Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Wrz 2014 11:19 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1
Witam,

Sprawa wygląda następująco. Miałam wykupiony bilet w obie strony w Wizz Air (wylot w dniu wczorajszym, powrót w sobotę). Bilety zostały odprawione, niestety nie udało mi się wczoraj dotrzeć na lotnisko. Orientuje się ktoś może czy w takim przypadku istnieje możliwość zmiany terminu lotu powrotnego? Jak wygląda sprawa biletu powrotnego w takiej sytuacji?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Anka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Wrz 2014 14:13 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
W tanich liniach niestawienie się na pierwszy lot nie skutkuje anulowaniem lotu powrotnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2014 14:23 

Nie ma możliwości zmiany terminu lotu, możesz sobie ewentualnie nowy bilet kupić.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Wrz 2014 14:24 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Ja rozumiem to w ten sposób, że osoba nie chce, żeby przepadł jej też powrotny, nie wyleciała wczoraj a kupno dolotu na jutro/pojutrze jest niedorzecznie drogie. Więc najchętniej przebookowała by sobie powrotny na za miesiąc i do tego dokupiła dogodny dolot :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group