Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Gru 2015 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 170
Loty: 36
Kilometry: 32 327
Myślę o kilkudniowym wypadzie do Dublina na wiosnę. Jeden dzień chciałbym spędzić w rejonie Wicklow. Wiem że sporo biur organizuje jednodniowe wycieczki objazdowe po tym rejonie. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Którego organizatora ewentualnie polecacie? Na co zwrócić uwagę?
Góra
 Profil Relacje PM off
dworkam lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Gru 2015 21:51 

Ja nie mam doświadczenia z tymi wycieczkami ale doradzę Tobie co innego: jeśli planujesz kilkudniowy pobyt w Dublinie to zagospodaruj sobie czas tak, by w samym Dublinie być tylko jeden dzień. Tam niewiele jest. Potraktuj zatem Dublin jako bazę wypadową.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 17 Gru 2015 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 170
Loty: 36
Kilometry: 32 327
Jeśli się zdecyduję, to przylecę w czwartek wieczorem. Będę miał do dyspozycji 2 pełne dni - planuję właśnie Wicklow i poszwędać się po Płw. Howth (na Wyspach byłem tylko w Londynie kilka godzin i będzie to dla mnie nowość). Na zdjęciach Howth i klify prezentują się całkiem fajnie. Wylot w niedzielę o 13:55 więc oprócz wieczorów, w świetle dziennym pośmigam po Dublinie. Taki mam plan. Jeśli na coś innego możecie wskazać mi w okolicy to będę wdzięczny. Najbardziej liczę na "atrakcje krajobrazowe".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Gru 2015 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Dzięki za cynk odnośnie tych wycieczek. Będę w Dublinie w styczniu i możę się skuszę (jeżeli oczywiście o tej porze roku warto). Jak ktoś miał z tym doświadczenie to też będę wdzięczny za podzieleniem się informacjami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Gru 2015 00:16 

Dawno, dawno temu, bo wiosną 2008r. wycieczkę do Wicklow kupiłam tu:
https://wicklowmountainstour.ie/
Byłyśmy bardzo zadowolone.

Co do sugestii, że Dublin tylko na jeden dzień to się nie zgodzę :P , choć wiem, że jestem w mniejszości, dla której to miasto ma swój urok i klimat.I nie mam tu na myśli tylko pubów :D .
Byłam w Dublinie 2 razy i ciągnie mnie znowu, żeby się po nim po prostu poszwendać.
Góra
 PM off
Tulsa lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 18 Gru 2015 01:03 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
Anonymous napisał(a):
Ja nie mam doświadczenia z tymi wycieczkami ale doradzę Tobie co innego: jeśli planujesz kilkudniowy pobyt w Dublinie to zagospodaruj sobie czas tak, by w samym Dublinie być tylko jeden dzień. Tam niewiele jest. Potraktuj zatem Dublin jako bazę wypadową.

dokladnie don bartoss, w dublinie nic nie ma, nie warto tam zostawac dluzej niz jeden dzien.

-- 18 Gru 2015 00:04 --

singielka_1976 napisał(a):
Co do sugestii, że Dublin tylko na jeden dzień to się nie zgodzę :P.

co ty wiesz o dublinie ;-) ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Lut 2016 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Hej, lecę do Dublina 3-6.03, będę miała ok. 2,5 dnia na miejscu, myśle, aby poświęcić kilka godzin na Wicklow i rejony Howth - wyglądają bardzo przyjemnie w google grafika :D Czy komuś udało się może sprawdzić te wycieczki zorganizowane na Wicklow czy lepiej samemu tam dojechać? @dworkam może? :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Lut 2016 14:26 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
Korzystalam kilka lat temu z paddywagon tours i moge polecic. Ale do wicklow jedzie sie tak krotko ze bralabym co tansze. Ewentualnie porownaj program - polecam sally gap jesli jest w programie.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 08 Wrz 2016 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Słyszał ktoś z Was o więzieniu w górach/ mieście? Wicklow?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Paź 2016 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Ja nie, ale google owszem http://www.wicklowshistoricgaol.com/ :) reklamują jako "Ireland best interactive jail museum" :D już Ci zazdroszczę ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group