Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Wrz 2020 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Dla tych, którzy wolą latać z Polski i poszukują czegoś bardziej egzotycznego niż Namibia.
Takie ceny również na Wielkanoc.

https://www.kayak.se/flights/WAW-MPM/20 ... 2021-04-21
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#2 PostWysłany: 20 Wrz 2020 10:33 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Lato tez w tych cenach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Wrz 2020 10:59 

Rejestracja: 22 Gru 2018
Posty: 21
Kupione na marzec.
Zabawnie, bo nie widze nawet zadnych relacji z podrozy z Mozambiku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Wrz 2020 13:00 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1709
Kto jest wystawcą biletu? TAP?
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Wrz 2020 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
FlyKester napisał(a):
Kupione na marzec.
Zabawnie, bo nie widze nawet zadnych relacji z podrozy z Mozambiku.
Miejmy nadzieję, że będzie to lepszy marzec niż ten w 2019. Mimo wszystko sam kupowalbym bilety na późniejsze miesiące.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Wrz 2020 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1129
Loty: 208
Kilometry: 364 960
platynowy
@Gadekk to powrót promocji z czerwca. Wtedy kilka osób kupiło i podobno TAP jest wystawcą

Poniżej krótka dyskusja:

waw-mpm-1387-pln-iv-v-2021,232,152739&p=1349187&hilit=Mpm#p1349187
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 20 Wrz 2020 16:22 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Bez ironii ale czy jest tam co robić. Czy tylko plaża i nurkowanie ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 20 Wrz 2020 16:33 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Zawsze można jeździć konno po plaży...
Mam kolegę, który tam był już dobre cztery lata temu i mówił, że było mu tam na plaży dobrze. Inni znajomi z RPA już tam jeździli z 15 lat temu i też sobie chwalili przyrodę.
To jedno z takich państw, jak Nikaragua, po latach wojny otwiera się i jest nieskażone przemysłową turystyką.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 20 Wrz 2020 17:32 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Tu jest szybki opis atrakcji Mozambiku:
https://www.thecrazytourist.com/15-best ... ozambique/
Niestety północ kraju nie należy do najbezpieczniejszych, ciągle zdarzają się ataki islamistów i to na przybytki turystyczne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Wrz 2020 18:21 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
oskiboski napisał(a):
Bez ironii ale czy jest tam co robić. Czy tylko plaża i nurkowanie ?

Bylem w Mozambiku prawie trzy tygodnie - przejechałem z RPA przez Maputo, Inhambane , Vilankulos do Beiry. Potem okazało się , że most na Zambezi jest nieczynny (podmyty) musiałem kupić w ostatniej chwili bilet do Nampuli na samolot, dalej Ilha de Mocambique , pociąg do Cuamby i dalej do granicy z Malawi.
Generalnie Mozambik jest klasycznym Trzecim Światem, im dalej na północ tym wrażenia są coraz bardziej intensywne. Maputo - żywe miasto, imprezowe, ale dłużej nie ma co siedzieć, Inhambane i okolice - świetne plaże, jedne z najlepszych, wiele osób z RPA przyjeżdza tam wypocząć. W okolicach Vilankulos jest archipelag Bazaruto - jedne z najpiękniejszych widoków jakie widziałem (i świetne grille z owocami morza). Dalej na północ nie jest tak kolorowo. Beira i Nampula - mega syf i ultra bieda. Za to Ilha de Mocambique to jedno z najpiękniejszych miejsc w jakim byłem , postkolonialny fort , w którym większość mieszkańców to dzieci. Miejsce popadające w ruinę w taki sposób, że na mnie zrobiło olbrzymie wrażenie. Pociąg do Cuamby to kolejne przeżycie - obserwacja jak życie wiosek toczy się wokół pociągu. Scenę gdy kupuję siatkę pomarańczy, mam zapłacić jakieś 50 groszy, daję złotówkę, pociąg rusza. Kobieta w zaawansowanej ciąży z dzieckiem na plecach biegiem rusza za pociągiem by oddać mi resztę, nie daje rady , rzuca młodemu chłopakowi kasę, który goni pociąg i przez otwarte okno wrzuca mi pieniądze do pociągu zapamiętam do końca życia. Taki jest północny Mozambik. Bywa ciężko (straszne noclegi, trudne i wyczerpujące przejazdy) ale za to dostaje się autentyczną, nieskażoną masową turystyką Afrykę.

PS Byłem już jakiś czas temu, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat aktualnego poziomu bezpieczeństwa.
Góra
 Profil Relacje PM off
31 ludzi lubi ten post.
14 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 20 Wrz 2020 19:57 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
Mozambik jest kolejnym miejscem gdzie islamisci próbują aktualnie odrodzić kalifat. Ostatnio przejęli podobno jedno z miast na północy kraju więc sprawa jest poważna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Wrz 2020 21:09 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Jak tak dalej pójdzie to za 15-20 lat opanują całą Afrykę, Tak jak nie lubie dyskusji na tematy religijne , tak podziwiam ich za to .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Apocalipse, Bing [Bot] oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group