Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 311 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:31 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Welcome to IT world :ugeek:
Jak 10 lat pracuję w tej branży, tak zawsze największe problemy są na styku dwóch systemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lukket lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#282 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:35 

marcinfurm napisał(a):
Powiedziałem że mam a pani z banku poinformowała mnie ze nie ma żadnych informacji ze taka kartę posiadam.


- to napiszcie z czego wynikały np. u mnie zmiany 10.10.2014r. w dacie ważności wdc, po aktywowaniu 8 nowej kk Raiffeisen Wizzair (to że dwa działy banku nie współpracują ze sobą nie świadczy, że nagle może się okazać, iż np. takiej oferty nie było, nie ma i nie będzie...)
- w ponownej reklamacji ustosunkowując się do cytowanego tu zarzutu, jakoby sami wyłączyliśmy sobie wdc napisałem
Kod:
Ponadto informuję, że nie kliknąłem sobie odebrania wdc, bo było by to zachowanie skrajnie głupie, a ja staram się dosyć skutecznie unikać takich zachowań.
Góra
 PM off  
      
#283 PostWysłany: 04 Mar 2015 19:09 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 374
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
WDC wraca do nas ;)
Moje konto znowu jest klubowe ...
Góra
 Profil Relacje PM off
lukket lubi ten post.
 
      
#284 PostWysłany: 04 Mar 2015 19:13 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Moje również się zaklubowiło, w opcji jaką miałem wcześniej czyli "grupa".
_________________
Life is short and the world is wide.


Ostatnio edytowany przez mucha, 04 Mar 2015 19:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 04 Mar 2015 19:14 

również przywrócone, pisze standard, ale działa tak jak było 1+9 (póki co żadnej odpowiedzi z wizzair na złożoną reklamację)
Góra
 PM off  
      
#286 PostWysłany: 06 Mar 2015 18:11 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Dostałem odpowiedź! Wiele ona nie wyjaśniła ale najważniejsze, że znowu działa WDC.
Swoją drogą to dobrze, że z tym zdążyli przed włączeniem promocji -20% :)


Szanowny Panie,

Dziękuję za wiadomość.
Pragnę potwierdzić, że członkostwo na profilu ID XXXXXXXX w WIZZ Discount Club jest aktywne i będzie ważne do 9 października 2015 roku.

Zapraszamy do korzystania z usług Wizz Air.

Z wyrazami szacunku,
Axxxxxx Kxxxxxxxx
Customer Relations Department | Wizz Air Hungary Ltd. (member of Wizz Air Group)
BUD International Airport | Building 221| H-1185 Budapest, Hungary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 06 Mar 2015 18:25 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
u mnie odpowiedz na reklamację ( karta pogorszyła warunki)

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta Wizz Air.

W odpowiedzi na Pana reklamację informuję, iż nasz program lojalnościowy Wizz Discount Club działał na wcześniej obowiązujących zasadach do dnia 28 lutego 2015 roku. Po tej dacie jedyne opcje do wyboru to Wizz Discount Club Standard (członek klubu plus jeden pasażer) oraz Wizz Discount Club Group (członek klubu plus maksymalnie pięciu dodatkowych pasażerów).

W związku z powyższym uprzejmie informuję, iż z przyczyn technicznych przywrócenie Panu poprzedniego typu członkostwa jest niemożliwe. Poza tym w warunkach umowy zawartej przez Pana z Citibank jest zapis odnośnie anulowania subskrypcji w przypadku rozwiązania umowy z bankiem. Umowa z Raiffeisen Polbank nie uwzględnia przedłużenia starego typu członkostwa.

W razie pytań proszę o kontakt.

Z poważaniem,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 06 Mar 2015 18:50 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
A to ciekawostka, bo u mnie przywrócili konto na starych warunkach o co wcześniej zabiegałem.
A teraz jak wróciło mi na konto WDC po ostatnim zniknięciu nadal to działa jako 1+9 bo specjalnie to sprawdziłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 06 Mar 2015 19:02 

art77 napisał(a):
W odpowiedzi na Pana reklamację informuję, iż nasz program lojalnościowy Wizz Discount Club działał na wcześniej obowiązujących zasadach do dnia 28 lutego 2015 roku. Po tej dacie jedyne opcje do wyboru to Wizz Discount Club Standard (członek klubu plus jeden pasażer) oraz Wizz Discount Club Group (członek klubu plus maksymalnie pięciu dodatkowych pasażerów).


Zgadza się, mimo aktywacji karty kredytowej Raiffeisen Wizzair przed 15.10.2014r., po 01.03.2015r. zmienili mi wdc na 1+4, po wybraniu konta wizz przy płatności po wybraniu więcej niż 5 osób wyskakuje n/w komunikat:

Kod:
Płatność na koncie Wizz nie jest możliwa, jeżeli saldo wynosi 0 lub gdy posiadacz konta nie jest pasażerem. Należy się zalogować przed dokonaniem rezerwacji, po czym wybrać opcję „jestem pasażerem” w danych pasażera.  Fundusze na Koncie WIZZ można wykorzystać do płatności za rezerwacje dla Pasażera i nie więcej niż czterech innych osób podróżujących wspólnie z Pasażerem (np. rodzina, znajomi itp.).
Góra
 PM off  
      
#290 PostWysłany: 06 Mar 2015 19:12 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Też jestem w kropce co do WDC i kk Raiffeisen. Mam aktywny,wykupiony wczesniej status 9+1 do czerwca 2015 a na dniach ma przyjść karta Polbanku. Jak aktywuje kk dostanę Standard 1+1. Na maila z zapytaniem o utrzymanie statusu do Wizz dostałem identycznego maila co "art77" z czego wynika,że chyba nie chcą przywrócić starych warunków. Czy mogę założyć drugie konto w Wizzie(inny adres zamieszkania i mail) i korzystać z niego jak latam np. sam zaś drugiego konta używać jak chce lecieć w grupie? Zdaje się,że kluczowy jest mail jezeli chodzi o przelewenie punktów... Czy może lepiej zbierać punkty, nie przelewać na konto Wizz i przelać je po czerwcu jak skończy sie wykupione prywatnie WDC (ewentualnie wtedy dokupić WDC grupa). Macie jakiś pomysł. Z góry dziękuje za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 06 Mar 2015 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Kartę teoretycznie możesz podpiąć pod dowolne konto Wizz. Istotny jest adres mailowy podany do banku bo na tym adresie aktywują WDC. Jak podałeś ten do starego konta Wizz to może spróbuj zadzwonić do banku i go zmienić. Do czerwca się "pomęczysz" z dwoma kontami Wizz a potem przejdziesz całkowicie na to nowe.

Co do drugiej opcji to chyba się nie uda bo zbieranie punktów = aktywacja karty. Jak zaczniesz robić transakcję to ci automatycznie aktywują nowe WDC na podanym do banku mailu.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
yogibabu uważa post za pomocny.
 
      
#292 PostWysłany: 06 Mar 2015 20:04 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 43
Anonymous napisał(a):
art77 napisał(a):
W odpowiedzi na Pana reklamację informuję, iż nasz program lojalnościowy Wizz Discount Club działał na wcześniej obowiązujących zasadach do dnia 28 lutego 2015 roku. Po tej dacie jedyne opcje do wyboru to Wizz Discount Club Standard (członek klubu plus jeden pasażer) oraz Wizz Discount Club Group (członek klubu plus maksymalnie pięciu dodatkowych pasażerów).


Zgadza się, mimo aktywacji karty kredytowej Raiffeisen Wizzair przed 15.10.2014r., po 01.03.2015r. zmienili mi wdc na 1+4, po wybraniu konta wizz przy płatności po wybraniu więcej niż 5 osób wyskakuje n/w komunikat:

Kod:
Płatność na koncie Wizz nie jest możliwa, jeżeli saldo wynosi 0 lub gdy posiadacz konta nie jest pasażerem. Należy się zalogować przed dokonaniem rezerwacji, po czym wybrać opcję „jestem pasażerem” w danych pasażera.  Fundusze na Koncie WIZZ można wykorzystać do płatności za rezerwacje dla Pasażera i nie więcej niż czterech innych osób podróżujących wspólnie z Pasażerem (np. rodzina, znajomi itp.).


A czy przypadkiem przy "starym" WDC, płatność z konta wizz nie była ograniczona do 1+4?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 06 Mar 2015 20:16 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Tomek Zien dzięki. Dokonałem zmiany maila w systemie Wizza. Mam nadzieję, że to wystarczy...aby przetrwać do czerwca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 06 Mar 2015 20:38 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Dokładnie, przy starym WDC można było kupić ze zniżką dla 1+9 osób ale zapłacić saldem konta Wizz można było tylko przy kupnie do 5 biletów. Przy jednorazowym kupnie dla powyżej 5 osób płatność saldem była niedostępna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 06 Mar 2015 20:53 

Ok, jak dotąd płaciłem za maksymalnie 5 osób w rezerwacji opłacając całość lub część pkt wizz
Co do rozterek kolegi jak ktoś potrzebuje wdc rodzinne a wychodzi ze będzie przyznawane standard to chyba lepiej by ta osoba z rodziny założyła konto osobiste z kartą debetowa Raiffeisen wizzair tylko z darmowym wdc standard
Góra
 PM off  
      
#296 PostWysłany: 09 Mar 2015 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 617
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Dostałem właśnie odpowiedź na reklamację złożoną w momencie gdy nie działał WDC. W wolnym tłumaczeniu: "Przecież działa, czego Pan chce".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 10 Mar 2015 13:35 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 118
zastanawiam się nad kartą Raiffeisen Polbank. po zdecydowaniu się na nią otrzymam darmowe WDC w formule 1*1 .. czy będę mógł jakoś dokupić formułę 1*4 ??? jeśli tak czy będzie to róźnica między formułą rodzinną a standard czy będzie to pełna kwota za formułę rodzinną ?
nie doczytałem również czy karta Raiffeisen Polbank jest na czas określony czy też w każdym momencie będę mógł z niej zrezygnować ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 10 Mar 2015 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
W każdym momencie można zrezygnować za bodaj miesięcznym wypowiedzeniem.
Będziesz mógł za 90zł przy pierwszej rezerwacji dokupić WDC Grupa. Przynajmniej mi wyświetla się stale taki komunikat ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 10 Mar 2015 14:25 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Na pewno można dokupić "Grupę" za 90zł. Niedawno przetestowałem, za bilety dla 3 osób zapłaciłem po cenie WDC + 90zł za rozszerzenie opcji klubowej. Za wszystko oczywiście zapłaciłem za pomocą środków zgromadzonych na koncie Wizzair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 05 Paź 2015 17:40 

Rejestracja: 05 Paź 2015
Posty: 1
Cześć, czytałem tą rozmowę i chciałbym się dowiedzieć czy mając kartę WDC ma się prawo do zniżki na sprzęt sportowy w wysokości 23 zł przy obecnej cenie 127 zł za ten bagaż? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 311 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group