Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Paź 2015 07:18 
Awatar użytkownika

Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
przy zakupie grupowego Wizz Discount można zaoszczędzić 84 zł ;)
tzn, najpierw użyć kodu i zakupić standart, a przy następnym zakupie rozszerzyć do grupowego, i kod również działa i odejmie 42 zł :)

#22 PostWysłany: 16 Paź 2015 08:03 

Jestem członkiem Wizzair Discount Club, dzięki karcie kredytowej banku Raiffeisen. Członkostwo uprawniało mnie do zakupu biletów w cenie dla klubowiczów dla więcej niż 2 osób. Członkostwo miałem ważne do dnia 04.10.2015 r. W dniu 06.10.2015 zakupiłem bilety do Londynu dla 4 osób jednocześnie z zakupem opcji grupa. Skorzystałem z kuponu na obniżkę członkostwa typu Grupa. Zakupione bilety były w cenie biletów dla członków klubu. W dniu dzisiejszym otrzymałem maila, że moje członkostwo zmienia się na Wizzair Partner. Logując się na swoje konto wizzair nie mogę wykupić biletów dla więcej niż 2 osób po cenie dla klubowicza. Czy spotkaliście się z taką sytuacją i co należy zrobić. Czy mail: customerrelations.pl2@wizzair.com działa. Jak reklamować zmianę.
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 16 Paź 2015 08:06 

Jeśli nie powstał nowy typ wdc to nadal mamy wdc standard 1+1 i grupa czy też rodzina 1+5
Pisz dokładnie na wskazany e-mail i czekaj, o ile po wykupieniu faktycznie nie możesz rezerwować z ulgą z tytułu wdc dla 1+5 (z wykorzystaniem pkt wizz 1+4)
 PM off
pachi1 uważa post za pomocny.

#24 PostWysłany: 16 Paź 2015 08:12 

Raczej nie powstało nowe konto. Rezerwując bilety byłem zalogowany na swoim koncie wizzair, które w dniu rezerwacji uprawniało mnie tylko do 2 biletów w cenie dla klubowicza. W trakcie rezerwacji zaznaczyłem wykup Grupy, następnie wpisałem kod i dokonałem zakupu.
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 16 Paź 2015 08:14 

No i teraz napisz e-mail z reklamacją na w/w adres, jako załącznik najlepiej dołącz fakturę, którą dostałeś na przypisany do konta mywizz adres e-mail
 PM off
pachi1 uważa post za pomocny.

#26 PostWysłany: 16 Paź 2015 08:17 

Tak właśnie zrobiłem. Długo trwa rozpoznanie reklamacji? Nie ukrywam, że spieszy mi się.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 16 Paź 2015 08:21 

Zawsze możesz zadzwonić do wizzair (bo tak naprawdę tylko oni są adresatem tego pytania, z doświadczenia różnie 1-7 dni).
Spróbuj na numer izraelski wizzair - 0097237630911 - przez VoIP HaloNet po 8 gr/min rozmowa z konsultantem ... ja dzwonię przez FreecoNet pod ten numer by rozmawiać po polsku wybieramy tonowo "6" koszt 0,08 gr/minuta (można ściągnąć na smartfona aplikację mobilną, przez paypal doładujesz w 5 sekund np. 5 zł i rozmawiasz za grosze)
 PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

[ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości