Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Zastanawiam się nad sposobem połączenia konta w banku lub karty z kontem WDC.
WDC właśnie mi się kończy, loty na najbliższy czas mam zaplanowane, raczej z wizza w najbliższym czasie nic nie kupię. Zastanawiam się, czy całe to naliczanie punktów będzie działać, jeśli konto wykupię przy kolejnym kupowaniu biletów, powiedzmy w listopadzie. Czy cashback za transakcje bezgotówkowe do tego czasu zostanie prawidłowo naliczony a potem będę mógł przerzucić punkty do WDC?
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#142 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:05 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
Ta karta to jedna wielka niewiadoma, w dodatku nie daje członkostwa w WDC, które samemu trzeba będzie sobie opłacać. Warunki zwrotu są określone do końca 2014r., ale co dalej? Reiffeisen może w ogóle wycofać się ze współpracy z Wizz Air, a nabici w butelkę klienci zostaną z kartami, którymi będą musieli wydawać 1000zł miesięcznie, by uniknąć opłaty rocznej (po pierwszym roku), bo umowa jest na 36 MIESIĘCY! i nic z tego nie będą mieli.
Co do punktów dodatkowych, nie są to tylko obietnice konsultantów, zasady ich przyznawania opisane są w zasadach promocji (VI) pkt 4 regulaminu promocji wizz air opublikowanych na stronie banku.

-- 25 Cze 2014 20:08 --

Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):
zgadza się, informacji o + 50% pkt za jakiś okres nie ma obecnie w regulaminie karty, informacje o tym co najmniej dwukrotnie przekazał mi konsultant podczas rozmowy po zawnioskowaniu o kartę


bo tego na piśmie nigdzie nie ma (ostatnie kilkanaście postów to zadawanie tych samych pytań, na które padły wcześniej odpowiedzi poza pytaniem o ceny za sms wiadomości)


Ależ nie!
W punkcie 3 zasad promocji jest mowa o punktach podstawowych, a w punkcie 4 o dodatkowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:21 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
kazels napisał(a):
Ta karta to jedna wielka niewiadoma, w dodatku nie daje członkostwa w WDC, które samemu trzeba będzie sobie opłacać. Warunki zwrotu są określone do końca 2014r., ale co dalej? Reiffeisen może w ogóle wycofać się ze współpracy z Wizz Air, a nabici w butelkę klienci zostaną z kartami, którymi będą musieli wydawać 1000zł miesięcznie, by uniknąć opłaty rocznej (po pierwszym roku), bo umowa jest na 36 MIESIĘCY! i nic z tego nie będą mieli.
Co do punktów dodatkowych, nie są to tylko obietnice konsultantów, zasady ich przyznawania opisane są w zasadach promocji (VI) pkt 4 regulaminu promocji wizz air opublikowanych na stronie banku.

-- 25 Cze 2014 20:08 --

Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):
zgadza się, informacji o + 50% pkt za jakiś okres nie ma obecnie w regulaminie karty, informacje o tym co najmniej dwukrotnie przekazał mi konsultant podczas rozmowy po zawnioskowaniu o kartę


bo tego na piśmie nigdzie nie ma (ostatnie kilkanaście postów to zadawanie tych samych pytań, na które padły wcześniej odpowiedzi poza pytaniem o ceny za sms wiadomości)


Ależ nie!
W punkcie 3 zasad promocji jest mowa o punktach podstawowych, a w punkcie 4 o dodatkowych.

przeczytaj te punkty raz jeszcze.
pkt 3 mowi o naliczaniu pkt. przez bank - 5 zł=1 pkt
pkt 4 mówi o przeliczaniu punktów przez wizz - 10 pkt=1 zł
czyli 1 zł od wizz za 50 zł wydane kartą, tzn. tak jak w citibanku. nadal nie widzę tu tego dodatkowego 1%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
kazels napisał(a):
Reiffeisen może w ogóle wycofać się ze współpracy z Wizz Air, a nabici w butelkę klienci zostaną z kartami, którymi będą musieli wydawać 1000zł miesięcznie, by uniknąć opłaty rocznej (po pierwszym roku), bo umowa jest na 36 MIESIĘCY! i nic z tego nie będą mieli.

Nie można sobie zrezygnować np. po roku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
kazels napisał(a):
Reiffeisen może w ogóle wycofać się ze współpracy z Wizz Air, a nabici w butelkę klienci zostaną z kartami, którymi będą musieli wydawać 1000zł miesięcznie, by uniknąć opłaty rocznej (po pierwszym roku), bo umowa jest na 36 MIESIĘCY! i nic z tego nie będą mieli.

W takiej sytuacji będzie można bezkarnie rozwiązać umowę ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:34 

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 43
Nigdzie nie widziałem takiego zapisu w regulaminie o 36 miesiecznym okresie obowiązywania umowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:35 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
pemat napisał(a):
kazels napisał(a):
Ta karta to jedna wielka niewiadoma, w dodatku nie daje członkostwa w WDC, które samemu trzeba będzie sobie opłacać. Warunki zwrotu są określone do końca 2014r., ale co dalej? Reiffeisen może w ogóle wycofać się ze współpracy z Wizz Air, a nabici w butelkę klienci zostaną z kartami, którymi będą musieli wydawać 1000zł miesięcznie, by uniknąć opłaty rocznej (po pierwszym roku), bo umowa jest na 36 MIESIĘCY! i nic z tego nie będą mieli.
Co do punktów dodatkowych, nie są to tylko obietnice konsultantów, zasady ich przyznawania opisane są w zasadach promocji (VI) pkt 4 regulaminu promocji wizz air opublikowanych na stronie banku.

-- 25 Cze 2014 20:08 --

Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):
zgadza się, informacji o + 50% pkt za jakiś okres nie ma obecnie w regulaminie karty, informacje o tym co najmniej dwukrotnie przekazał mi konsultant podczas rozmowy po zawnioskowaniu o kartę


bo tego na piśmie nigdzie nie ma (ostatnie kilkanaście postów to zadawanie tych samych pytań, na które padły wcześniej odpowiedzi poza pytaniem o ceny za sms wiadomości)


Ależ nie!
W punkcie 3 zasad promocji jest mowa o punktach podstawowych, a w punkcie 4 o dodatkowych.

przeczytaj te punkty raz jeszcze.
pkt 3 mowi o naliczaniu pkt. przez bank - 5 zł=1 pkt
pkt 4 mówi o przeliczaniu punktów przez wizz - 10 pkt=1 zł
czyli 1 zł od wizz za 50 zł wydane kartą, tzn. tak jak w citibanku. nadal nie widzę tu tego dodatkowego 1%


No tak, przyznaję ci rację. Nie piszą nic o dodatkowych punktach, ale skąd w ogóle wyszła taka informacja? ba tak na gębę to nic nie znaczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:38 

Donovaninho napisał(a):
Zastanawiam się nad sposobem połączenia konta w banku lub karty z kontem WDC.
WDC właśnie mi się kończy, loty na najbliższy czas mam zaplanowane, raczej z wizza w najbliższym czasie nic nie kupię. Zastanawiam się, czy całe to naliczanie punktów będzie działać, jeśli konto wykupię przy kolejnym kupowaniu biletów, powiedzmy w listopadzie. Czy cashback za transakcje bezgotówkowe do tego czasu zostanie prawidłowo naliczony a potem będę mógł przerzucić punkty do WDC?


- po zawnioskowaniu o w/w kartę konsultant pyta o adres e-mail, ja podałem powiązany z moim kontem mywizz
- konto karty kredytowej połączone jest z kontem mywizz, do którego przypisane jest wdc
- daty przekazania pkt za 2014r. na wskazane konto mywizz masz podane w regulaminie karty i są one sztywne takie same dla wszystkich
- tyle faktów, o spekulacjach nie pisze
Góra
 PM off  
      
#149 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:41 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
Maciek_Sosnowiec napisał(a):
Nigdzie nie widziałem takiego zapisu w regulaminie o 36 miesiecznym okresie obowiązywania umowy

Otrzymałam dziś umowę do podpisania (po przeczytaniu i przemyśleniu) zamierzam zrezygnować (jest na to 14 dni) a wraz z nią formularz inform. dot. kredytu konsumenckiego (dotyczy karty), gdzie podano czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, też mnie to zaskoczyło! W tym samym formularzu jest podana informacja o prawie do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Anonymous napisał(a):
Donovaninho napisał(a):
Zastanawiam się nad sposobem połączenia konta w banku lub karty z kontem WDC.
WDC właśnie mi się kończy, loty na najbliższy czas mam zaplanowane, raczej z wizza w najbliższym czasie nic nie kupię. Zastanawiam się, czy całe to naliczanie punktów będzie działać, jeśli konto wykupię przy kolejnym kupowaniu biletów, powiedzmy w listopadzie. Czy cashback za transakcje bezgotówkowe do tego czasu zostanie prawidłowo naliczony a potem będę mógł przerzucić punkty do WDC?


- po zawnioskowaniu o w/w kartę konsultant pyta o adres e-mail, ja podałem powiązany z moim kontem mywizz
- konto karty kredytowej połączone jest z kontem mywizz, do którego przypisane jest wdc
- daty przekazania pkt za 2014r. na wskazane konto mywizz masz podane w regulaminie karty i są one sztywne takie same dla wszystkich
- tyle faktów, o spekulacjach nie pisze

Tak, to wiem :)
Podawałem maila konsultantowi. Ale jeśli do tego maila przypisane będzie moje konto mywizz, ale bez ważnego WDC, czy wszystko z punktami będzie OK, jeśli członkostwo wykupię później?
Konto wykupiłbym teraz, ale nie mam żadnych biletów do kupienia, a kupowanie najtańszego za 30 zł, z którego nie skorzystam, wydaje mi się trochę bez sensu :)
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:44 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
Tomek Zien napisał(a):
kazels napisał(a):
Reiffeisen może w ogóle wycofać się ze współpracy z Wizz Air, a nabici w butelkę klienci zostaną z kartami, którymi będą musieli wydawać 1000zł miesięcznie, by uniknąć opłaty rocznej (po pierwszym roku), bo umowa jest na 36 MIESIĘCY! i nic z tego nie będą mieli.

W takiej sytuacji będzie można bezkarnie rozwiązać umowę ;)

Nie będzie można, bo obecnie regulamin nie obiecuje kontynuowania współpracy z wizz air w następnym roku, choć go nie wyklucza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:46 

Donovaninho napisał(a):

Podawałem maila konsultantowi. Ale jeśli do tego maila przypisane będzie moje konto mywizz, ale bez ważnego WDC, czy wszystko z punktami będzie OK, jeśli członkostwo wykupię później?
Konto wykupiłbym teraz, ale nie mam żadnych biletów do kupienia, a kupowanie najtańszego za 30 zł, z którego nie skorzystam, wydaje mi się trochę bez sensu :)


Będzie ok, wdc i pkt zamienione na realną sumę na koncie mywizz, że tak powiem dopiero "współgrają" na etapie rezerwacji biletów
Góra
 PM off
Donovaninho lubi ten post.
 
      
#153 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:48 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 14
kazels napisał(a):
Tomek Zien napisał(a):
kazels napisał(a):
Reiffeisen może w ogóle wycofać się ze współpracy z Wizz Air, a nabici w butelkę klienci zostaną z kartami, którymi będą musieli wydawać 1000zł miesięcznie, by uniknąć opłaty rocznej (po pierwszym roku), bo umowa jest na 36 MIESIĘCY! i nic z tego nie będą mieli.

W takiej sytuacji będzie można bezkarnie rozwiązać umowę ;)

Nie będzie można, bo obecnie regulamin nie obiecuje kontynuowania współpracy z wizz air w następnym roku, choć go nie wyklucza.


Mi konsultant powiedział, że gdzieś jest zapis, że program musi być kontynuowany na warunkach nie gorszych niż aktualnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 25 Cze 2014 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Nie ma możliwości wcześniejszego rozwiązania umowy? Tylko po 36 miesiącach ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 25 Cze 2014 22:01 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 176
Loty: 110
Kilometry: 176 452
W dołączonym Regulaminie kart kredytowych w Raiffeisen Bank Polska S.A. jest punkt o miesięcznym wypowiedzeniu (Rozdział 18. paragraf 68. pkt.2)

W rozmowie z konsultantem otrzymałem informację, że 36 m-cy jest wynikiem wystawiania karty z datą upływu ważności za 3 lata.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez gieroy, 25 Cze 2014 22:06, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 25 Cze 2014 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Autentycznie jest w umowie 36 miesięcy? A jakie sankcje są za odstąpienie? Kurier ma być w piątek, ale chyba go odwołam. Nie będę się wiązał z bankiem przez kartę na 3 lata :(

wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 25 Cze 2014 22:15 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
gieroy napisał(a):
W dołączonym Regulaminie kart kredytowych w Raiffeisen Bank Polska S.A. jest punkt o miesięcznym wypowiedzeniu (Rozdział 18. paragraf 68. pkt.2)

W rozmowie z konsultantem otrzymałem informację, że 36 m-cy jest wynikiem wystawiania karty z datą upływu ważności za 3 lata.

W otrzymanym regulaminie do karty powiązanej z wizz air zapisu o miesięcznym wypowiedzeniu nie ma. Jest natomiast zapis: umowa ulega rozwiązaniu po upływie okresu na jaki zostala zawarta.
Nie wykluczam jednak, że zapis ten wynika wyłącznie z okresu ważności wydawanej karty i nie jest do końca wiążący.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 25 Cze 2014 22:23 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
kazels napisał(a):
W otrzymanym regulaminie do karty powiązanej z wizz air zapisu o miesięcznym wypowiedzeniu nie ma. Jest natomiast zapis: umowa ulega rozwiązaniu po upływie okresu na jaki zostala zawarta.
Nie wykluczam jednak, że zapis ten wynika wyłącznie z okresu ważności wydawanej karty i nie jest do końca wiążący.


U mnie w dostarczonych przez kuriera dokumentach JEST zapis o możliwosci rozwiązania umowy z miesięcznym terminem wypowiedzenia.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 25 Cze 2014 22:32 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 176
Loty: 110
Kilometry: 176 452
Dokładnie podałem gdzie jest zapis o miesięcznym wypowiedzeniu: Rozdział 18. paragraf 68. pkt.2
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 25 Cze 2014 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Zdaje sie zawsze jest pierwsza umowa o karte zawierana na jakis okres, ale de facto rozwiazac mozna w dowolnym momencie (zachowujac okres wypowiedzenia).

by Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: piotrkr oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group