Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wilno
#21 PostWysłany: 26 Paź 2014 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
pchela polecam noclegi u Pani Edyty http://www.fotowilno.com/ akurat na śnipiszkach ma do wynajęcia bardzo fajny mały domek. Ja w 9 osób byłem i płaciłem 9 euro za osobę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
 Temat postu: Re: Wilno
#22 PostWysłany: 01 Gru 2014 13:27 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ja w ten weekend spałem w hostelu Jamaika. Pierwszy raz zdarzyło mi się by nie sprawdzano mi dowodu osobistego w hostelu,widocznie u nich panują inne przepisy. Niestety nie było śniadania :-P Jednak za 8 euro polecam to miejsce. Lokalizacja znakomita,wszędzie blisko,bardzo sympatyczna obsługa hostelu, czyściutka pościel, przyzwoite łazienki, dla zainteresowanych na dole bar :-D A jeśli teraz już odpowiednio zrobiłem rezerwację poprzez aklamio to nocleg za free
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#23 PostWysłany: 01 Gru 2014 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2013
Posty: 97
luck1991 napisał(a):
Ja w ten weekend spałem w hostelu Jamaika. Pierwszy raz zdarzyło mi się by nie sprawdzano mi dowodu osobistego w hostelu,widocznie u nich panują inne przepisy. Niestety nie było śniadania :-P Jednak za 8 euro polecam to miejsce. Lokalizacja znakomita,wszędzie blisko,bardzo sympatyczna obsługa hostelu, czyściutka pościel, przyzwoite łazienki, dla zainteresowanych na dole bar :-D A jeśli teraz już odpowiednio zrobiłem rezerwację poprzez aklamio to nocleg za free


Jeśli mogę zapytać: spałeś w pokoju wieloosobowym ? Jak wrażanie ze spania na łóżku zrobionego ze skrzynek ? :) Sam właśnie czegoś szukam na luty, ale będę raczej mierzył w 2 osobowy pokój. Jak widzę mają jeszcze takie w ofercie, a cena jest całkiem przyzwoita.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odp: Wilno
#24 PostWysłany: 02 Gru 2014 11:10 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Tak naprawdę na początku nie zauważyłem,dopiero moja koleżanka mnie uświadomiła :-D Wygodnie się spało ;-) Jesteśmy studentami,więc chcieliśmy dość tanio nocować. Pokój koedukacyjny dla sześciu osób (łóżek 7). W tygodniu da się tam nocować nawet za 5 euro :-)

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#25 PostWysłany: 09 Mar 2015 21:23 

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 2
krasnal napisał(a):
Z okazji majówki wszystko w Wilnie było pozajmowane i już miałem brać co i za ile popadnie, jednak w ostatniej chwili na booking.com pojawiły się wolne miejsca w akademiku Litewskiego Uniwersytetu Pedagogicznego. Zostały wykupione niemal na pniu.
http://www.leu.lt/en/structure/other-de ... house.html

Za pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania płaciłem 52 LTL (65 zł). Łazienka i toaleta była dzielona z sąsiednim pokojem (segment 2+3).

Akademik znajduje się w dzielnicy Nowe Miasto (Naujamiestis), około 2 km od starówki. Można podjechać trolejbusem.


Również zdecydowanie polecam! Spędziłam tam dwie noce w ten weekend. Nocleg rezerwowałam mailowo, adres podany na ich stronie internetowej. Za dwie osoby za noc w prywatnym pokoju płaciliśmy 20,26 Euro z uwzględnioną zniżką studencką - wystarczyła legitymacja polskiej uczelni, a pani na recepcji nawet nie pofatygowała się, żeby sprawdzić czy są ważne (nasze akurat były, ale może komuś ta informacja się przyda). ;) Bez zniżki studenckiej wychodziło trochę ponad 23 Euro, więc dużo się nie zyskuje, ale to zawsze coś. Łazienka i toaleta dzielone z pokojem obok. Bardzo czysto, na piętrze znajdowała się kuchnia, zaraz obok duży hipermarket. Ściany trochę papierowe, ale mieliśmy szczęście i nie obok nie było głośnych sąsiadów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#26 PostWysłany: 01 Maj 2015 20:17 

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 31
Loty: 33
Kilometry: 50 874
Polecam Downtown Forest. Za pokój 2 osobowy 22 E za noc. Rano kawa za free, dostępna kuchnia, bardzo czysto i schludnie. Blisko do starego miasta 10 min spacerkiem a do dworca 20 min.

-- 01 Maj 2015 20:19 --

Polecam Downtown Forest. Za pokój 2 osobowy 22 E za noc. Rano kawa za free, dostępna kuchnia, bardzo czysto i schludnie. Blisko do starego miasta 10 min spacerkiem a do dworca 20 min.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#27 PostWysłany: 07 Maj 2015 19:44 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 83
Witam,

wybieramy się z żoną w czasie wakacji do Wilna, czy ma ktoś jakiś sprawdzony nocleg przez airbnb?

z góry dziękuje za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#28 PostWysłany: 18 Maj 2015 17:53 

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 1
Jak najbardziej polecam hostel w historycznym budynku "kablys" który się mieści w połowie drogi od dworca do Starego miasta - od Dworca 5 min. na piechotę, do Starego miasta - też 5 min. na piechotę.

Cała zabawa jest w tym, że tam często się odbywają różne imprezy na parterze (hostel jest na piętrze), no i wszelkie imprzey dla gości hostelu są bezpłatne. :) Np. jakoś pod koniec maja ma być tam również Homeboy Sandman, więc jak ktoś lubi poimprezować, to nie ma daleko, a jak nie, to w pokojach tak naprawdę całej imprezy nie słychać, bo mury starego budownictwa są naprawdę grube. :)

Płaciłem 8 euro na booking. com za pokój wieloosobowy, ale to było jakoś tak last minute. Zwykle koło 9 euro.

Na parterze również jest skatepark oraz restauracja, gdzie za kilka euro można zjeść naprawdę dobre śniadanie. :)

Stronka hostelu - https://www.facebook.com/hostelkablys?fref=ts
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#29 PostWysłany: 19 Maj 2015 15:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Właśnie wróciliśmy wczoraj z Litwy i mogę z czystym sumieniem polecić nocleg w Wilnie w Hostelgate B&B: http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g274951-d1523932-Reviews-Hostelgate-Vilnius_Vilnius_County.html
Hostel znajduje się na Starym Mieście przy ul. Św. Mikołaja, do wszystkich atrakcji można dostać się w kilkanaście minut pieszo. My wynajeliśmy prywatny pokój dwuosobowy i zapłaciliśmy po 15 Eur za osobę za noc. W cenie są śniadania (tosty, rogaliki, wędlina, ser, dżem). Pokoiki czyste, obsługa bardzo miła i pomocna. Do dyspozycji gości jest wyposażona kuchnia, kawa, herbata, przyprawy, owoce za free.

Rzut beretem jest supermarket (przy Ratuszu) a za rogiem na Św. Mikołaja są dwa puby, w tym jeden (ten po lewej) polecający kilkadziesiąt rodzajów piw z lokalnych litewskich browarów (nie lada gratka dla konesera) oraz typowe litewskie jedzenie w przystępnej cenie. W sobotni wieczór pub pękał w szwach. :lol:
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#30 PostWysłany: 07 Cze 2015 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Dla zmotoryzowanych polecam Riovoniu House. 5km od centrum Wilna, bezpłatny parking. Miła i spokojna okolica. 5 minut spacerkiem od dużego hipermarketu Norfa. Cena 35 euro za 4 osobowy pokój.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#31 PostWysłany: 30 Cze 2015 23:45 

Na świeżo: Panorama Hotel. Sam hotel ok ale pokoje żywcem wyjęte z lat dziewięćdziesiątych :D Za to czyste. Śniadania niezłe, chociaż trochę 'ruskie'. Zamiast standardowego English breakfast, lokalna wariacja z ryżem i warzywami z patelni zamiast boczku. Cena 180 złych za noc trochę na wyrost, ale jak ktoś przyjeżdża o nietypowej porze to lokalizacja świetna. WAŻNA UWAGA: ODRADZAM hostele w okolicy hotelu i dworców. Jest to rejon działania dziewczyn wiadomej profesji, które zabierają klientów do hosteli wokół. Istnieje duże prawdopodobieństwo odwiedzin policji w takich miejscach (no chyba że ktoś lubi taki klimat :D). Sam hotel ma Maca pod nosem i parę lokalnych barów (włącznie z kasynem 24/7 w budynku). Co do lokalnych barów, klimat mają knajacki ale... jak ktoś chce alkohol po 22 to tylko tam :D
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#32 PostWysłany: 15 Lip 2015 14:17 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Polecam szczerze hotel Corner Hotel Wilno – bardzo miła obsługa, śniadania są genialne, co chwile dostawa ciepłych dań, świeżego pieczywa. Do centrum kawałek drogi ale warto – polecam, bo cena bardzo przystępna jak na Wilno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#33 PostWysłany: 15 Lip 2015 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 145
Ja nocowalem w hotelu MIKOTEL, ktory mial wtedy fajna promocje z Groupona.

Address: Pylimo G. 63, Old Town, Lt-01137 Vilnius

Nasz pokoj (dwuosobowy) byl dosyc przestronny i komfortowo urzadzony. Sniadania niestety szalu nie robily,bo nie byl to szwedzki stol tylko kazdy mial przydzielona dzialke jedzenia, ale zawsze mozna bylo cos przekasic zanim sie ruszy w miasto. Moze cos w miedzyczasie sie zmienilo :) Dodatkowo dostalismy voucher na taksowke do centrum handlowego. Wiem, ze zadna atrakcja, ale dzieki temu kupilem kurtke duzo taniej niz w Polsce :) wiec dla mnie sie oplacilo.

Bardzo duzy plus to lokalizacja - blisko Ostrej Bramy, wiele knajp w okolicy a takze lokalny bazar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#34 PostWysłany: 17 Lip 2015 00:09 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 164
Spałem kilka dni temu w Mikotelu.
Położenie super, na dodatek obok bazar i market.
Mieliśmy duży pokój 4-os na poddaszu, dla 2+1 dziecko. No, 4 piętro i może być gorąco jak świeci słońce, ale...
Obsługa bardzo bardzo miła, mówi po polsku.
Śniadania - taki mały bufet, w b. małej salce w piwnicy - na 3 stoliki - chleb tostowy i ciemny, jajka, dobre wędliny, warzywa, owoce, b. dobra kawa, soczek, płatki, sery, dżemy - można się najeść.
Bardzo polecam, cena ok 30 eur/dobę dla 2+1 ze śniadaniami, rezerwowane jednak dużo wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Ryglu lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wilno
#35 PostWysłany: 28 Lip 2015 13:21 

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 17
My byliśmy w Stay Express Hotel. Przyjemny, a przede wszystkim czysty, hotelik. Pokoje bardzo ekonomiczne - wewnątrz tylko niezbędne meble, ale z łazienkami. Polecam, bo lokalizacja była super: niedaleko dworca autobusowego i Starego Miasta. Świetny punkt wypadowy. Za jedną noc w hotelu, bez wyżywienia, płaciliśmy € 34,20 za pokój dwuosobowy. To był większy pokój o wymiarach 11 m2 ;)


Ostatnio edytowany przez Roku, 28 Lip 2015 17:54, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#36 PostWysłany: 11 Sie 2015 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
http://www.groupon.pl/deals/ga-mikotel-hotel

http://www.groupon.pl/deals/ga-panorama-hotel-6
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#37 PostWysłany: 25 Sie 2015 13:44 

Rejestracja: 05 Gru 2010
Posty: 140
Czy można się przespać gdzieś na dworcu autobusowym, kolejowym ?
Przyjeżdżam o godz. 23 Jakieś spanie, w dzień zwiedzanie. Powrót o godz. 22.50
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#38 PostWysłany: 25 Sie 2015 14:45 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
Kiepski pomysł, okolice dworca zajęte są przez prostytutki.
Ja kiedyś spałem na Willą na nabrzeżu tym z plażą ale w dzień i bardziej dla relaksu niż z musu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#39 PostWysłany: 25 Sie 2015 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
Jak nie chciałeś wydawać na nocleg, to dlaczego nie wybrałeś nocnego połączenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wilno
#40 PostWysłany: 25 Sie 2015 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
Łazikowaliśmy wszędzie do późnych godzin nocnych. Żadnych prostytutek nie stwierdziliśmy... bzdura wyssana z nie wiadomo czego.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group