Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#41 PostWysłany: 02 Lut 2020 05:01 

Rejestracja: 15 Paź 2015
Posty: 21
Wow, niezły mają burdel z tą wizą/eta.
Według wiadomości i postów na forum bezpłatna wiza jest przedłużona na kolejne kilka miesięcy
Na stronie internetowej http://www.eta.gov.lk/slvisa/ widnieje informacja ze zniesienie opłat skończyło się 31.01, po wypełnieniu formularza pojawia się informacja ze należy zapłacić 35 USD
Zadzwoniłem na eta hotline, gdzie Pani wyskoczyła z 3 opcją - wg niej wiza kosztuje 20 USD :cry:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#42 PostWysłany: 09 Lut 2020 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
tarman napisał(a):
Przedłużyli darmową wizę do 30 kwietnia 2020 roku...

https://www.fly4free.pl/sri-lanka-nie-p ... stycznych/

nie ma przedłużonych darmowych wiz. Od lutego 2020 r. kosztują 35usd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#43 PostWysłany: 27 Lut 2020 14:29 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1031
platynowy
Jednak przedłużyli darmowe wizy do 30.04.2020.
http://www.immigration.gov.lk/web/index ... 18&lang=en
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#44 PostWysłany: 29 Sty 2022 00:58 

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 7
2 dni temu wyrobiłem wizę ETA na stronie http://www.eta.gov.lk/slvisa/

Koszt to 35 USD + opłata za płatność kartą (niecałe 2 USD).

Mail informujący o akceptacji przyszedł 3 minuty po złożeniu wniosku. Tylko mail, żadnego załącznika ani nic.
Góra
 Profil Relacje PM off
babaryba uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#45 PostWysłany: 10 Mar 2022 08:51 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
Witam

Aplikowałe o wize na Sri Lanke przez strone Sherpa czy ktoś wie może ile trzeba czekać na maila z visą. Sprawdzam na stronee eta.go.lk i pokazuje visa approved ale żadnych papierów na emaila nie przysłali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#46 PostWysłany: 10 Mar 2022 09:39 

Rejestracja: 06 Lut 2016
Posty: 13
Tomasz Adamski napisał(a):
Witam

Aplikowałe o wize na Sri Lanke przez strone Sherpa czy ktoś wie może ile trzeba czekać na maila z visą. Sprawdzam na stronee eta.go.lk i pokazuje visa approved ale żadnych papierów na emaila nie przysłali.



Żaden papierek ani mail więcej nie przyjdzie. Na lotnisku dostaniesz naklejkę do paszportu.
P.S. poza wymaganiami podanymi na stronie https://srilanka.travel/helloagain/ na lotnisku po wylądowaniu w Colombo trzeba będzie jeszcze wypełnić jeden papierek. Najlepiej jest mieć długopis pod ręką, Ja musiałem stać w kolejce do kontroli paszportowej przez ponad godzinę właśnie przez to, że nie miałem długopisu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#47 PostWysłany: 10 Mar 2022 09:51 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
vacov napisał(a):
Tomasz Adamski napisał(a):
Witam

Aplikowałe o wize na Sri Lanke przez strone Sherpa czy ktoś wie może ile trzeba czekać na maila z visą. Sprawdzam na stronee eta.go.lk i pokazuje visa approved ale żadnych papierów na emaila nie przysłali.



Żaden papierek ani mail więcej nie przyjdzie. Na lotnisku dostaniesz naklejkę do paszportu.
P.S. poza wymaganiami podanymi na stronie https://srilanka.travel/helloagain/ na lotnisku po wylądowaniu w Colombo trzeba będzie jeszcze wypełnić jeden papierek. Najlepiej jest mieć długopis pod ręką, Ja musiałem stać w kolejce do kontroli paszportowej przez ponad godzinę właśnie przez to, że nie miałem długopisu :)


Jak się wize przez strone eta.gov.lk to ponoć na maila przychodzi a nie byłem pewien jak jest przez pośrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#48 PostWysłany: 10 Mar 2022 09:54 

Rejestracja: 06 Lut 2016
Posty: 13
Brałem wizę przez stronę http://www.eta.gov.lk/slvisa/ i otrzymałem tylko maila, że jest zatwierdzona. Nic poza tym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#49 PostWysłany: 10 Mar 2022 11:37 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
aplikowalam wczoraj o wizę - 1osoba dostała niemal od razu acknowledgement, druga po ok 3h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#50 PostWysłany: 10 Mar 2022 22:13 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
-- 10 Mar 2022 21:34 --

maxima napisał(a):
aplikowalam wczoraj o wizę - 1osoba dostała janiemal od razu acknowledgement, druga po ok 3h.


Ja aplikowałem przez strone trzecią i nic nie dostałem na email. Jedyne co to jak wpisze paszport na stronie eta wyswietla jakiś numer. Dzwoniłem do ambasady i powiedzieli że to wystarczy ten numer. Jakoś nie uśmiecha mi się znowu płacić kolejne 35 dolców za kolejny wniosek o eta.

-- 10 Mar 2022 22:13 --

vacov napisał(a):
Brałem wizę przez stronę http://www.eta.gov.lk/slvisa/ i otrzymałem tylko maila, że jest zatwierdzona. Nic poza tym


Ja właśnie nie dostałem żadnego maila tylko po wpisaniu na stronie eta moich danych wypisuje że visa approved wiec mam nadzieje że mnie wpuszczą do samolotu z tym papierkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#51 PostWysłany: 10 Mar 2022 22:21 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Dzis przy odprawie na lotnisku nikt nawet nie pytał o tą wizę. Sprawdzali ubezpieczenie i qr kod
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#52 PostWysłany: 11 Mar 2022 00:04 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
Daj znać jak było po wylądowaniu na Sri lance


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 11 Mar 2022 00:45, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#53 PostWysłany: 11 Mar 2022 19:43 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Dzis po wyjściu z samolotu najpierw długa kolejka do kontroli paszportowej, zwiesił się system na jakieś 15-20min. Potem już szło sprawnie.
Potem dość długo czekałam na bagaż.
Po odebraniu wymiana waluty kurs 1usd to 255LKR. na tablicach niby maja 250/260, ale pokazują kartki, że wymieniają po średnim:)
Następnie jest kontrola QR kodu-skanuja go w czytnikach, dostaje się kwitek i można iść.
Szczepienie sprawdzane w WAW I DXB. O polisę tylko w WAW pytali i kazali pokazac.
Ogólnie od momentu lądowania do wyjścia zajęło nam ponad 1h. Zdążyłam na ostatni bus do Dambulli. Miał być o 18:30, ale ruszył 18:15
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kbk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#54 PostWysłany: 21 Mar 2022 09:30 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
Wnioskuję o wizę i wszystko idzie ładnie do momentu płatności - potem wyskakuje "ERROR".
W banku mimo potwierdzenia (3DS) nie ma nawet śladu płatności, więc to chyba ona nie idzie (ubezpieczenie kupiłem bez kłopotów płacąc tą samą kartą) ktoś miał może podobny problem?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#55 PostWysłany: 21 Mar 2022 10:12 

Rejestracja: 15 Lut 2013
Posty: 48
W piątek nie było żadnych problemów. Akceptacja z kodem na pocztę elektroniczną przyszła po 10 minutach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#56 PostWysłany: 21 Mar 2022 10:57 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
Dzwoniłem do ambasady - wiedzą, że jest problem, bo więcej osób dzwoniło, Pan powiedział, że spróbować wieczorem lub jutro a w ostateczności wiza jest do dostania na lotnisku.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#57 PostWysłany: 01 Kwi 2022 15:49 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2386
platynowy
Czy ktoś kto jechał ostatnio może potwierdzić ze ETA jest ważne 90 dni w przeciągu których możemy przebywać w sumie maksymalnie 30 dni na Sri Lance?

Pytam, bo tak jest to opisywane na różnych (starych) blogach, ale sama stronka do aplikowania o ETA dzisiaj mówi tylko o "Tourist visa with Double Entry for 30 days.", nie wspominając o trzymiesięcznej ważności...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#58 PostWysłany: 16 Kwi 2022 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 44
wiza jest ważna miesiąc, aplikując wybierasz datę rozpoczecia. nigdzie nie ma żadnych informacji o 90 dniach
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#59 PostWysłany: 23 Lut 2023 17:43 

Rejestracja: 23 Lut 2023
Posty: 2
Rozumiem że wizy papierowej się nie drukuje. Czy Kartę przyjazdu Arrival Card
(Only for Foreigners) trzeba drukować? Można ją wypełnić najwcześniej na cztery dni przed wjazdem na Sri Lankę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza Sri Lanka
#60 PostWysłany: 30 Maj 2023 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2023
Posty: 23
jacekdziuba napisał(a):
Czy Kartę przyjazdu Arrival Card
(Only for Foreigners) trzeba drukować? Można ją wypełnić najwcześniej na cztery dni przed wjazdem na Sri Lankę

Nie wiem czy jest sens wypełniać ją online i drukować. Ja nic o Arrival Card nie wiedziałem. Formularz papierowy do wypełnienia dostałem w samolocie. Oddaje się go przy kontroli paszportowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group