Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Kwi 2016 21:33 

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10
Wlasnie dostalam poczta wizz card, jednak rozmyslilam sie. Nieprzemyslany krok :oops: . Chce zrezygnowac, jeszcze jej nie aktywowalam.
Jak mam "zrobic" rezygnacje. czy bede placic jakies "kary" za swoje gapiostwo. Przy wpisie zaplacilam 24 zlote.
Dziekuje serdecznie / z gory/ za pomoc :D ,
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 04 Kwi 2016 21:41 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Przeczytaj regulamin, który zaakceptowalas i podpisalas, tam są wszystkie informacje

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Lip 2016 20:56 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 7
Nie mogę dodzwonić się pod numer 800777744 by aktywować kartę i otrzymać PIN pocztą. Po kilku krokach wpisywania wielu danych, wyrzuca mnie z połączenia. A na stronie wizztravelcard.com nie znalazłem nic pomocnego w tej materii.

A Wam się udało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Lip 2016 07:20 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 26
PIN dostaniesz pocztą w osobnej przesyłce, natomiast do aktywacji karty go nie potrzebujesz.
Wystarczy, że zalogujesz się na stronie i tam w odpowiedniej sekcji wpiszesz pełny numer znajdujący się na odwrocie karty.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcosz uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 28 Lip 2016 08:09 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 15
Jestem bardzo niezadowolony z karty. Przelicznik walut bardzo niekorzystny ale to jeszcze można zrozumieć, złe zabezpieczony system karty to już mniej korzystne. Ale chcę poruszyć co innego. Kartę straciłem w wypadku kradzieży. Wg regulaminu kartę można zastrzec telefonicznie lub online. Wybrałem online. Następnie powinna przyjść nowa karta z automatu. Niestety po oczekiwaniu miesięcznym karta nie przyszła (termin 6 dni). Wykonałem telefon do biura obsługi odpowiedź. Już zaraz będzie proszę o cierpliwość. Po półtora miesiące dzwonię drugi raz konsultant przyjmuje reklamację na pytanie kiedy zostanie rozpatrzona nie wie no może miesiąc może ponad. Czekam 1,5 miesiąca niestety głucha cisza. Dzwonię ponownie aby zlikwidować kartę bo mam dość w zakładce pytania i odpowiedzi są zasady jak można zamknąć kartę. Niestety są nie prawdziwe, konsultant po kolejnym telefonie informuje że to tylko orientacyjne odpowiedzi i nie należy ich brać pod uwagę. Piszę więc list o zamknięcie. Niestety kartę skradziono więc nie mogłem napisać numeru karty którą chcę zamknąć tylko dane osobowe. Zadzwoniłem do BOK ale niestety nie podano mi starej karty bo nie można było wejść do systemu. Czy ją zamkną tego nie wiem. Nie polecam nikomu tak beznadziejnej karty z taką obsługa i brakiem zabezpieczeń. Tyle w tym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Lip 2016 08:11 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 7
Dzięki za podpowiedź, znalazłem! na samym dole!

-- 28 Lip 2016 08:24 --

silanos, co masz na myśli pisząc "złe zabezpieczony system karty"? Ktoś zrobił transakcję skradzioną kartą w sklepie czy w internecie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lip 2016 08:40 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 15
Po pierwsze karta ta nie podlega polskiemu nadzorowi. To znaczy że jeśli się coś stanie teraz jak wiemy brexit nie wiadomo co będzie dalej z kartą kasa pójdzie sobie .... Euronetowi często zdarzają się wpadki ja miałem już dwie. Do tego powodzenia jeśli coś się wydarzy i będziesz reklamował niesłusznie pobrana gotówkę. Ja w swoim banku załatwiam to bardzo szybko i mam wszystkie informacje a tutaj nie ma nawet osoby kompetentnej która jest w stanie udzielić ci odpowiedzi. W żadnym banku nie odpowiedzą Ci że reklamacja może być rozpatrywana bez ograniczeń czasowych. Ta karta nie podlega pod polskie prawo i coś na ten temat wiem. Każdy wybiera sam czy chce korzystać z tego badziewia czy nie
Góra
 Profil Relacje PM off
marcosz uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 28 Lip 2016 09:01 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 7
Dzięki silanos, kontakt z tym tworem parabankowym jest trudny, tylko płatny telefon!!!!! ze słabą obsługą jak piszesz!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Sie 2016 11:57 

Rejestracja: 09 Sie 2016
Posty: 117
Po zalogowaniu w wizzair ostatnio wyświetla mi się reklama tej karty. Zastanawiałam się nad nią do płatności bezgotówkowych za granicą oraz wypłat waluty z zagranicznych bankomatów. Rozumiem jednak, że jej nie polecacie?

Mam kartę debetową w millenium i mbanku - oba banki nie pobierają prowizji za wypłatę z bankomatów za granicą, jednak już za przewalutowanie tak - marża w pierwszym to 2%, w drugim aż 5,9%. Do tego wiadomo, ze wymiana po kursie bankowym nie jest korzystna. Szukam jakiejś alternatywy. Co polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Sie 2016 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
@martinka_pl polecamy poczytać posty w temacie dla-podroznika,181,1454 Zagadnienie przemaglowane we wszystkie strony.
Góra
 Profil Relacje PM off
mezo23 lubi ten post.
martinka_pl uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 10 Sie 2016 15:00 

Rejestracja: 09 Sie 2016
Posty: 117
Dzięki, @zulu :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group