Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Mar 2013 09:49 

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 5
hej,
orientujecie się jak to jest z biletami na wieżę? aby uniknąć stania w 2 godzinnej kolejce planuję schodami wejść na 2 piętro a dopiero tam wsiąść do windy i jechać na szczyt. Gdzie kupuję bilety z 2 pietra na szczyt windą? na 2 piętrze czy na dole?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#2 PostWysłany: 16 Mar 2013 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Nie ma takich biletow, o ktorych mowisz:
http://www.tour-eiffel.fr/en/preparing- ... tions.html

Jezeli chcesz mozesz kupic bilet do wjazdu winda na szczyt z samego dolu, a przejsc sie schodami na drugie pietro dla kondycji, tylko sama rozwaz jaki w tym sens.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#3 PostWysłany: 16 Mar 2013 10:27 

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 5
Byłam na tej stronie i widziałam to, ale widziałam też napis, że pewne rodzaje biletów nie są w sprzedaży on-line.
Czytam właśnie o tych biletach i ludzie piszą, że na 2 pietrze są kasy lub automaty biletowe i można tam jednak kupić bilety na poziom TOP. Inni z kolei piszą, że wjazd windą na szczyt z poziomu 2 jest możliwy, ale bilety kupuje się na dole. Wiesz, chciałabym uniknąć sytuacji, że z językiem jak krawat wejdę schodami na poziom 2 a tam okaże się że bilety na szczyt kupuje się jednak na dole.
Za tydzień będę już z powrotem, obiecuje ze napiszę jak to jest z tymi biletami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#4 PostWysłany: 16 Mar 2013 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 56
Loty: 21
Kilometry: 34 643
ZuzAnka napisał(a):
Byłam na tej stronie i widziałam to, ale widziałam też napis, że pewne rodzaje biletów nie są w sprzedaży on-line.
Czytam właśnie o tych biletach i ludzie piszą, że na 2 pietrze są kasy lub automaty biletowe i można tam jednak kupić bilety na poziom TOP. Inni z kolei piszą, że wjazd windą na szczyt z poziomu 2 jest możliwy, ale bilety kupuje się na dole. Wiesz, chciałabym uniknąć sytuacji, że z językiem jak krawat wejdę schodami na poziom 2 a tam okaże się że bilety na szczyt kupuje się jednak na dole.
Za tydzień będę już z powrotem, obiecuje ze napiszę jak to jest z tymi biletami :)


No też jestem ciekaw, 23-go mam zamiar zdobyć wieże, "ZuzAnka" jak wyczytasz jeszcze coś ciekawego podziel sie info ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#5 PostWysłany: 16 Mar 2013 10:38 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Ja o to proszę. Ja wybieram się do Paryża 23.04. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#6 PostWysłany: 16 Mar 2013 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2012
Posty: 149
Jedynym sposobem aby uniknąć stania w giga kolejkach jest zakup biletów na stronie na określoną godzinę, najlepiej od razu na "top", a jak ktoś koniecznie chce pobyć na drugim poziomie,to w drodze powrotnej sobie może tam zostać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#7 PostWysłany: 16 Mar 2013 10:51 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Czy TOP oznacza wjazd windą od samego dołu na szczyt? Czy bilet kosztuje 14 E od osoby? Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#8 PostWysłany: 16 Mar 2013 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2012
Posty: 149
2xTAK

http://ticket.toureiffel.fr/index-css5- ... -lgen.html

23/24.04 bilet już kosztuje 14,5E, ale nie ma już wolnych terminów, 25.04 są 3 możliwe godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#9 PostWysłany: 16 Mar 2013 11:32 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Zwróćcie uwagę, że w razie opadów śniegu wieża jest zamknięta. Padało we wtorek, próbowałem wejść w środę, mimo że większość śniegu stopniała to wejście/wjechanie było niemożliwe do odwołania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#10 PostWysłany: 30 Mar 2013 15:37 

Rejestracja: 24 Kwi 2012
Posty: 5
Bilet (najtanszy) na top wiezy mozna kupic w kasie na samym dole (spytaj w punkcie info gdzie konkrtnie). Kolejka ludzikow,sprawdzanie bagazy i po schodach na gore. Nastepnie znowu kolejka ludzikow tylko juz nieco wieksza bo dochodza ludzie ktorzy jada winda z samego dolu. Pakowanie sie do malej windy i jazda na szczyt. Polecam wejscie na Eiffla Wieze przy zachodzie slonca!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#11 PostWysłany: 03 Maj 2013 16:06 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 18
wiecie co - problem z biletami i kolejkami to tylko w sezonie. Byłem w Paryżu w grudniu i nie było żadnych kolejek ... staliśmy 10 minut i to że wjechaliśmy od dołu było super pomysłem. Jadąc do góy zastanawialiśmy się co by było jak byśmy przyoszczędzili - tych schodów jest jeden milion .... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#12 PostWysłany: 13 Paź 2013 21:02 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
już się pogubiłam jak to jest z tymi biletami, jaka jest różnica w cenie pomiędzy opcją wejścia na 2 piętro i później bilet na sam szczyt a opcją wjazdu z dołu na samą górę?
będę w Paryżu pod koniec października, myślicie że lepiej kupić online czy nie powinno być już kolejek bo to po sezonie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#13 PostWysłany: 20 Paź 2013 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2013
Posty: 101
Loty: 29
Kilometry: 29 013
niebieski
Widzę, że bilet schodami na 2 piętro dla studentów jest o połowę tańszy. Wchodził ktoś? Dużo czasu to zajmuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#14 PostWysłany: 20 Paź 2013 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Są 2 prostsze sposoby, żeby uniknąć kolejek:

1. Udawać ciążę

2. Poczekać, aż przy kasie będzie grupa np Brazylijczyków, machnąć im z uśmiechem dowodem osobistym przed oczami i podejść do kasy bez kolejki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
error000 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#15 PostWysłany: 20 Paź 2013 14:33 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Byliśmy w Paryżu w maju.
Kolejka na wjazd windą na dole MAKABRYCZNIE długa.
Krótsza druga kolejka po bilety na wejście schodami na poziom 2.
Samo wejście wcale nie takie męczące. Z chęcią powtórzyłabym. - fajne widoki,można zatrzymywać się do woli i podziwiać.
Na pierwszym poziomie taras widokowy wokół wieży.
Na drugim poziomie kupiłyśmy bilety na wjazd windą na top - tam nie można już wejść schodami.
Nie czekałyśmy długo?
Polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#16 PostWysłany: 20 Paź 2013 14:36 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Nie czekałyśmy długo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#17 PostWysłany: 20 Paź 2013 15:11 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Byliśmy na początku września i wchodziliśmy z buta na 2 poziom. Kolejka do windy potwierdzam, że makabryczna, a bilet na wejście po schodach był dużo tańszy (chyba po 5 Euro). Z drugiego poziomu na top nie wjeżdżaliśmy i jakoś nie zwróciłem uwagi czy była jakaś kasa albo automat z biletami. Co do wrażeń to żona była kilka lat temu, wjeżdżała na top i stwierdziła że frajda z wejścia jest o wiele większa. Ponoć widok z drugiego poziomu jest lepszy niż z top.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#18 PostWysłany: 20 Paź 2013 17:22 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 67
ZuzAnka napisał(a):
..........
Za tydzień będę już z powrotem, obiecuje ze napiszę jak to jest z tymi biletami :)

I tak czekamy już od marca :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#19 PostWysłany: 21 Paź 2013 10:15 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Na drugim poziomie jest kasa w której można kupić bilety na top.
Naprawdę warto,jeśli nie ma się kłopotów ze zdrowiem ,wchodzić na 2.poziom schodami.
Duża frajda i mniejsze pieniądze.

Miałyśmy okazję podziwiać kondycję jakiegoś sportowca, który podczas naszego wchodzenia wbiegał i zbiegał tymi schodami w ramach treningu kilka razy tempem sprintera.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wieża Eiffla
#20 PostWysłany: 21 Paź 2013 18:10 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
nadal jednak nie znalazłam odpowiedzi na pytanie jaka jest różnica kosztowa, wejście na 2 piętro i wjazd windą na górę a opcja wjazdu z samego dołu na szczyt windą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group