Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Gru 2022 15:16 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1100
platynowy
Właśnie dostałem maila z newslettera Play, że od sezonu letniego mają wejść do WAW :D Na razie na stronie tylko połączenia do KEF, ale miejmy nadzieję że niedługo US wjedzie w dobrych cenach.

Załączniki:
og.png
og.png [ 92.69 KiB | Obejrzany 2549 razy ]
_________________
Image

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
Góra
 Profil Relacje PM off
20 ludzi lubi ten post.
9 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 02 Gru 2022 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 519
Loty: 149
Kilometry: 261 923
srebrny
To może Wizz Air w końcu obniży ceny na ten kierunek. Play ma wygodniejsze godziny lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 02 Gru 2022 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 185
Kilometry: 335 678
platynowy
akurat wizzair w tym roku mial bardzo dobre ceny na trasach PL-KEF, oprocz wysokiego sezonu latem. No ale skoro samoloty lataly pelne to po co mialby je obnizac? tak czy inaczej dobrze ze wchodzi konkurencja.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 02 Gru 2022 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Dodam jeszcze, że poza samymi biletami to W6 zarabia na KEF gigantyczne pieniądze na bagażach. Na żadnej innej trasie z WAW nie mają takiej ich ilości.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
piwili uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 02 Gru 2022 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
zastanawiało mnie czy LOT tam wejdzie przy tych "nowych" starych Maxach,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Gru 2022 16:39 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
LO jakby chciał, to by dawno temu latał. Widać przykład Dublina, jak im nie wyszło.

PS technicznie, LO tam lata czasami, jak górale się pokłócą między Krakowem i Czikago.
Góra
 Profil Relacje PM off
14 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 02 Gru 2022 16:41 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Robaku napisał(a):
zastanawiało mnie czy LOT tam wejdzie przy tych "nowych" starych Maxach,

Na pewno z Radomia, chociaż to trochę nie po drodze, bo stamtąd bliżej do Afryki. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 02 Gru 2022 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
@tunczaj, dobre ceny mieli wiosną do kwietnia, kiedy był jeszcze c19, wtedy kupiłem noclegi i obserwowałem ceny, potem to już kompletnie przegieli, i odpuścili dopiero w połowie września, efekt taki że mój lot z Wrocławia miał być w połowie, 2/3 zapełniony, po odwołaniu tego lotu wszyscy się zmieścili w następnym dniu z kat i waw, czyli tam też był słaby lf, powrót z kef Easyjet, był overbooking, do dobrego zapełnienia samolotów w stylu fr to im jeszcze wiele brakuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group