Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Lip 2020 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2020
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1
-- 20 Lip 2020 01:04 --

BKK z Pragi na odległy termin - czerwiec 2021, więc myślę ,że można brać spokojnie. Przykładowe daty 9.6-22.6 ( wchodzę też inne daty)

-- 20 Lip 2020 01:06 --

Edit: wchodzą też daty na lipiec 2021r.

Załączniki:
praga.png
praga.png [ 95.5 KiB | Obejrzany 2635 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
turczy lubi ten post.
turczy uważa post za pomocny.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 20 Lip 2020 01:09 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
„brać spokojnie”...

????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Lip 2020 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2020
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1
Z polityką QR, co do elastyczności lotów, można powiedzieć żeby brać spokojnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Lip 2020 01:40 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
W tej cenie systematycznie bywało z WAW. I to w sezonie...
Góra
 Profil Relacje PM off
Mar77 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 20 Lip 2020 01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2020
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1
I co mi ta informacja wnosi? skoro już nie bywa nawet w niskim sezonie........................
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Lip 2020 01:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Będzie, tylko poczekaj. I temu służy ta informacja. Nie ma sensu podniecać się tym, bo to żadna specjalna okazja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Lip 2020 02:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2020
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1
A ktoś branżował tą wrzutkę jako super ekstra okazję? Kurde też chciałbym mieć wtyki w QR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Lip 2020 02:08 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
A w jakim dziale piszesz - promocje, okazje, znalazłem tani przelot?
To nie jest żadna okazja.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 20 Lip 2020 02:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2020
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1
Przepraszam, proszę wybaczyć szanownego pana, że moja wrzutka koli pana w oczy , liczę na rewanż z pana strony lepszą okazją, poproszę o QR z WAW-y w high sezonie najlepiej poniżej 1500 zł ( bo tak było kiedyś, nieważne kiedy) , to teraz też musi być bo ''Będzie, tylko poczekaj".
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 20 Lip 2020 08:56 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@boots: każdy kiedyś zaczyna, oferta nie jest zła choć pewnie bywają lepsze, jak będziemy tu nowych kolegów tak "witać" to kiepsko skończy się to dla forum - bo to po prostu zniechęca.

(offtop)
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 20 Lip 2020 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
rutkow napisał(a):
Przepraszam, proszę wybaczyć szanownego pana, że moja wrzutka koli pana w oczy , liczę na rewanż z pana strony lepszą okazją, poproszę o QR z WAW-y w high sezonie najlepiej poniżej 1500 zł ( bo tak było kiedyś, nieważne kiedy) , to teraz też musi być bo ''Będzie, tylko poczekaj".



Nie bulwersuj sie tak. posledzisz troche kierunki, zobaczysz jak regularnie np. QR wrzuca promocje, rozeznasz sie jakie ceny, to dobre ceny, a jakie sa zwyklym standardem. Przede wszystkim nie zniechecaj sie, wystarczy ze pomogles tym jednej osobie to juz jest sukces.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Lip 2020 14:38 

Rejestracja: 10 Lip 2018
Posty: 295
kupujac ten bilet mozna potem zmienic na wylot z Warszawy a przylot na Australie

za 1700zl byla Australia z Warszawy qatarem byla?


u Russkich Manila jest za 1485zl
https://www.qatarairways.com/ru-ru/offers.html


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Lip 2020 22:22, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off
travelIsFUN lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 20 Lip 2020 14:52 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 772
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Image
Przeciez musisz dopłacić różnicę w taryfie. Do tego nie mozna sobie ot tak, za free zmieniać miesca wylotów i przylotów, jęsli lot nie zostanie odwołany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 20 Lip 2020 14:59 
Redaktor F4F

Rejestracja: 15 Cze 2012
Posty: 9185
If your flight is operating normally and you have booked or are planning to book tickets for travel up to 31 December 2020, but you wish to change your travel plans, you can:

Alter your travel date free of charge.
Change your destination if it is within 5,000 miles of the original one.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Lip 2020 15:02 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Ale różnicę w cenie trzeba dopłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 20 Lip 2020 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Rajesh Kuthrappali napisał(a):
kupujac ten bilet mozna potem zmienic na wylot z warszawy a destynacje na australie

za 1700zl byla australia z warszawy qatarem byla?



Nie byla i nie ma, roznice w cenie nalezy pokryc i wtedy mozesz sobie zmieniac bilet na jakakolwiek chcesz destynacje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Lip 2020 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Troche offtop ale żaden z Was nie ma racji , jestem świeżo po rebookingu w QR.

WAW-SYD odpada ale jak najbardziej można to zmienić ( bukując BKK na podroz w 2020 ) przykładowo na PRG-SYD bezkosztowo i bez dopłat , ale podróż jedynie do końca 2020 , ta sama klasa rezerwacji + min. 14 dni po pierwotnym bookingu.

Jeśli są jakieś zmiany/odwołania w lotach to zasady te same co powyżej + odpada warunek o klasie rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Lip 2020 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Wiec jaka bylaby celowosc sprzedazy biletow na inne kierunki w wyzszych cenach? skoro moge kupic np. PRG-BKK i zaraz po tym zmienic na PRG-SYD ktore normalnie jest duzo drozsze? Pytam bo pierwszy raz slysze o czyms takim

Update:
Wlasnie dzwonilem do Qataru bo az nie moglem w to uwierzyć ;) Sprawa wyglada tak -mozesz zmienic destynacje odlegla do 5000mil od pierwotnie wybranej destynacji za darmo i bez doplat do biletu, ale tylko wtedy gdy twój lot zostanie przez Qatar anulowany badz kraj do ktorego lecisz nalozy restrykcje które nie pozwola Ci z twoim obywatelstwem do niego wleciec. Jesli natomiast chcesz zmienic lot ktory nie zostal anulowany, mozesz zmienic rowniez destynacje ale wtedy oczywiscie musisz doplacic roznice.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 20 Lip 2020 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Nie zaraz tylko minimum 14 dni po zakupie ( choć na początku wprowadzenia tej ich covid rebooking policy nie było warunku 14 dni i ludzie dokładnie w ten sposób bukowali od razu w celu zmiany, dlatego to zmienili niedługo potem ) i tylko dla dostępności w tej samej klasie + data nowego lotu musi być w 2020 roku więc wcale to nie jest takie super jak się wydaje ( co mi z przebukowania na Australie ktora raczej sie nie otworzy ).
Widocznie zależy to od wiedzy pracownika infolinii, ale jak najbardziej to jest to do załatwienia w sposób o którym wyżej pisałem , na stronie Qatar dość czytelnie jest to wytłumaczone.

Image

Ja miałem możliwość takiej zmiany pomimo aktywnej rezerwacji i braku informacji o restrykcjach ( niby Bali ma sie otwierać we wrześniu ) i trochę ten temat zgłębiałem , jednak finalnie nie skorzystałem troche z uwagi na pełny kalendarz troche z uwagi na to , że nie bardzo było gdzie to przebukowywać bo w Azji wszystko co ciekawsze pozamykane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 20 Lip 2020 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
No informacje dostalem 20 minut temu, jesli lot nie jest anulowany musisz doplacic. Niemiecka Infolinia Qataru z Frankfurtu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: maciass oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group