Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sty 2023 00:25 

Rejestracja: 29 Sie 2014
Posty: 15
Dobra cena na lot bezpośredni RT do Maroko z Warszawy w terminie 03-13 marca za 615 zł u OTA, u Wizza 660 bez WDC
W tej cenie tylko ten termin w marcu
https://www.skyscanner.pl/transport/loty/waw/rak/230303/230313/?adultsv2=1&cabinclass=economy&childrenv2=&inboundaltsenabled=false&outboundaltsenabled=false&preferdirects=true&priceSourceId=&priceTrace=202301030649*D*WAW*RAK*20230303*mtpl*W6%7C202301030649*D*RAK*WAW*20230313*mtpl*W6&qp_prevCurrency=PLN&qp_prevPrice=585&qp_prevProvider=ins_month&rtn=1


Ostatnio edytowany przez michzak, 04 Sty 2023 11:10, edytowano w sumie 1 raz
Poprawa tytułu tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: W6 Waw-Rak RT
#2 PostWysłany: 04 Sty 2023 00:29 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
Przecież to drogo, bardzo drogo jeszcze poza sezonem.
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: W6 Waw-Rak RT
#3 PostWysłany: 04 Sty 2023 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Ludzie teraz to już kompletnie zwariowali, zapłacą ile im powiedzą i jeszcze będą wmawiać innym, że tanio, a dopiero co byłem na święta w Maroku za 250 zł
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: W6 Waw-Rak RT
#4 PostWysłany: 04 Sty 2023 01:15 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Zawsze takich można było spotkać, ale tu rzeczywiście ostatnio częściej :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 04 Sty 2023 15:58 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
Takie posty powinny od razu trafiać do kosza, bo to zwykle zasmiecanie forum i nie ma, nic do rzeczy, że kto chce, to skorzysta.
Gdyby to wrzucił ktoś nowy, ale nie użytkownik z 10letnim stażem🙄
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 04 Sty 2023 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
@jacek96, ale patrząc po postach, chyba często nie zagląda, może dlatego się nie orientuje w cenach,
niestety ta choroba się rozszerza ostatnio poważnie i ze SG przechodzi przez mniej zorientowanych na forum, ostatnio jeden taki nawet mnie wyzywał, że napisałem o jego "znalezisku" na Seszele za 2,7 k zł, że drogo, ale jak mawia przysłowie naiwnych nie sieją sami się rodzą, więc niech sobie kupują, tylko innym niech nie zawracają głowy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Sty 2023 20:21 

Rejestracja: 29 Sie 2014
Posty: 15
Stronę fly4free mam zapisaną w ulubionych. Lubię przeglądać forum w poszukiwaniu inspiracji do podróży i informacji nie zawartych w przewodnikach.
Zwyczajnie obserwuję, czerpię wiedzę i doświadczenia innych użytkowników.
Nie hejtuję, nie oceniam, nie proponuję wyrzucenia wątka, który mi się nie spodobał do kosza.
Każdy użytkownik na forum ma prawo umieszczenia swego posta i prawo na bycie traktowanym bez hejtu, uszczypliwości i złośliwości.
Co do meritum mojego postu, to nadal myślę że cena nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę połączenie bezpośrednie i wylot/przylot w komfortowych godzinach.
Oczywiście, dało by radę złożyc składaka za 300 zł. Ale to by było połączenie z przesiadką, najprawdopodobniej w Londynie ze zmianą lotniska i nocką w hotelu w jedną stronę, dochodzą tu koszty transferu i hotelu lub koczowanie na lotnisku. Dodajcie tu jeszcze ryzyko spóźnienia na kolejny lot przy krótkiej przesiadce lub odwołania przez przewoźnika któregoś z segmentów.
Nie bez znaczenia jest też godzina wylotu/przylotu z/do miejsca docelowego. W przypadku godzin porannych i popułdniowych można skorzystać z taniej komunikacji miejskiej, natomiast wieczorem i w nocy musisz brać taksówkę do miasta.
Podsumowując to wszystko, za "tani" składak trzeba będzie dołożyć kolejne 300zł. Plus ryzyko nie zdążenia na przesiadkę i konieczność kupienia w tym przypadku nowego biletu.
Jeżeli komentujący mają odmienne zdanie, to chętnie posłucham merytorycznych odpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Sty 2023 20:32 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
Tak tylko rozkład WAW-RAK był w pewnym czasie po 192 zł OW czyli za 384 zł, + to jest jeszcze marzec czyli normalny termin bez żadnych ferii czy świąt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Sty 2023 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
@no_pain , merytoryczna odpowiedź jest taka, że to godziwa cena, ale nie okazja. Tyle i aż tyle, potrzebujesz, żeby Ci to rozwinąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Sty 2023 02:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Kacper Szymanski napisał(a):
Tak tylko rozkład WAW-RAK był w pewnym czasie po 192 zł OW czyli za 384 zł, + to jest jeszcze marzec czyli normalny termin bez żadnych ferii czy świąt.


Aktualnie jestem w Marakeszu za 232 PLN, a w marcu lecę ponownie za 192 PLN.
Terminy piątek-poniedziałek.
Czyli było nawet taniej za OW.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 09 Sty 2023 10:11 

Rejestracja: 12 Maj 2022
Posty: 92
Też mamy bilety na marzec za 192 zł RT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Sty 2023 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 183
Kilometry: 333 672
platynowy
no_pain napisał(a):
Stronę fly4free mam zapisaną w ulubionych. Lubię przeglądać forum w poszukiwaniu inspiracji do podróży i informacji nie zawartych w przewodnikach.
Zwyczajnie obserwuję, czerpię wiedzę i doświadczenia innych użytkowników.
Nie hejtuję, nie oceniam, nie proponuję wyrzucenia wątka, który mi się nie spodobał do kosza.
Każdy użytkownik na forum ma prawo umieszczenia swego posta i prawo na bycie traktowanym bez hejtu, uszczypliwości i złośliwości.
Co do meritum mojego postu, to nadal myślę że cena nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę połączenie bezpośrednie i wylot/przylot w komfortowych godzinach.
Oczywiście, dało by radę złożyc składaka za 300 zł. Ale to by było połączenie z przesiadką, najprawdopodobniej w Londynie ze zmianą lotniska i nocką w hotelu w jedną stronę, dochodzą tu koszty transferu i hotelu lub koczowanie na lotnisku. Dodajcie tu jeszcze ryzyko spóźnienia na kolejny lot przy krótkiej przesiadce lub odwołania przez przewoźnika któregoś z segmentów.
Nie bez znaczenia jest też godzina wylotu/przylotu z/do miejsca docelowego. W przypadku godzin porannych i popułdniowych można skorzystać z taniej komunikacji miejskiej, natomiast wieczorem i w nocy musisz brać taksówkę do miasta.
Podsumowując to wszystko, za "tani" składak trzeba będzie dołożyć kolejne 300zł. Plus ryzyko nie zdążenia na przesiadkę i konieczność kupienia w tym przypadku nowego biletu.
Jeżeli komentujący mają odmienne zdanie, to chętnie posłucham merytorycznych odpowiedzi :)


Kazdy ma prawo do umieszczenia swego posta. to prawda, ale to argument w stylu "nie podoba sie to nie czytaj", tylko w drugą stronę. Uszczypliwosci sie pojawiły, bo ten temat nijak nie pasuje do działu "znalazłem tani przelot" a wrecz wyglada w nim absurdalnie. Cena za ten przelot jest po prostu nieatrakcyjna i nie ma co nawet zapraszac do dyskusji bo tu nie ma o czym dyskutowac. Równie dobrze możesz zacząć wrzucać najtansze terminy na każdej trasie operowanej przez Wizzaira, ale gdyby takie posty zaczely sie masowo pojawiac to forum staloby sie smietnikiem.

Czasy są jakie są i ludzie są w stanie zapłacić (jeszcze) każde pieniądze za swoje zachcianki ale takie myslenie odbiega dosc mocno od "filozofii" fly4free.

Niemniej jednak, nie ma co sie zrażać, czekam na jakas lepsza wrzutke ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 09 Sty 2023 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Ja bym jednak prosił moderację o wrzucenie całego tematu do kosza, bo już granice absurdu zostały przekroczone i za chwilę inni domorosli poszukiwacze "tanich" lotów się rozkręcą i będzie prawdziwy śmietnik
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 09 Sty 2023 13:41 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
@kostek966 absurd to był Dortmund w tej cenie jako okazja. A tu mamy ponad 5 godzinne loty do Afryki 8-)
Nie ma takiego doświadczenia jak wyjadacze stąd i uznał cenę za atrakcyjną, porównując ją z innymi obecnie dostępnymi na Wizzair. Te ceny tam to jest absurd.

Przy okazji kilku stąd się pochwaliło za ile kupiło i autor wie, jakie ceny to okazja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Legion1, matek1212, mmaratonczyk, swazi oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group