Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 18 Lut 2017 21:59 

niebieski
Słuchajcie, tania Wenecja z Krakowa kusi, ale jak się dostać na ten poranny odlot? Jeździ coś tak wcześnie rano? Jest nas czwórka, 2 dorosłych i dwójka dzieci. Czy ewentualnie jakiś nocleg przy lotnisku?
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 18 Lut 2017 22:15 

złoty
Pewnie że jeździ, w okolicach lotniska hotel są zazwyczaj drogie, lepiej znaleźć coś np w Mestre:

Załącznik:
Screenshot_2017-02-18-21-11-17.png

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 19 Lut 2017 11:36 

ok, ale jak zdążyć na ten lot mieszkając w samej Wenecji ? Pytałem was o to kilka postów wyżej, ale nie widzę odpowiedzi. Może ktoś pomoże? Czy ten autobus o 4.35 z piazzale Roma jest jedyny, bo gdzieś natknąłem się na info, że aerobus ( czy jak mu tam - ten bezpośrednio na lotnisko) jest o 4.20. Może ktoś to potwierdzić?
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 19 Lut 2017 13:30 

niebieski
No, mnie niestety też nie uspakaja ta poprzednia odpowiedź, bo na lot o 7 jest to po prostu za późno. Chętnie wysłucham kogoś, kto sam tak był i dojeżdżał wczesnym rankiem na lotnisko.
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 20 Lut 2017 16:18 

witam,
również jestem zainteresowany tym jak dotrzeć na Marco Polo na lot o 06.45 do KRK
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 20 Lut 2017 19:51 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
na rome2rio com wyskoczyło parę opcji dostania sie na lotnisko z Wenecji.

Jedna z nich jest prom. O godzinie 5.09 na lotnisku.
http://www.alilaguna.it/en/linea-blu/map
 Relacje PM off
kamiśkk lubi ten post.
kamiśkk uważa post za pomocny.

#47 PostWysłany: 21 Lut 2017 11:20 

Loty: 30
Kilometry: 52 748
Cześć
W marcu wybieram sie do Wenecji z rodzina. Lądujemy około 20 na Marco Polo - hotel mamy w okolicach przystanku Orto tramwaju wodnego.
Czy kupując kartę trzydniową ( link : http://www.veneziaunica.it/en/e-commerce/services) moge dotrzeć tam vaporetto (linia pomarańczowa A), czy tylko autobusem ??

Pozdrawiam
WG.
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 26 Lut 2017 17:24 

Ja się trochę przeraziłem. Lądujemy na Marco Polo 7 marca wieczorem koło 22 i musimy się dostać do Mestre. Sprawdzałem połączenia dwa tygodnie temu, nawet bilety kupiłem przez smartfonową aplikację i wszystko było ok, do północy można było busem nr 5 z lotniska do Wenecji a stamtąd busem nr 4L do Mestre. A teraz sprawdzam i takie połączenie owszem, nawet dziś w niedzielę wieczorem wyskakuje, jednak od 1 marca nic. Jakby w ogóle nie jeździły autobusy nr 5, 15, 45. Brak połączeń wyskakuje mi na trip planerze (a raczej wyskakują jakieś dopiero rano). Ale rozkłady 'tabliczkowe' pokazują, że te autobusy jeżdżą. Nie wiem czy jakaś awaria tego plannera, czy może od marca jakaś apokalipsa i przestają jeździć busy z lotniska?

http://muoversi.venezia.it/it
Do plannera wrzucam przystanki Tessera Centro -> Corso del Popolo i w marcu wieczorami, po 20tej wyskakuje mi lipa straszna.
 Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 27 Lut 2017 14:24 

Gdyby ktoś jeszcze "bał" się podróżować z Tessera, nie wiedział gdzie wysiąc podczas powrotu wklejam zdjęcia.
Po wyjściu z lotniska na rondzie w lewo i dochodzimy do hotelu jak na zdjęciu po drugiej stronie jest przystanek.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/9485b27268502c65

to dośc proste i ciężko zabłądzić, ale ja np. miałem kłopot z tym gdzie wysiąść w sensie kiedy wcisnąć guzik przy powrocie, więc moim zdaniem jak się zobaczy hotel best western to można nacisnąc i wtedy kierowca wysadzi nas tam gdzie trzeba. hotel wygląda jak na zdjęciu i znajduje się z prawej strony jeśli jedziemy na lotnisko.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/a17e26723a359c2d

aplikacja na bilet działa dobrze(of line) tylko bilet jest aktywny po 2 min wieć trzeba go włączyć zaraz jak się wsiądzie. Lepiej kupić ten za chyba 1.5 euro niż za 1,3 bo jest na dłuższy okres czasu a ten tańszy wystarczył mi na styk, gdyby autobus jechał w dzien to mogłoby braknąć czasu.

tramwaje wodne pływają cała noc, wiec jeśli ktoś będzie jeszcze kiedyś pytał o nocleg na Lido to śmiało da się tam dostać tramwajem niezależnie od pory dnia.Byłem nocą. W tramwajach na większych przystankach np. lido są różne bramki wiec jak komuś karta nie będzie działała to należy udać się do innych bramek są one oznaczone, ale można na te naklejki nie zwrócić uwagi :D
Z p. roma można spokojnie dojść do placu marka ta odległość strasznie wygląda na mapie ale myślę że w 40min. spokojnie się dojdzie nawet nocą akurat ta trasa jest dobrze oznaczona. dobrze mieć nawigację of line i ogolnie łatwo zabłądzić nawet z nawigacją :D - wąskie ulice i ciężko o dobrą lokalizację gpsu ale na pewno znacznie pomaga tylko baterię szybko zjada bo ustalanie połżenia jest prądożerne a co chwilę nawigacja nas gubi. wskazany powerbank, zwłaszcza jeśli ktoś się stresuje że po przylocie nie trafi do hotelu to trzeba mieć full baterię aby spokojnie właczyć sobie gps.
 Relacje PM off
sko1czek uważa post za pomocny.

#50 PostWysłany: 07 Mar 2017 22:03 
Awatar użytkownika

Loty: 77
Kilometry: 136 769
srebrny
Witam.
Czy ktoś z południa Polski (małopolska, podkarpackie, sląskie i świętokrzyskie) będzie w najbliższym czasie w Wenecji?
Lecimy 25 marca i gdyby ktoś kupił 2 bilety po 1,5 E na autobus miejski z lotniska to byłbym ogromnie wdzięczny.
Uprzejmie proszę o kontakt na priv, celem uzgodnienia kontaktu i odbioru.
Z góry dziękuję za uprzejmość. Witek

Oczywiście prośba jest nie tylko do osób z południa kraju :)
priv.
 Relacje PM off
ciacho_majonez lubi ten post.
ciacho_majonez uważa post za pomocny.

#51 PostWysłany: 08 Mar 2017 22:47 

Witam. Czy wraca ktoś może z wenecji 6 marca na lot o 6:45?? Jak osoby wyżej pytały, da się dojechać na lotnisko Marco Polo z Campo San Geremia o 4 rano??
 Relacje PM off  

#52 PostWysłany: 10 Mar 2017 14:06 

kacper451 możesz podać link do tego plannera podróży co wkleiłeś obrazek?

Mestre - Lotnisko Marco polo - odlot do Krakowa wcześnie rano
 Relacje PM off  

#53 PostWysłany: 10 Mar 2017 18:01 

złoty
https://play.google.com/store/apps/deve ... ovit&hl=pl
 Relacje PM off  

Temat postu: Marco Polo - Mestre
#54 PostWysłany: 15 Mar 2017 22:59 

Cześć,
Mógłby się ktoś ze mną podzielić doświadczeniem jakim autobusem najlepiej dostać się do Mestre z lotniska, późnym wieczorem( ok. 22). Na google pokazuje mi, że autobusy nie kursują o takiej godzinie :(
 Relacje PM off  

#55 PostWysłany: 16 Mar 2017 00:05 
Awatar użytkownika

Loty: 73
Kilometry: 147 838
srebrny
Najlepiej dojechać z lotniska na Piazzale Roma i stamtąd autobusem/tramwajem do Mestre. :)

Przykładowo Lotnisko - Piazzale de Roma autobus nr 35
22:20 - 22:40

Piazzale de Roma - Mestre Centro autobus nr 4L
22:56 - 23:12

#56 PostWysłany: 19 Mar 2017 12:20 
Awatar użytkownika

niebieski
Cześć.

W czerwcu planuję wyjazd na 2 dni do Wenecji. Czy ktoś korzystał z noclegu z airbnb.pl niedaleko lotniska Marco Polo (około 2-3 km od lotniska), tak żeby można było pieszo dojść do terminalu? Interesują mnie sprawdzone oferty. Pytam ze względu na wczesny wylot do Polski. Dzięki za ew. odpowiedzi.
 Relacje PM off  

#57 PostWysłany: 19 Mar 2017 19:05 

Loty: 64
Kilometry: 171 393
Mam pytanie do tej aplikacji AVM, może głupie.
Czy na jednej aplikacji/telefonie można mieć na raz bilety dla 2 osób, np. 48 godzinne?
Czy muszę instalować to na 2 telefony?
 Relacje PM off  

#58 PostWysłany: 19 Mar 2017 19:11 

złoty
Oczywiście, maksymalnie można kupić bilety dla 10 osób.
 Relacje PM off  

#59 PostWysłany: 20 Mar 2017 09:45 

Loty: 64
Kilometry: 171 393
Mam problem z aplikacją AVM. Zarejestrowałem się, natomiast nie mogę podpiać żadnej karty, nie wiem czy to tylko moja dolegliwość czy też MasterCarda, a może tylko włoskie karty działają?
 Relacje PM off  

#60 PostWysłany: 20 Mar 2017 09:55 
Awatar użytkownika

Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Ja też nie mogłem podpiąć karty ale nie jest to wymagane i bilety normalnie kupisz tylko przeniesie Cię na osobną stronę płatności.

[ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości