Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Sty 2017 19:58 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Hej
planuję wypłynąć statkiem z portu w Wenecji.
Na początek pare faktów i pytania do znających Wenecję lepiej niż ja.
Jadę z Polski samochodem i 11-12h trzeba liczyć od granicy A1 CZ
wypłynięcie statku o godzinie 17:00 z portu w Wenecji, min z 2h wcześniej muszę być żeby się zaokrętować.
żeby zachować sobie margines z dojazdem i 1 dzień zostać w Wenecji chcemy wyjechać dzień wcześniej ok 4 rano ok 14 będę w Wenecji.
Szukam noclegu na tę 1 noc, najtaniej i w miarę blisko centrum znalazłem na wyspie Lido, tylko widzę że 7,5E to oplata za jednorazowy przejazd tramwajem wodnym, co przy 4 osobach robi 60E za sam dojazd na LIDO.
Jest jakieś inne rozwiązanie? kupować bilet całodzienny za 20E? w Wenecji będę od 14:00 do 14:00 następnego dnia.
Jakie jeszcze inne opłaty mnie czekają za zwiedzanie? Warto kupić kartę turysty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 06 Sty 2017 20:17 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Jesli chcesz oszczędzić to polecam hotel w Mestre. Stamtąd do Wenecji masz dobry i tani dojazd komunikacją miejską.Też kiedyś spałem w hotelu na Lido i (szczególnie przy jedniodniowym pobycie) dojazd pochłonie Tobie dużo czasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sty 2017 21:42 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Czy na plac sw. Marka mozna wejsc z plecakiem?

Wyslane z telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Sty 2017 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Na plac tak ale np do katedry juz nie. Z żadnym, nawet małym. Z boku katedry jest przechowalnia bagażu. W razie czego Cię pokierują. Można też zostawić większy bagaż na dworcu kolejowym w skrytce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group