Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 24 Cze 2014 22:09 

walerek napisał(a):

Po 01.01.15 będzie 1 punkt za 10zł wydane kartą..


Po tej dacie zapewne za 5 zł zakupu bezgotówkowego kartą otrzymamy 1 pkt, nie będzie 2 pkt za 5 zł za zakup biletów wizzair (piszę zapewne tak będzie, gdyż regulamin "Karta kredytowa Wizz RaiffeisenPolbank" póki co odnosi się do tego jak będą naliczane pkt do 31.12.2014r., a jak będzie z przyznawaniem pkt za jaką ilość zakupów w zł po 01.01.2015r. regulamin tego póki co nie reguluje zapewne przez zmiany w opłatach interchange od 01.07.2014r.)

ps. każdego zainteresowanego w/w kartą przed zawnioskowaniem o nią i rozmową z konsultantem zachęcam do przestudiowania przed regulaminu oferty
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/w ... attachment
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: all inclusive w 4* hotelu od 1993 PLN. Wyloty z 7 miast Wczasy w Turcji: all inclusive w 4* hotelu od 1993 PLN. Wyloty z 7 miast
Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje
#102 PostWysłany: 25 Cze 2014 00:00 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 153
Zbanowany
walerek napisał
Cytuj:
Wylicz to tak: 100/5+50%=30punktów, czyli 3zł zniżki na loty.
Ten sposób liczenia ważny jest jest tylko do końca roku, chyba od 01.10.
Po 01.01.15 będzie 1 punkt za 10zł wydane kartą..

Właśnie mnie to interesuję skąd wynika te +50% z jakiego regulaminu/umowy
bo konsultanci to różne rzeczy mówią...a liczy się i tak regulamin czy umowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 25 Cze 2014 00:05 

opisano to w pkt VI regulaminu karty
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/w ... attachment

https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/w ... attachment
Góra
 PM off  
      
#104 PostWysłany: 25 Cze 2014 10:13 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Uff, po 3-krotnym wypełnieniu formularza on-line i jednej przerwanej rozmowie z konsultantem wniosek złożony :)
Ktoś już dostał kartę? Użył? Coś można powiedzieć o systemie online i widoczności naliczania punktów?

PS. Moderatorzy - może wątek do przypięcia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 25 Cze 2014 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Raczej niemożliwe żeby ktoś już dostał kartę z tej akcji, trzeba jeszcze troszkę poczekać ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 25 Cze 2014 11:20 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6237
HON fly4free
Anonymous napisał(a):
opisano to w pkt VI regulaminu karty
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/w ... attachment
rozumiem, że jest to odpowiedź na pytanie:
kla7 napisał(a):
Właśnie mnie to interesuję skąd wynika te +50% z jakiego regulaminu/umowy
bo konsultanci to różne rzeczy mówią...a liczy się i tak regulamin czy umowa.

ale prawdę mówiąc w regulaminie Regulamin promocji „Wizz Air” - w żadnym z 12 ustępów punktu VI. Zasady promocji - nie znalazłem o tym wzmianki
chyba, że masz na myśli jakiś inny regulamin karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 25 Cze 2014 12:00 

zgadza się, informacji o + 50% pkt za jakiś okres nie ma obecnie w regulaminie karty, informacje o tym co najmniej dwukrotnie przekazał mi konsultant podczas rozmowy po zawnioskowaniu o kartę
Góra
 PM off  
      
#108 PostWysłany: 25 Cze 2014 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
U mnie też wczoraj dwukrotnie wspominane było o tym, na początku podczas podawania ogólnych informacji o karcie i na końcu rozmowy podczas składania deklaracji o przyjęciu oferty.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 25 Cze 2014 12:45 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 153
Zbanowany
Oki czyli podsumujmy,
że na chwilę obecną "na papierze" jest tylko informacja o Cash Back na poziomie 2%, natomiast, że dodadzą do tego jeszcze 1% to informacje tylko i wyłącznie od konsultantów telefonicznych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 25 Cze 2014 12:49 

kla7 napisał(a):
Oki czyli podsumujmy,
że na chwilę obecną "na papierze" jest tylko informacja o Cash Back na poziomie 2%, natomiast, że dodadzą do tego jeszcze 1% to informacje tylko i wyłącznie od konsultantów telefonicznych?


TAK, ale na podstawie obecnego regulaminu karty "Cash Back na poziomie 2%" gwarantowany jest tylko do 31.12.2014r. potem nie wiadomo jaki będzie
Góra
 PM off  
      
#111 PostWysłany: 25 Cze 2014 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
sporo forumowiczow niezwlocznie wypelnilo wnioski o karte
sadze, ze skladajac wnioski nawet nie wiedzac jakie beda warunki
skad w Was takie cisnienie na te karte?

Watek o karte Ryana BPH ledwie zaakcentowany na forum, a w zasadzie bez wiekszych klopotów w pierwszym roku mozna sie zalapac na 5 biletow RT.
Gdyby brac Modlin-Gdansk wiadomo lipa, ale mozna wziac teraz Modlin-Kanary, a docelowo pojawia sie jeszcze inne ciekawe kierunki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 25 Cze 2014 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
correos napisał(a):
sporo forumowiczow niezwlocznie wypelnilo wnioski o karte
sadze, ze skladajac wnioski nawet nie wiedzac jakie beda warunki
skad w Was takie cisnienie na te karte?

W pierwszym roku karta jest za darmo, opłaty miesięcznej da się uniknąć wykonując 4 dowolne transakcje w miesiącu, a opłatę za ubezpieczenie da się uniknąć spłacając zadłużenie np 1 dzień przed terminem. Skoro karta jest całkowicie za darmo to chyba warto skorzystać dopóki warunki są znane, tj do końca roku. Potem się zobaczy :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 25 Cze 2014 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 79
skrzat napisał(a):
W pierwszym roku karta jest za darmo, opłaty miesięcznej da się uniknąć wykonując 4 dowolne transakcje w miesiącu, a opłatę za ubezpieczenie da się uniknąć spłacając zadłużenie np 1 dzień przed terminem. Skoro karta jest całkowicie za darmo to chyba warto skorzystać dopóki warunki są znane, tj do końca roku. Potem się zobaczy :-)


No właśnie nie są tak do końca znane, bo na infolinii raz mówią o tym, ze 0,18% jest pobierane od uśrednionego zadłużenia raz, innym razem że na koniec miesiąca.

Karta ogólnie dla maniaków wizzer'a. Ja przy kupnie maks 4 biletów na rok w tej linii stwierdzam, że mi się ona nie opłaca. Byłoby inaczej gdyby opłacili członkostwo w WC, ale tak niestety nie jest. W sumie po Raiffeisen nie spodziewałem się dobrej oferty :D


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 25 Cze 2014 14:50, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 25 Cze 2014 14:44 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Lepszy rydz niż nic. Można zwinąć kilkaset zł, lub nawet więcej jeśli ktoś dużo płaci i zrezygnować, jeśli okaże się niekorzystnie.

EDIT: Chyba każdy i tak przy pierwszych zakupach dla min. 2 osób kupuje WDC, bo poza najtańszymi lotami zwyczajnie się to opłaca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 25 Cze 2014 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
shiver napisał(a):
Lepszy rydz niż nic. Można zwinąć kilkaset zł, lub nawet więcej jeśli ktoś dużo płaci i zrezygnować, jeśli okaże się niekorzystnie.


Żeby nie płacić za kartę, musisz natłuc minimum 1000 zł miesięcznie. A to oznacza 1,80 opłaty zwanej dla niepoznaki ubezpieczeniem. Za to masz 10 zł na bilety. Jak Ty chcesz te 'kilkaset zł' wykrecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 25 Cze 2014 14:54 

wordlord napisał(a):
skrzat napisał(a):
W pierwszym roku karta jest za darmo, opłaty miesięcznej da się uniknąć wykonując 4 dowolne transakcje w miesiącu, a opłatę za ubezpieczenie da się uniknąć spłacając zadłużenie np 1 dzień przed terminem. Skoro karta jest całkowicie za darmo to chyba warto skorzystać dopóki warunki są znane, tj do końca roku. Potem się zobaczy :-)


No właśnie nie są tak do końca znane, bo na infolinii raz mówią o tym, ze 0,18% jest pobierane od uśrednionego zadłużenia raz, innym razem że na koniec miesiąca.

Karta ogólnie dla maniaków wizzer'a. Ja przy kupnie maks 4 biletów na rok w tej linii stwierdzam, że mi się ona nie opłaca. Byłoby inaczej gdyby opłacili członkostwo w WC, ale tak niestety nie jest. W sumie po Raiffeisen nie spodziewałem się dobrej oferty :D


- Warunki są dokładnie takie jak napisał skrzat.
- Osobiście nie znam żadnego "maniaka wizzair", bo jedyne co za nimi przejawia to program lojalnościowy, ceny biletów od 34 zł i cena oraz waga bagażu rejestrowanego (32kg)
- co do wdc trzeba mieć nadzieję, że jego brak w programie to tylko czasowe niedopatrzenie oraz, że w 2015r. Cash Back pozostanie na poziomie 2%
Góra
 PM off  
      
#117 PostWysłany: 25 Cze 2014 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
łowca napisał(a):
Jak Ty chcesz te 'kilkaset zł' wykrecić?

Całkiem normalnie, przy miesięcznym obrocie 4-5 tys. Przy takim obrocie karta będzie dawała sporo korzyści i dlatego dzisiaj podpisałem papiery :)
Nawiasem mówiąc nie cierpię takich sytuacji, gdy przy kurierze trzeba podpisać prawie w ciemno cały plik dokumentów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 25 Cze 2014 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
łowca napisał(a):
shiver napisał(a):
Lepszy rydz niż nic. Można zwinąć kilkaset zł, lub nawet więcej jeśli ktoś dużo płaci i zrezygnować, jeśli okaże się niekorzystnie.


Żeby nie płacić za kartę, musisz natłuc minimum 1000 zł miesięcznie. A to oznacza 1,80 opłaty zwanej dla niepoznaki ubezpieczeniem. Za to masz 10 zł na bilety. Jak Ty chcesz te 'kilkaset zł' wykrecić?

Skąd wziąłeś te 1000 zł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 25 Cze 2014 15:20 

Rejestracja: 19 Kwi 2010
Posty: 43
Loty: 46
Kilometry: 54 756
maczala1 napisał(a):
łowca napisał(a):
Jak Ty chcesz te 'kilkaset zł' wykrecić?

Całkiem normalnie, przy miesięcznym obrocie 4-5 tys. Przy takim obrocie karta będzie dawała sporo korzyści i dlatego dzisiaj podpisałem papiery :)
Nawiasem mówiąc nie cierpię takich sytuacji, gdy przy kurierze trzeba podpisać prawie w ciemno cały plik dokumentów.

Do mnie kurier przyjechał ale nie zadzwonil wcześniej i nie przekazałem mu wyciągu z karty citi ani ksera dowodu (tego wymagano ode mnie przez infolinię - zapomnialem o tym). Komuś jeszcze kazali takie rzeczy zbierać? I też nie lubię tych dokumentów podpisywać w ciemno :/
skrzat napisał(a):
łowca napisał(a):
shiver napisał(a):
Lepszy rydz niż nic. Można zwinąć kilkaset zł, lub nawet więcej jeśli ktoś dużo płaci i zrezygnować, jeśli okaże się niekorzystnie.


Żeby nie płacić za kartę, musisz natłuc minimum 1000 zł miesięcznie. A to oznacza 1,80 opłaty zwanej dla niepoznaki ubezpieczeniem. Za to masz 10 zł na bilety. Jak Ty chcesz te 'kilkaset zł' wykrecić?

Skąd wziąłeś te 1000 zł?

Tam jest chyba limit 12000 na rok zwalnia z opłaty rocznej. 16000/12 = 1000.
_________________
Pozdrawiam | http://adas.jogger.pl


Ostatnio edytowany przez adas, 25 Cze 2014 15:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 25 Cze 2014 15:23 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 136
Loty: 242
Kilometry: 372 077
skrzat napisał(a):
łowca napisał(a):
shiver napisał(a):
Lepszy rydz niż nic. Można zwinąć kilkaset zł, lub nawet więcej jeśli ktoś dużo płaci i zrezygnować, jeśli okaże się niekorzystnie.


Żeby nie płacić za kartę, musisz natłuc minimum 1000 zł miesięcznie. A to oznacza 1,80 opłaty zwanej dla niepoznaki ubezpieczeniem. Za to masz 10 zł na bilety. Jak Ty chcesz te 'kilkaset zł' wykrecić?

Skąd wziąłeś te 1000 zł?



dokładnie chodzi o wykręcenie rocznych obrotów w wysokości 12000 zł, aby nie płacić opłaty za korzystanie z karty w kolejnym okresie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group