Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 08 Lis 2019 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
a skąd?
Tu masz z GDN za 1363PLN. Chyba o taką rotację Ci chodziło?
https://www.skyscanner.no/transport/fli ... 2005041345
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
travellista uważa post za pomocny.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#62 PostWysłany: 08 Lis 2019 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 944
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Wlasnie ta rotacja, tyle ze z WAW :) Poszperam zatem jeszcze. Dzieki wielkie!
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 08 Lis 2019 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
Według Matrixa taka konkretna kombinacja z WAW nie schodzi w żadnym terminie poniżej 2086 PLN (minus to co można urwać dzięki OTA).
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista uważa post za pomocny.
 
      
#64 PostWysłany: 08 Lis 2019 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 944
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Bardzo dziekuje, jako ze HKG juz widzialem i dalej chcialbym sie udac do Kambodzy, to decydujacy tym razem byl dla mnie przewoznik CX.:) W koncu zakupilem multi-city WAW-FRA-HKG & HKG-ZRH-KRK za 1445 zl na stronie Swissa :)
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 21 Sty 2020 23:48 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 558
niebieski
mały off top dla tych którzy kupili (ja mam bilety na koniec marca), warto chyba kontrolować sytuację:

https://twojezdrowie.rmf24.pl/choroby/n ... hO2j7VczD8
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:35 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Zjadacz napisał(a):
ja mam bilety na koniec marca


A ja za 4 dni. :( A później na Filipiny...
Wulkan, wirus, zamieszki i jeszcze żona doczytała, że na Filipinach pchły piaskowe...
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:39 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Pchły jak pchły, ale z dengą problem....
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 22 Sty 2020 09:40 

Rejestracja: 01 Lip 2017
Posty: 257
Lepiej zostać w domu pod kołderką :D
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 22 Sty 2020 10:49 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ale to też nie gwarantuje, że czegoś nie złapiemy... ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 22 Sty 2020 10:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
HIV, AIDS, choroby weneryczne
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 22 Sty 2020 11:11 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
kbk napisał(a):
Lepiej zostać w domu pod kołderką :D


Właśnie leżę w domu pod kołderką, bo złapałem polskiego wirusa i się muszę do soboty wykurować. :lol: Taki ze mnie patriota!

@Zeus eee... to słabe.... Łatwo się uchronić. Weź się zabezpiecz przed wulkanem albo pchłami piaskowymi. ;)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 27 Sty 2020 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Jeśli ktoś ma ochotę przenieść wyjazd z ferii na wakacje to może!

"Due to the current spreading of the corona virus, Lufthansa Group passengers have the possibility to rebook or refund their travel to or from China free of charge.
Passengers with tickets issued before or on January 23 for flights to or from China between January 24 and February 23, are able to rebook their flight on the original routing or refund their tickets. This is applicable for tickets issued by Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS or Brussels Airlines, for flights with OS, LH, LX or CA flight numbers. The new travel must be before September 30, 2020."

Pytanie co z lotami operowanymi przez Cathaya na numerach LH/LX. Chociaz na moje rozumienie da rade poprzesuwac. Tylko czy trzeba sie bawic przez posrednika czy mozna od razu uderzac na infolinie swissa/LH...
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 27 Sty 2020 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
Skoro, jak sami piszą, numery lotów mają być LH to raczej nie ma znaczenia czyj metal, ja bym tutaj zadał zupełnie inne pytanie - czy w ich mniemaniu HKG=Chiny czy jednak odrębne państwo nieobjęte tym przywilejem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 27 Sty 2020 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
W sumie chinczycy na nich wymogli uznanie HKG i Tajwanu jako Chin:
Załącznik:
LH.PNG
LH.PNG [ 3.23 KiB | Obejrzany 1365 razy ]
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 27 Sty 2020 13:22 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Dzwoniłem. U mnie sytuacja nietypowa, bo połowę lotu już mam za sobą. Pytałem, czy można coś zrobić z lotem powrotnym.

Zasadniczo można.
Zmienić termin lub otrzymać zwrot kosztów (ale przy samym locie powrotnym wyliczenie, jakiej wysokości, byłoby dość skomplikowane), ale jest jeden problem - propozycja dotyczy tylko Chin kontynentalnych, czyli nie obejmuje Hongkongu i Makao..

@kemot czyli państwo to samo, ale jednak nie obejmuje.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 27 Sty 2020 13:42 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 558
niebieski
Dzięki za info, w takim razie nie nastawiam się już, ze ticket.no zaproponuje zmianę terminu / zwrot pieniędzy


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Sty 2020 18:24, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 27 Sty 2020 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
Na stronach SWISS jest napisane wprost:

This is applicable for tickets issued by SWISS, Lufthansa, Austrian Airlines or Brussels Airlines, for flights with OS, LH, LX or CA flight numbers. The new travel must be before September 30, 2020. This does not apply for travels to Hong Kong and Macao.

Ja mam zaplanowany na kwiecień Szanghaj w tym dealu [LH] i póki co obserwuję sytuację.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 11 Mar 2020 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Wykopuję temat.
Wygląda na to, że mój bilet (zakupiony za pośrednictwem ticket.no) został skasowany bez żadnego maila od pośrednika. Czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek już dostał opcje rebookingu/zwrotu siana/vouchera/nie wiadomo czego jeszcze?

Na Ticket.no rezerwacja niby nietknięta, ale tam to nic ciekawego nie jest podlinkowane. Na stronach swissa i cathaya skasowane loty.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 11 Mar 2020 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 435
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Ja kupowalam na stronie Swiss. Widze, ze z siatki zniknelo moje polaczenie KRK - ZRH, ale rez w systemie dalej bez zmian.
Napisalam do nich, odpisza pewnie za kilka dni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 11 Mar 2020 12:47 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 558
niebieski
A kiedy masz lot ?

Ja dostałem taka info kilka dni temu - Ok 16 dni przed planowanym wylotem, skasowane loty w piątek i propozycja lotu na sobotę albo zwrot kasy

Wybrałem zwrot kasy, wczoraj pytałem o status to napisali ze czeka się do 3 tygodni (tylko potencjalny wylot za 9 dni)

Poniżej treść maila:

Hei

Vi kontakter deg fordi flyselskapet har kommet med en tidendring som påvirker deres reise.
Vi kan forespørre flyselskapet om følgende rute/tider

Utreise: Route, Date and Time Change

LH1377 21MAR GDANSK-FRANKFURT 1410 1550

LH 796 21MAR FRANKFURT-HONG KONG 2215 1620

Om denne endringen ikke er akseptert av deg som kunde kan vi forespørre om refusjon av hele reisen. Observer at vi tar en administrativ avgift på 100,- nok per person.

Vær oppmerksom på at tilbudet avhenger av ledig kapasitet, og kan ikke bekreftes før du har mottatt nye reisedokumenter.

Vennligst svar til oss gjennom å fylle ut dette SKJEMAET.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group