Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lis 2018 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Na zrzucie daty 25 czerwca - 03 lipca. Zakup: momondo.no. W cenie bagaż podręczny do 8 kg.

Załączniki:
capture-20181110-105812.png
capture-20181110-105812.png [ 27.1 KiB | Obejrzany 2798 razy ]
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 11 Lut 2019 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Loty w cenie tytułowej ponowie dostępne.
Tym razem w tej cenie dostępny termin wrześniowy, tj. 8-14.09, czyli już po wakacjach, dalej bardzo ciepło będzie na Cyprze, a ceny hoteli już powinny trochę zejść z ceny...:)
Najgorsze w połączeniu LO do Larnaki są godziny lotów...;/
Loty z bagażem podręcznym.
Załącznik:
WAW-LCA.jpg
WAW-LCA.jpg [ 43.15 KiB | Obejrzany 2291 razy ]
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
panprofesor82 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Lut 2019 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Godziny lotów dla podróżujących bez dzieci mają też swoje plusy, bo po przylocie i przeczekaniu 2 godzin na lotnisku można zrobić sobie 6 kilometrowy spacer wzdłuż brzegu morza o wschodzie słońca do centrum Larnaki i bez noclegu mamy do dyspozycji cały dzień. Podobnie na powrocie mamy do dyspozycji cały dzień i wieczór i nie musimy brać noclegu, w drodze powrotnej 3h snu w samolocie i udać się bezpośrednio do pracy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 11 Lut 2019 12:40 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@panprofesor82 uf, nie jestem sam widzę. Dodatkowo polecam się wzmocnić wyrobem z Duty Free - bezcenne wspomnienia jak słońce wschodzi nad Miami Beach, a my siedzimy przy dogasającym ognisku i "Norwegian-ie" :mrgreen:
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 11 Lut 2019 12:52 

panprofesor82 napisał(a):
Godziny lotów dla podróżujących bez dzieci mają też swoje plusy, bo po przylocie i przeczekaniu 2 godzin na lotnisku można zrobić sobie 6 kilometrowy spacer wzdłuż brzegu morza o wschodzie słońca do centrum Larnaki i bez noclegu mamy do dyspozycji cały dzień. Podobnie na powrocie mamy do dyspozycji cały dzień i wieczór i nie musimy brać noclegu, w drodze powrotnej 3h snu w samolocie i udać się bezpośrednio do pracy ;)

Świetnie.
Po nocce w samolocie, 2 godziny nad ranem koczujemy na lotnisku, pòźniej 6 kilometrowy urzekający spacer i....huraaa cały dzień na zwiedzanie. Nie trzeba hotelu. :mrgreen:

Można to zmodyfikować. Nie brać noclegu przez cały tydzień, tylko chodzić sobie brzegiem morza. Ciepło będzie i urzekająco.
I pełna satysfakcja ile grosza zaoszczędzone.
Góra
 PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 11 Lut 2019 12:57 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@jacakatowice każdy ma swój styl podróżowania i własne preferencje. W tym momencie zgadzam się z Tobą, ale mam w pamięci moje wyprawy, kiedy nie było tyle zer na koncie - spałem po najgorszych lotniskach i błąkałem się po okolicy w środku nocy 10 000 km od domu. I żyję i dobrze - jak to Kwicoł mówił ;-) może to zabrzmi irracjonalnie, ale to moje najpiękniejsze wspomnienia, sami, z 300 zł na karcie na 4 osoby i samolotem za 32 godziny, bezcenne. Ostatnio będąc w Mombaju, kiedy dwóch ludzi targalo moje bagaże, a trzecia pani na tacy niosła obok mnie wodę i herbatkę stwierdziłem, że brakuje mi młodzieńczego zewu podróży.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:08 

Nie ma się co spinać.
Nie zliczę, ile sam nocy przespałem w samochodzie w Berlinie jeszcze Zachodnim czy w Wiedniu, bo nawet na najtańszy nocleg nie było. :D

Ale teraz to chcę wygody i komfortu. I tak to napisałem.
Nie trzeba brać wszystkiego poważnie. ;)
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
LLAP uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:12 

Rejestracja: 13 Lut 2018
Posty: 71
Cena już nieaktualna z tego co widzę. Ale na inne daty po 420zł na stronie lotu wchodzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:18 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Mój najlepszy nocleg razem z moją ówczesną dziewczyną - U ksiedza w ogrodzie w Lunen pod Dortmundem. Księdza nie było w domu...Spalismy , a raczej próbowalismy spać na jakiś znalezionych kartonach , no ale , że to był kwiecień , to raczej zimno było. Szkoda było 50 marek na hostel ;)...Bahnhofmission na ZOO też często odwiedzałem ( to juz był luksus ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
@jacakatowice
Zgadzam się z Tobą, że są niedogodności takich lotów ale pozwalają one optymalnie gospodarować urlopem. Np, biorąc w 2019 r. jeden dzień urlopu 2 maja, jest do dyspozycji aż 5 pełnych dni na Cyprze.
Wylot 30.04 i 1.04 o godzinie 3 w nocy jesteś w lotnisku w Larnace (3 godziny spania w samolocie), nie spieszysz się, i samo wyjście z samolotu wraz z kontrolą graniczną zajmuje pół godziny. Kolejne półtorej godziny na poczytanie gazetki i konsumpcja śniadania zabranego ze sobą i o 5 wyruszasz na półtorej godzinny spacer wzdłuż słonego jeziora oraz wybrzeża. O 7 autobus do Ayia Napy (ten jadący na około aby się przespać 1,5h). O 9 już można zacząć plażowanie w Ayia Napie aby około południa skoczyć na wczesny obiad i później do hotelu. Mamy czas na odpoczynek aż do niedzielnego popołudnia, kiedy to zawijamy się autobusem do Larnaki. Wieczorem kolacja oraz piwko nad morzem do 22 i po spacerku około północy docieramy na lotnisko. Tu mamy ze 2h i trzeba przechodzić przez kontrolę bezpieczeństwa. W samolocie znowu 3h spania i po wylądowaniu o 6 rano, SKM-ka bezpośrednio do pracy lub zahaczając o dom w celu szybkiego odświeżenia się.
Też bym wolał inne wygodne godziny lotów i sporo więcej urlopu ale powyższa opcja nie jest taka zła, jak się wydaje na pierwszy rzut oka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:27 

Masz rację.
Ja tak marudzę, bo już coś z 5 razy w Larnace byłem. :D
I wydaje mi się, że nie ma tam już po co lecieć.
Ale jak ktoś nie był ?
Na pewno warto.
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Jak "ktoś już był" to polecam autobus do Strovilii. Check point to KKTC taryfa za 10€ i jesteście w Famaguście :) A potek Salamis, Kyrenia, Bellapais itp :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
To czy i w jakim stopniu te godziny są korzystne, zależy też od kilku innych czynników. Pora roku - ok, na Cyprze nie przywita nas minus 20, ale owe spacerki przy wietrze czy deszczu już takie miłe nie będą. Co innego w cieplejszych i pewniejszych miesiącach. Tak samo w przypadku gdy ktoś bierze auto - wsiadamy, jedziemy poza miasto, drzemeczka i kąpiel na otrzeźwienie przed dniem zwiedzania lub "chillowania". Mimo wszystko wg mnie optymalnie byłoby 3h wcześniej - wylot około 20, przylot o północy. I z Larnaki start przed 1 i lądowanie po 3. Mimo wszystko człowiek zdążyłby się ogarnąć przed pracą. A i to LOT, nie zawsze grzeszący punktualnością ;)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 21 Mar 2019 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
Pojawiła się lepsza cena i sylwestrowe terminy :)
Abstrahując od pogody w tym okresie, za cenę ze screena terminy poniżej.
Wylot: 28 grudnia
Powrót: 1, 3, 4 stycznia
Załącznik:
WAW-LCA.jpg
WAW-LCA.jpg [ 33.77 KiB | Obejrzany 1233 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 21 Mar 2019 12:38 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Przy powrocie 1 stycznia w zasadzie lampka szampana w saloniku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 21 Mar 2019 13:20 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
Pytanie odnośnie bagażu.
ed: nie było pytania.
Ten podręczny na ticket.no równa się temu z LOT 8kg?


Ostatnio edytowany przez VitalR, 21 Mar 2019 13:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 21 Mar 2019 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
@VitalR tak, 8 kg jest w cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
VitalR lubi ten post.
VitalR uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 21 Mar 2019 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
@Konrad_PL kapitalna cena :)
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 21 Mar 2019 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
Pogoda bywa i w takim terminie przyjazna. Ja byłem miesiąc temu 4 dni, ok. 18 stopni i dużo słońca. No, poza górami Troodos ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 21 Mar 2019 16:34 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ale 4 dni temu to był marzec, a nie grudzień, czy styczeń.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group