Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Sty 2018 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2014
Posty: 213
Loty: 1
Kilometry: 2 169
Kierunek który nie gości tutaj super często :)

08.04 WAW - OSL dzień na zwiedzanie stolicy Norwegii
09.04 OSL - MIA lecimy najlepszą obecnie europejską linią (jeśli wierzyć rankingom)
10.04 MIA - GCM w tej cenie tylko mały bagaż chowany pod siedzeniem (45 x 35 x 20 cm)
17.04 GCM - MIA
17.04 MIA - OSL
18.04 OSL - WAW

Można próbować z innymi datami.

Image

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
#2 PostWysłany: 12 Sty 2018 23:42 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Wrzutka interesująca, sporo segmentów i mil wpada. Moja jedyna uwaga - feralne (żeby nie być bardziej wulgarnym) lotnisko w Miami - z mojego doświadczenia w przypadku nocki trzeba wziąć hotel, a w pobliżu monopol ma zespół Courtyyardów by Mariott - rok temu za jeden nocleg ze śniadaniem płaciłem z taxami około 180$ - taxi do dlaszych hoteli to minimum 40$ w OneWay - nocleg na MIA nie wchodzi w grę, a ponadto bagaże w MIA często nie nadążają za przesiadką... taki komentarz, ale wrzutka jak dla mnie z jednej strony super, a z drugiej bezużyteczna (bo mieszkam w Pittsburghu ;-)) , ale tak czy inaczej dzięki!
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Sty 2018 23:53 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 249
Loty: 90
Kilometry: 176 335
niebieski
wrzutka fajna trzeba tylko dodac (przynajmniej tak mi sie wydaje) ze wszystkie loty z podręcznym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: grondo oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group