,
że na chwilę obecną "na papierze" jest tylko informacja o Cash Back na poziomie 2%, natomiast, że dodadzą do tego jeszcze 1% to informacje tylko i wyłącznie od konsultantów telefonicznych?

O dodatkowym 1% jest mowa w FAQ dostępnym na tej stronie:
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/wizz_air/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 25 Cze 2014 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
Jeśli chodzi o te 0,18% - na 100 % jest naliczane od wysokości zadłużenia w dniu wystawienia wyciągu. Mam kk Raiffaisen Polbank od kilku lat i na wyciągu majowym (czyli pierwszy raz wystawionym po zmianie regulaminu) naliczyło mi opłatę w taki właśnie sposób.

Był dziś u mnie kurier i zostawił regulaminy dot. nowej karty (tej do zbierania punktów Wizz) - w TOiP jest zapis o serwisie sms - koszt 7,50 zł/mc. Czy ktoś wie, czy można z tego zrezygnować?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 25 Cze 2014 20:35 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 43
Konsultant/doradca zapewniał mnie, że serwis sms nie jest obligatoryjny i bez problemu można z niego zrezygnować
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 25 Cze 2014 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
Drakula napisał(a):
Konsultant/doradca zapewniał mnie, że serwis sms nie jest obligatoryjny i bez problemu można z niego zrezygnować


Dzięki. Pewnie domyślnie jest uruchomiony i będzie trzeba wykonać kolejny telefon na infolinię ;)

Swoją drogą, poziom wiedzy pracowników infolinii jest niewiele większy niż tych z banku. Miałam nadpłatę na KK, zadzwoniłam wczoraj aby mi przelano na konto. Konsultantka doradziła mi zrobić to przez bankowość internetową i dwukrotnie zapewniała że będzie to bezpłatne. Oczywiście dzisiaj mi naliczyli 10 zł :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 25 Cze 2014 20:44 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
skrzat napisał(a):
kla7 napisał(a):
Oki czyli podsumujmy,
że na chwilę obecną "na papierze" jest tylko informacja o Cash Back na poziomie 2%, natomiast, że dodadzą do tego jeszcze 1% to informacje tylko i wyłącznie od konsultantów telefonicznych?

O dodatkowym 1% jest mowa w FAQ dostępnym na tej stronie:
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/wizz_air/

możesz zacytować odpowiedni fragment? jakoś nie mogę tego znaleźć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 25 Cze 2014 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
..."Skąd będę wiedział ile zebrałem już punktów?

Punkty naliczone Bank przyzna Uczestnikom po zakończeniu poszczególnych etapów:
a. do dnia 15.10.2014 r. za I etap promocji, a następnie po przekazaniu przez Bank do Wizz informacji o liczbie punktów
przyznanych poszczególnym Uczestnikom; Wizz Air do dnia 20.10.2014 r. doda do Konta Wizz danego Uczestnika 1 PLN
za każde 10 (dziesięć) punktów,
b. do dnia 15.01.2015 r. za w II etapie, a następnie po przekazaniu przez Bank do Wizz informacji o liczbie punktów
przyznanych poszczególnym Uczestnikom; Wizz Air do dnia 20.01.2015 r. doda do Konta Wizz danego Uczestnika 1 PLN
za każde 10 (dziesięć) punktów."...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 25 Cze 2014 20:53 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
przecież to opis przeliczania punktów w wysokosci standardowych 2%.
mi chodzi o ten dodatkowy 1%, a tego nigdzie nie ma, albo ja słabo szukam
Góra
 Profil Relacje PM off
Gleba3 lubi ten post.
 
      
#139 PostWysłany: 25 Cze 2014 20:58 

Anonymous napisał(a):
zgadza się, informacji o + 50% pkt za jakiś okres nie ma obecnie w regulaminie karty, informacje o tym co najmniej dwukrotnie przekazał mi konsultant podczas rozmowy po zawnioskowaniu o kartę


bo tego na piśmie nigdzie nie ma (ostatnie kilkanaście postów to zadawanie tych samych pytań, na które padły wcześniej odpowiedzi poza pytaniem o ceny za sms wiadomości)
Góra
 PM off  
      
#140 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:01 

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 43
wordlord napisał(a):
skrzat napisał(a):
W pierwszym roku karta jest za darmo, opłaty miesięcznej da się uniknąć wykonując 4 dowolne transakcje w miesiącu, a opłatę za ubezpieczenie da się uniknąć spłacając zadłużenie np 1 dzień przed terminem. Skoro karta jest całkowicie za darmo to chyba warto skorzystać dopóki warunki są znane, tj do końca roku. Potem się zobaczy :-)


No właśnie nie są tak do końca znane, bo na infolinii raz mówią o tym, ze 0,18% jest pobierane od uśrednionego zadłużenia raz, innym razem że na koniec miesiąca.

Karta ogólnie dla maniaków wizzer'a. Ja przy kupnie maks 4 biletów na rok w tej linii stwierdzam, że mi się ona nie opłaca. Byłoby inaczej gdyby opłacili członkostwo w WC, ale tak niestety nie jest. W sumie po Raiffeisen nie spodziewałem się dobrej oferty :D




Mnie konsultant przedstawił w ofercie WDC jako darmowe, więc jednak chyba zostanie one dodane do konta Wizz ;)


Ostatnio edytowany przez Maciek_Sosnowiec, 25 Cze 2014 21:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group