Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#21 PostWysłany: 21 Paź 2013 19:56 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Winda z dołu tylko na 2 poziom 8,5 i 7 euro
Winda z dołu na top 14,5 i 13 euro ,ale i tak niezbędna jest przesiadka na 2.poziomie do drugiej windy ,a tym samym odstanie w kolejce do wjazdu na górę.
Pieszo na 2 poziom 5 euro, wyjazd z 2 poziomu na top 6 euro. O ile pamiętam w tym wypadku nie było zniżek.
Zjechać windą na dół mogą wszyscy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#22 PostWysłany: 24 Paź 2013 15:43 

Rejestracja: 07 Paź 2013
Posty: 85
jasne mam pytanie dotyczace samej rezerwacji online wiadomo wybor dnia i godziny jasna sprawa metoda platnosci tylko karta kredytowa ? i juz po fakcie zaplaty bilety sam sobie drukujesz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#23 PostWysłany: 27 Lis 2013 09:04 

Rejestracja: 07 Paź 2013
Posty: 85
Witam mam pytanie czy po zakupie poprzez internet biletow jest opcja sciagniecia sibie ich na telefon i tak zrobilem czy w ten sposib rownierz sa te bilety wazne i upowaznuaja do wejscia na wieze czy tylko popierowe wersje ?

wyslano z Galaxy Note 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#24 PostWysłany: 27 Lis 2013 14:24 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2595
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Wchodziłem 2 tygodnie temu na wieże mając wydrukowany bilet i oni nie tylko sprawdzają godzinę (choć na własnym przykładzie wiem że można się trochę spóźnić) ale i ten bilet skanują, dla tego wątpię że PDF na telefonie wystarczy - ale oczywiście mogę się mylić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#25 PostWysłany: 27 Lis 2013 16:41 

Rejestracja: 07 Paź 2013
Posty: 85
Jak rezerwowalem bilety do kina to tez dostalem na meila kod kreskowy i dzialalo

wyslano z Galaxy Note 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Lis 2013 20:31 

Rejestracja: 07 Paź 2013
Posty: 85
W rezerwacji jest opcja mobile jpg pdf mysle wybralem opcje mobile i przyslali link do pobrania biletow na telefon mysle ze bedzie ok ale w razie x wydrukuje papierową wersje

wyslano z Galaxy Note 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#27 PostWysłany: 26 Gru 2013 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 105
Połączę się pod temat i zapytam:
jeśli w systemie rezerwacyjnym nie ma już miejsc na godz. 16:00 1 lutego, to oznacza, że nawet pod odstaniu w kolejce tych 2 godzin nie sprzedadzą mi biletu na to wejście, czy w kasach bilety są zawsze sprzedawane?
_________________
Podróżuję i fotografuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#28 PostWysłany: 01 Sty 2014 15:46 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
w internecie jest tylko ograniczona pula biletów. W kasach normalnie dostaniesz bilet po odstaniu w kolejce. Nie wiem jak luty, ale we wrześniu była kolejka raczej w godziny stania niż minuty dlatego weszliśmy na IIp z buta i to była najlepsza decyzja w tamtej chwili.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#29 PostWysłany: 01 Sty 2014 15:50 

namtih napisał(a):
Połączę się pod temat i zapytam:
jeśli w systemie rezerwacyjnym nie ma już miejsc na godz. 16:00 1 lutego, to oznacza, że nawet pod odstaniu w kolejce tych 2 godzin nie sprzedadzą mi biletu na to wejście, czy w kasach bilety są zawsze sprzedawane?


Nie ma, bo być nie może z powodu zimy na stronie rezerwacji internetowej komunikat cytuję "Od 6 stycznia do 14 lutego 2014 w cenie, nie będzie żadnych biletów na najwyższym piętrze w naszym systemie sprzedaży biletów on-line.
Dodatkowy bilet na poddaszu mogą być nabywane w trakcie pobytu na 2 piętrze pomnika, w zależności od warunków pogodowych."
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#30 PostWysłany: 08 Sty 2014 00:33 

Rejestracja: 16 Lut 2013
Posty: 6
polecam wejście na 1 i 2 poziom po schodach. na kazdy z poziomów wchodzi sie w zaleznosci od tempa od 5 do 8 minut. stałem w kolejce ok 35 minut wiec przyzwoicie. cena 5 eur
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#31 PostWysłany: 09 Sty 2014 12:52 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 60
wallander napisał(a):
polecam wejście na 1 i 2 poziom po schodach. na kazdy z poziomów wchodzi sie w zaleznosci od tempa od 5 do 8 minut. stałem w kolejce ok 35 minut wiec przyzwoicie. cena 5 eur


podpisuje się pod wypowiedzią. Byłem w środku tygodnia 2 razy (początek grudnia) i łącznie stałem w kolejce na schody ok. 2 min podczas gdy ludzie czekający na windę czekali więcej niż godzinę. Każdy wchodzi swoim tempem, robiąc przystanki przy tablicach z ciekawostkami.

PS: polecam wejście jak najszybciej bo w 2014 drugie piętro będzie modernizowane i to ostatnia szansa na zobaczenie bo w starym dobrym stylu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#32 PostWysłany: 14 Sty 2014 09:18 

Rejestracja: 07 Paź 2013
Posty: 85
Czyli jak masz bilety to do nas nalezy wybor czy winda czy schody tak?

Wyslano z Note ll
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#33 PostWysłany: 14 Sty 2014 11:28 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 60
bilety online można kupić tylko na windę, na schody kupuje się na miejscu (na windę też można kupić na miejscu). Idąc od strony Pól Marsowych prawa "noga" wieży to kolejka do windy, lewa "noga" to kolejka do schodów. Schody są tańsze (5 E), winda do góry 14,5 E (dorośli), winda na 2 piętro 8,5 E.

tutaj możesz kupić online:
http://www.tour-eiffel.fr/en/preparing-your-visit/buying-your-tickets.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#34 PostWysłany: 15 Sty 2014 22:23 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 245
niebieski
info z dnia 10.01.12:
- piętro Top (sama góra) zamknięte przez ok. miesiąc. Babka w kasie nie potrafiła sprecyzować.
- bilet windą na 2 piętro w kasie 9Euro, do 24 roku 7,50Euro
- kolejka do kasy o godz 19:00 około 30min
- przyda się czapka bo o tej porze trochę wieje
- 6 breloczków wieżyczek za 1 euro pod wieżą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#35 PostWysłany: 15 Sty 2014 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
klapio napisał(a):
Wchodziłem 2 tygodnie temu na wieże mając wydrukowany bilet i oni nie tylko sprawdzają godzinę (choć na własnym przykładzie wiem że można się trochę spóźnić) ale i ten bilet skanują, dla tego wątpię że PDF na telefonie wystarczy - ale oczywiście mogę się mylić.


w grudniu byliśmy na wieży i już w kolejce okazało się, że zamiast dwóch różnych biletów mam wydrukowane dwie kopie tego samego (nie wiem czy czasem to nie wynikało z błędu u nich w systemie na stronie, więc warto po wydrukowaniu zawsze sprawdzić, czy są różne kody kreskowe).
Jak się okazało nie było problemów z wejściem dla drugiej osoby bez wydrukowanego biletu. Na czytnikach mają możliwość ręcznego sprawdzania rezerwacji raz podawałem barcode biletu (jest w mejlu potwierdzającym zakup) a przy drugim sprawdzaniu po nazwisku znaleźli rezerwację i odhaczyli w systemie.
pozdr
z.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#36 PostWysłany: 15 Sty 2014 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
darekk napisał(a):
Czyli jak masz bilety to do nas nalezy wybor czy winda czy schody tak?

Wyslano z Note ll


Zawsze można wjechać windą a zejść schodami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#37 PostWysłany: 15 Sty 2014 22:50 

Rejestracja: 07 Paź 2013
Posty: 85
Heheh i tak trzeba bedzie zrobic bo co to za frajda sama winda

Wyslano z Note ll
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#38 PostWysłany: 16 Sty 2014 01:42 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 245
niebieski
darekk napisał(a):
Heheh i tak trzeba bedzie zrobic bo co to za frajda sama winda

Wyslano z Note ll


Wjechałem na drugie piętro windą a schodziłem pieszo. Byłem szybciej niż winda. Polecam schodzenie szczególnie jeśli ktoś wchodził wcześniej na Notre Dame :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#39 PostWysłany: 16 Sty 2014 09:38 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Będę w Paryżu od soboty (01.02) do wtorku (04.02) i na wieżę wybieram się w poniedzialek ok. 16 żeby zobaczyć panoramę za dnia i później po zachodzie słońca. Mam nadzieje że piętro Top będzie już otwarte ;) myślę o wejściu po schodach i później winda.
Łapiemy się ze znajomymi na pierwszą niedzielę miesiąca wiec bedziemy mieć trochę atrakcji za free.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffela
#40 PostWysłany: 16 Sty 2014 11:51 

Rejestracja: 07 Paź 2013
Posty: 85
Ja tam bede 23do26 bilety juz mam mysle

Wyslano z Note ll
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group