Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 23 Cze 2015 09:52 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 21
Cześć,

mam pytanie, czy są jakieś godziny w których jest mniejszy tłok w kolejkach?
Jestem szczęśliwcem, który chciał kupić bilety online na ten tydzień, ale wyprzedzenie klilkudniowe nie wystarczyło :))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#102 PostWysłany: 23 Cze 2015 22:56 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
greg0 napisał(a):
Czyli faktycznie wchodząc schodami płacimy raz (5EUR) i wjeżdżając dalej na szczyt płacimy drugi raz (ile?), dobrze rozumiem?
Kolejka do wjazdu na górę z poziomu "wchodzonego" jest mam nadzieję sporo mniejsza niż z ziemi?

Schodami 5e/os, dalej na szczyt windą 6,5e/os. U mnie akurat kolejka do windy była większa niż na schodach ;)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 24 Cze 2015 20:04 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
mregal napisał(a):
Cześć,

mam pytanie, czy są jakieś godziny w których jest mniejszy tłok w kolejkach?
Jestem szczęśliwcem, który chciał kupić bilety online na ten tydzień, ale wyprzedzenie klilkudniowe nie wystarczyło :))


Akurat na wieży nie byłam, ale w innych obleganych miejscach Paryża tak i moim zdaniem w takich miejscach sprawdza się zasada "im później, tym luźniej". Większość turystów kończy zwiedzanie późnym popołudniem (wycieczki zorganizowane np.), a potem już raczej spacery i kolacje. Gdybym mała w ciemno iść licząc na dostanie biletów, to właśnie takie godziny bym obstawiała, tym bardziej że wieża w lecie jest czynna do północy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 24 Lis 2015 13:28 

Rejestracja: 24 Lis 2015
Posty: 2
Witam.
Wybieram się z rodziną do Paryża na początku grudnia.
Wydawało mi się że po ostatnich wydarzeniach nie będzie problemu z biletami ale jednak nie można już kupić online.
Będę tam od 6 w południe do 8 wieczorem.
Ma ktoś jakieś wskazówki jak znaleźć się na górze ;) ?
Po cichu liczę na to że część osób które wykupiły bilety po prostu nie przyjedzie i będzie luźniej.
Był ktoś w ogóle w tym okresie i orientuje się jak z kolejką ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 10 Gru 2015 11:02 

Rejestracja: 24 Lis 2015
Posty: 2
Stałem w kolejce 20 minut - na szczyt bez kolejki :)
Nie przejmujcie się brakiem biletów online - o niczym to nie świadczy !
Fantastyczna pogoda ok.18 stopni, widzieliśmy kilku wojskowych na pobyt 3 dniowy.
Mało ludzi, atmosfera świąteczna (jakby nic się nie wydarzyło).
Polecam Paryż w tym okresie.

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 12 Sty 2017 23:30 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Jeśli nie ma na 29 stycznia biletów online to mogę założyć, że na miejscu będą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 12 Sty 2017 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Tak. Będą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 05 Maj 2017 18:48 

Rejestracja: 05 Maj 2017
Posty: 1
Cześć. Planuję wejść na 2. piętro schodami, a potem wjechać na szczyt windą.
1) Bilety schodami na 2. piętro kupuje się na dole, w "nodze" wieży, czy tam też można kupić bilet na windę z piętra drugiego na top? Czy dopiero na 2. piętrze są takie bilety?
2) Ile kosztują?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 05 Maj 2017 19:51 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
O ile się nic nie zmieniło to na dole, w nodze, kupisz bilety tylko na schody.
Z tego co widzę to cena 7e - wejście schodami.
http://www.toureiffel.paris/en/preparin ... tions.html

e. Nie mogę znaleźć ile wjazd na 3 piętro windą. Jak ja byłam, to cena na wjazd windą, z poziomu 0, był w cenie 15,50e. Natomiast ja za schody płaciłam 5e+winda na szczyt 6,5e. Zawsze kilka euro taniej od os ;)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 15 Kwi 2018 15:34 

Ktoś tu zwrócił uwagę czy ma wiedzę czy obecnie coś poza kodem na bilecie zakupionym online podlega kontroli? (głównie np. z paszportu dane i zgodność z danymi na bilecie osób wchodzących)

Zarezerwowałem dla kogoś z rodziny 2 bilety online na 04.05.2018r. na 17:30 po 25 euro/osoba i niestety będę chciał/musiał je z upustem sprzedać, by nie przepadły
Góra
 PM off  
      
#111 PostWysłany: 09 Maj 2018 19:06 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 232
Pewnie już po temacie,Ale dokumentów nikt nie sprawdza.tylko kod z biletu do czytnika
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 09 Maj 2018 19:25 

W przypadkach losowych np. śmierci wystarczy na adres e-mail, z którego przyszły bilety na Tour Eiffela napisać krótką wiadomość z przesłaniem skanu aktu zgonu i za kilka dni po pozytywnym rozpatrzeniu pełna kwota została zwrócona na konto karty
Góra
 PM off  
      
#113 PostWysłany: 13 Maj 2018 09:47 

Rejestracja: 13 Maj 2018
Posty: 3
Dzień dobry.
Mam problem, jestem jutro i pojutrze w Paryżu. W trójkę chcemy wjechać na wieżę eiffla ale nie kupiliśmy biletów.
Czy jest jakaś opcja ? Na stronie oficjalnej pokazuje że już nie ma biletów.
Co możemy zrobić? Chodzi o bilety w rozsądnej cenie.
Z góry wielkie dzięki za podpowiedź. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 13 Maj 2018 10:07 

Najlepiej z rana stanąć w kolejce do kas na dole Wieży Eiffla i spokojnie kupicie, od tego kiedy przyjdziecie zależy ile będziecie stali w kolejce
Góra
 PM off  
      
#115 PostWysłany: 13 Maj 2018 10:38 

Rejestracja: 13 Maj 2018
Posty: 3
A czy bilet na szczyt można kupić?
Czy po kolejce do kasy następnie idę do w kolejkę na wieżę? Znasz mniej więcej ceny biletów?
Na stronie getyouide są bilety za ok 600zl dla 3os. wejście po schodach na 2 poziom i opcja szczytu ale jest to jakoś nie jasno opisane.
Prośba o wskazówki. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 13 Maj 2018 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Życzę powodzenia w staniu w kolejce.

Będąc kilka lat temu za czasów studenckich w Paryżu mieliśmy do wyboru pozwiedzać miasto albo stać w kolejce.
Skończyło się na tym, że my zobaczyliśmy co chcieliśmy w Paryżu a popołudniu i tak wylądowaliśmy pod wieżą a Ci co chcieli wjechać na wieżę nadal stali w tej kolejce. Ale dumni byli, że wjechali i zobaczyli :)

Według mnie bez biletów wcześniej i przy długich kolejkach gra nie warta zachodu.
Wiele ciekawych miejsc, które można zobaczyć zamiast czekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 13 Maj 2018 10:52 

Rejestracja: 13 Maj 2018
Posty: 3
A czy bilet na szczyt można kupić?
Czy po kolejce do kasy następnie idę do w kolejkę na wieżę? Znasz mniej więcej ceny biletów?
Na stronie getyouide są bilety za ok 600zl dla 3os. wejście po schodach na 2 poziom i opcja szczytu ale jest to jakoś nie jasno opisane.
Prośba o wskazówki. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 13 Maj 2018 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Z tego co pamiętam są dwie kolejki.
Jedna do windy a druga na schody. Schodami dochodzisz na 2 piętro i jeżeli chcesz jechać na samą górę to i tak musisz odstać potem do windy.
Jeżeli jedziesz z dołu to wjeżdzasz na 2 piętro a potem przesiadka do innej windy i jazda na górę.

Kosztów już szczerze nie pamiętam ale na pewno nie były to takie kwoty jakie piszesz.
Kilka Euro koszt na 2 poziom a coś koło 15E koszt wjazdu na samą górę.
Chociaż gdzieś mi się obiło o uszy, że była ostra podwyżka cen.

EDIT:
Znalazłem coś takiego o cenach biletów:
Image
źródło: http://wycieczkownia.pl/wieza-eiffla/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 13 Maj 2018 11:21 

Primera napisał(a):
A czy bilet na szczyt można kupić?
Czy po kolejce do kasy następnie idę do w kolejkę na wieżę? Znasz mniej więcej ceny biletów?
Na stronie getyouide są bilety za ok 600zl dla 3os. wejście po schodach na 2 poziom i opcja szczytu ale jest to jakoś nie jasno opisane.
Prośba o wskazówki. :)

25 euro osoba z wjazdem na 2 poziom
95 procent kupuje pod wieżą Eiffla stojąc w kolejce, online jest po to by nie stać
Góra
 PM off  
      
#120 PostWysłany: 25 Maj 2018 22:36 

Rejestracja: 23 Kwi 2013
Posty: 80
Loty: 78
Kilometry: 169 142
Będąc w Paryżu w sierpniu postanowiliśmy wjechać na wieże po zachodzie słońca. Staliśmy w kolejce do kontroli bezpieczeństwa przed wejściem pod wieżę (ok 20 minut), do kasy (ponad 2 godziny) gdzie musiałem ubłagać sprzedawcę, żeby sprzedał mi bilet na 2 poziom, bo tuż przede mną skończyli sprzedaż ze względu na późną porę (coś koło 23), do kolejnej kontroli bezpieczeństwa (10 minut), do winy (10 minut), do drugiej winy (20 minut) + następne 40 minut w kolejkach do zjazdu. Koszt tej wątpliwej przyjemności to chyba 16 euro, ale też słyszałem o ostrych podwyżkach cen.
Tłok, ścisk, kraty, chyba najgorzej wydane euro w życiu ;)
Za to ilość szczurów na Polach Elizejskich na serio zaskakuje! W Tajlandii nie widziałem ich tyle przez 2 tygodnie co tam przez 15 minut biegnąc do ubera ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group