Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Sty 2023 02:51 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 535
Loty: 64
Kilometry: 105 797
złoty
Pełno terminów, również wakacyjnych i świątecznych. Oczywiście via AMS, na powrocie możliwy dzień w Amsterdamie (są tez dostępne połączenia 4-5h).

Załączniki:
062491C0-A3FD-4D2C-B2FB-0886BCF70899.jpeg
062491C0-A3FD-4D2C-B2FB-0886BCF70899.jpeg [ 340.61 KiB | Obejrzany 1764 razy ]
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu
6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży 6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży
#2 PostWysłany: 29 Sty 2023 10:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22445
Ale to żadna oferta, tylko normalna cena KLM do LUX. Oferta by była, jakby rt było za 375 pln
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Sty 2023 10:17 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 535
Loty: 64
Kilometry: 105 797
złoty
Na tyle ile śledziłem ceny w wakacje przez ostatni czas to oscylowało pow. 800 zł, więc jak zobaczyłem o 2 w nocy że jest te ok. 600 to uznałem że spoko, ale jak tak teraz czytam i myślę rano na trzeźwo to rzeczywiście szału nie robi :D
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Sty 2023 10:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22445
Monitoruję LUX od jakiegoś czasu, i taka cena jest co chwilę z KRK. Niestety brak flibco z CRL do LUX powoduje ze jednak do LUX najlepiej wybrać Luxaira lub czekać na ofertę LOTu (a to lepsze opcje, bo FTL da mi bagaż i będę mógł kupić parę butelek wina z winiarni Caves Henri Ruppert, przy Schengen)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Sty 2023 10:44 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Zeus napisał(a):
brak flibco z CRL do LUX powoduje ze jednak do LUX najlepiej wybrać Luxaira lub czekać na ofertę LOTu (a to lepsze opcje


Alternatywę, ewentualnie open-jaw BRU/CRL-LUX, można składać pociągiem. Z Brukseli lub Charleroi do Arlon na Raillpass'ie €8.70 + pełen bilet Arlon-Luxembourg €2.60 w sumie za minimalnie powyżej 11 euro jesteśmy w centrum Luksemburga. Nie trzeba wysiadać z pociągu w Arlon.
Zarówno z Brukseli jak i z Charleroi czas przejazdu to około 3 godziny.

Dawniej jak Flibco kursowało najtańsze bilety były chyba od €5.00, ale większość kursów raczej powyżej tej ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 30 Sty 2023 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Zgadza sie, 635 to bardzo przecietna cena. Niedawno w promocji LOT byla oferta bezposrednio do Lux za 109 EUR RT (u posrednikow o jakies 10-15 EUR taniej). W LH tez czesto bywa opcja za 400-500 PLN RT. Jak ktos chce alternatywne lotnisko to oprocz Brukseli mozna do Dusseldorfu (LOT) lub Kolonii (Ryanair) leciec i potem pociagiem jakies 3,5h z przesiadka w Koblenz (bilet laczony Deutsche Bahn lub CFL)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: dolphi11, Google Adsense [Bot], pawi, pawpos, rozbicki oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group