Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Gru 2022 12:49 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 97
Loty: 81
Kilometry: 143 024
Skąd
  • Europa

Dokąd
  • Wietnam

Data wylotu
  • 28.04.2023

Data powrotu
  • 19.05.2023

Długość pobytu
  • 21

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 3780

Dodatkowe informacje
  • Hejo,
    pytanie do bardziej doswiadczonych zawodnikow jezeli chodzi o skladaki, chcialbym w maju zwiedzic Wietnam - jezeli dolot bylby przez Tajlandie to byloby super (zakochalem sie po pierwszej wizycie :D) natomiast dopuszczam jakikolwiek inny np. przesiadka w SIN tez nie brzmi zle zeby spedzic tam dzien/dwa. Jezeli chodzi o miejsce wylotu to nie ma wiekszego znaczenia jezeli da sie tam latwo dostac, chodzi mi o jak najlepsza kombinacje cena/ komfort (natomiast znow dlugi layover np. w Istambule zupelnie by nam nie przeszkadzal ; no i wiadomo - im taniej, na tym wiecej kombinacji mozna sobie pozwlic :D). Jestesmy z poludniowej polski takze kombinujemy tak zeby zrobic dolot z KTW / KRK ew. nie ma problemu podjechac do Wiednia

    Na ten moment udalo mi sie znalezc:
    28.04 VIE - BKK - za 3065pln RT - EVA AIR - cena nie wydaje sie najnizsza moim zdaniem natomiast bonusem jest brak przesiadek - 10h w samolocie i jestesmy na miejscu
    30.04 BKK - SGN 30.04 - 258pln tutaj raczej ok
    18.05 HAN - BKK - 18.05 - 457pln - to juz brzmi drogo
    19.05 BKK - VIE - rt j/w

    calosc: 3780

    Sprawdzalem tez opcje przez Kuala Lumpur z Genewy ale tutaj zalezaloby mi zeby powrot byl juz jednak gdzies blizej i wyglada to tak:
    28.04 GVA - IST - KUL - multicity turkishem za 3249 z przesiadka w IST 11h to akurat spoko ; na miejscu 30.04 takze moze dwa dni w kuala lumpur jezeli warto?
    02.05 KUL - SGN - 107 pln
    18.05 HAN - BKK 18.05 - 457 pln
    19.05 - BKK - VIE - multicity j/ w
    calosc: 3813

    Nie upieram sie na ten BKK ale z poludnia polski ciezko dostac sie do Genewy wiec celuje tak zeby powrot byl juz w miare latwy a calkiem niezle to wychodzi wlasnie z powrotem na trasie BKK - VIE.

    Jezeli ktos ma pomysl na jakis fajny skladak to bede wdzieczny, sugestie czy moze jednak nie warto jeszcze troche poczekac na ew. obnizki (wiadomo nikt nie ma szklanej kuli ale moze ktos ma doswiadczenia)

    z gory dzieki za sugestie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 01 Gru 2022 14:41 

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 52
Loty: 68
Kilometry: 171 612
W podobnych datach możesz kupić bezpośrednio przez stronę Eva Air lot z Krakowa do Hanoi za 713 EUR (3 356 PLN)

Załączniki:
lot.png
lot.png [ 28.99 KiB | Obejrzany 1688 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Gru 2022 14:49 

Rejestracja: 21 Wrz 2016
Posty: 172
Cze,

Sprawdzaj też loty z Frankfurtu nad Menem (dojazd samochodem, flixbusem lub bla bla carem) lub z Mediolanu (tani wizz i ryanair z Katowic lub Wrocka) bo za loty z tych destynacji to ok 2300/2500
np :
Załącznik:
fra bkk.jpg
fra bkk.jpg [ 108.4 KiB | Obejrzany 1678 razy ]


Masz jeszcze sporo czasu i zapewne coś fajnego skleisz bo jesteś dość elastyczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Gru 2022 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Z Pragi przez Istanbul - 2897 zł. Ja wiem , ze chodzilo ci o skladaka, ale doloty musisz sobie sam ogarnąć. Dzis przy cenach do Bangkoku w granicach 5 tys. , najważniejszy jest sam lot do azji.

Załączniki:
praga.jpg
praga.jpg [ 58 KiB | Obejrzany 1625 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group