Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lut 2013 10:00 

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 54
Witam,
szukam ciekawego miejsca na podróż poślubną na 1,5 tygodnia we wrześniu.
Interesuje mnie ciepła woda (morze, ocean), trochę gór.
Ważnym jeszcze aspektem jest niska cena pobytu (hotel, jedzenie, wypożyczenie auta).

Na lot przeznaczyliśmy 2500 od osoby.

Jakie miejsca można nam zaproponować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 11 Lut 2013 10:47 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Teneryfa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lut 2013 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2012
Posty: 42
Zdecydowanie SARDYNIA!

We wrześniu już będzie mniej ludzi, a pogoda jeszcze gorąca. Wiele wspaniałych zakątków i ustronnych miejsc.
Plaże są czyste i przestronne.

Do tego jeśli macie 2500 zł/os to spokojnie się w tym zmieścicie w super warunkach. Ja w październiku wydałem 1000 zł/os z przelotem, noclegami, jedzeniem, samochodem i paliwem.

Tutaj macie moje dwie fotorelacje:
http://www.wiktor.ch/sardynia-2012/
http://www.wiktor.ch/sardynia-2011/
_________________
Mój blog: http://www.wiktor.ch
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lut 2013 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Ja osobiście bym polecił Baleary. Najbardziej romantyczny by był wypad na Minorkę z dziesiątkami małych dzikich zatoczek ale tu niestety nie ma bezpośredniego połączenia z PL. Zatem najsensowniejszą opcją będzie Majorka, duża zróżnicowana pod względem krajobrazów, gorąca we wrześniu, góry (nie za wysokie ale urokliwe), krystaliczne morze, wybrzeże z długimi piaszczystymi plażami oraz otoczonymi skałami lazurowymi zatoczkami. Do tego ceny bardzo przyzwoite, zarówno jeśli chodzi o wynajęcie auta jak i noclegi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lut 2013 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Riwiera Turecka a konkretnie Alanya. Pogoda gwarantowana, we wrześniu ok. 35C. Kiedyś sprawdzałem połączenia lotnicze i tanio wychodziło polecieć do Torp i stamtąd do Antalyi, tam wynajmujesz samochód i Alanya jest 100km dalej. Bardzo szerokie, piaszczyste plaże, krystaliczna woda, góry na miejscu, piękne okolice i zabytki, a przyszła małżonka na pewno będzie pod wrażeniem tysięcy sklepików, w których "maj friend from Poland" może kupić "markowe" ubrania, buty, torebki, perfumy etc. po naprawdę śmiesznie niskich cenach;) W trakcie pobytu polecam odwiedzić Pamukkale. Tylko paliwo mają drogie:/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Lut 2013 12:33 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
kaliczynski napisał(a):
Witam,
szukam ciekawego miejsca na podróż poślubną na 1,5 tygodnia we wrześniu.
Interesuje mnie ciepła woda (morze, ocean), trochę gór.
Ważnym jeszcze aspektem jest niska cena pobytu (hotel, jedzenie, wypożyczenie auta).

Na lot przeznaczyliśmy 2500 od osoby.

Jakie miejsca można nam zaproponować?


Na lot przeznaczyliście 2500 od osoby. To generalnie możecie lecieć gdzie chcecie. Floryda, Brazylia, Sri lanka, Tajlandia. Chyba, że cała wycieczka ma wynieść 2500 od os, wtedy polecam Andaluzję (Malaga, Benalmadena, Gibrartar, Kadyks, Sewilla, Grenada) - masz góry, morze i ocean (Kadyks), bądź Sycylię (wyspy Liparyjskie, wyspy Egadzkie, samą wyspę) - masz Etnę, Stromboli, masz 3 morza, sprawdź sobie na mapie: Śródziemne, Jońskie i jeszcze jakiś zapominałem nazwę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Lut 2013 12:36 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Juve napisał(a):
Kiedyś sprawdzałem połączenia lotnicze i tanio wychodziło polecieć do Torp i stamtąd do Antalyi

Juve, czym z Torp do Antalyi?

Juve napisał(a):
w których "maj friend from Poland" może kupić "markowe" ubrania, buty, torebki, perfumy etc. po naprawdę śmiesznie niskich cenach;)

Ci "friends" potrafią być baaardzo uciążliwi... więc zależy co kto lubi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Lut 2013 13:07 

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 87
Koh Samui, 65m2 seaview apartment z basenem ~40 EUR/doba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Lut 2013 13:42 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
Juve napisał(a):
a przyszła małżonka na pewno będzie pod wrażeniem tysięcy sklepików, w których "maj friend from Poland" może kupić "markowe" ubrania, buty, torebki, perfumy etc. po naprawdę śmiesznie niskich cenach;)


jako kobieta, nie zgodze sie z tym - na co komu takie pseudo markowe rzeczy, do tego nie da sie przejsc bez zaczepek.
Turcje jak najbardziej polecam, przepyszne jedzenie, piekne krajobrazy, dobra pogoda. Niedrogo, poza wspomnianym paliwem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Lut 2013 13:57 

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 54
dziękuje za wszystkie propozycje.
Przeznaczylismy 2500 na sam lot a życie na miejscu swoja drogą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Lut 2013 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Za 2500zł/osobę za sam lot, to naprawdę możecie lecieć właściwie gdziekolwiek z wyłączeniem może rejonów Australii - w obecnej chwili nawet na Hawaje :p
Kwestia czy upieracie się na wylot z Polski czy mogą być Niemcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Lut 2013 14:33 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Juve napisał(a):
Riwiera Turecka a konkretnie Alanya. Pogoda gwarantowana, we wrześniu ok. 35C. Kiedyś sprawdzałem połączenia lotnicze i tanio wychodziło polecieć do Torp i stamtąd do Antalyi, tam wynajmujesz samochód i Alanya jest 100km dalej. Bardzo szerokie, piaszczyste plaże, krystaliczna woda, góry na miejscu, piękne okolice i zabytki, a przyszła małżonka na pewno będzie pod wrażeniem tysięcy sklepików, w których "maj friend from Poland" może kupić "markowe" ubrania, buty, torebki, perfumy etc. po naprawdę śmiesznie niskich cenach;) W trakcie pobytu polecam odwiedzić Pamukkale. Tylko paliwo mają drogie:/


Hmmm... na podróż poślubną Alanya przez Torp + wynajem samochodu i zakupy podróbek u Turka :?: :shock:
Rozumiem, że to żart jakiś jest... :roll:

P.S. W każdym razie po zakończeniu takiej "eskapady" szybki rozwód gwarantowany. A może nawet i przed. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 20 Lut 2013 17:10 

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 54
Oczywiście nie upieram się na wylot z Polski. Ważne żeby na miejscu nie było drogo z hotelami o autem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Lut 2013 17:57 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
Szczerze mówiąc za dużo macie kasy. Ograniczcie budżet na loty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Lut 2013 18:24 

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 45
zależy przede wszystkim czego oczekujecie. Jeżeli ma być to romantyczny wyjadz do fajnego hotelu to polecałabym jakiś fajny europejski kierunek, z drugiej jednak strony budżet na loty pozwala na wybor jakiegoś nieziemsko pięknego miejsca, tyle że wowczas pewnie i standard będzie niższy ale i wrażenia wspomnienia pewnie lepsze.
Niska cena pobytu też nie jest precyzyjnym określeniem bo np. dla mnie niska cena noclegu to 100 zł osoba max a wiadomo ze raczej w czasie podrozy poslubnej mamy bardziej wygorowane wymagania ;)

edit:
Lepiej powiedz w jakim przedziale mieści się całkowity budzet (loty, hotel, samochód itp.) oraz jakie mniej wiecej masz wymagania. Na pewno będzie łatwiej doradzic :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 21 Lut 2013 23:12 

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 54
A więc marzy się ciepła woda, teren górzysty dosyć blisko. Tanie wynajęcie auta i tanie paliwo. Tani hotel/jedzenie. Tani hotel to ok. 50-80 za noc za osobę max. Auto na tydzień z 500 zł :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 21 Lut 2013 23:28 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
To ja podtrzymuję swoją propozycję z Teneryfą (ew. Gran Canaria). We wrześniu woda cieplutka, tanie wynajęcie auta, ceny benzyny niespotykane nigdzie w Europie (może poza Rosją ;) ), w hotelach za 50-80/noc/os. można przebierać... no i góry :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Lut 2013 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Mar77 napisał(a):
Juve, czym z Torp do Antalyi?

Norwegianem

Mar77 napisał(a):
Ci "friends" potrafią być baaardzo uciążliwi... więc zależy co kto lubi

Masz rację - co kto lubi :) Dla mnie to ciekawy element ich folkloru, z miłą chęcią odwiedzałem "friends" ;)

dialam napisał(a):
na co komu takie pseudo markowe rzeczy

Na handel :D Dodatkowo część z nich jest naprawdę dobrej jakości, zależy co się trafi.

cavani napisał(a):
...po zakończeniu takiej "eskapady" szybki rozwód gwarantowany. A może nawet i przed.

Omijaj więc Turcję szerokim łukiem ;)

Pozdrawiam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 22 Lut 2013 14:31 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
na Mauritus możecie lecieć - są i woda i góry ;) ale tam lepiej troszkę później ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Lut 2013 14:56 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
maxima napisał(a):
na Mauritus możecie lecieć - są i woda i góry ;) ale tam lepiej troszkę później ;)


Ale hotele piekielnie drogie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group