Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lip 2018 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Witam. Mam WDC i kuzynka poprosiła mnie o zakup biletów GDN-TOS-GDN. Chciałem jej zniżyć cenę ale wydałem wszystko. Może ktoś ma za dużo różowych kredytów? Chodzi mi właściwie o odcinek TOS - GDN na 24.07. Bo lot tam jest po prostu drogi i się nie pyli z kimś kto ma wdc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 05 Lip 2018 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
@mahalnet Dziś masz promo i TOS-GDN 24.07 masz w cenie 251 zł bez WDC. Za 2 osoby 1 z WDC + kuzynka trzeba wydać 429 zł. Co de facto da tyle samo jak bilet który kuzynka kupi sama. Chyba że ktoś ma mocne ciśnienie na pozbycie się punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Lip 2018 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
@Zulu wiem to wszystko. Właśnie chodzi mi o to że może ktoś ma za dużo. U mnie kredyt jak jest większy to leci na jeden wylot (duża rodzina).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Lip 2018 12:20 

Rejestracja: 14 Gru 2016
Posty: 5
Mam 1300 zł w środkach na koncie wizz do wydania. Mogę je odstąpić za niższą cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off
mahalnet lubi ten post.
mahalnet uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 13 Lip 2018 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Dzięki kolego już po ptakach. Akurat tyle mniej więcej było nadpłaty. Będę pamiętał na przyszłość. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group