Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Sty 2023 14:16 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 20
Skąd
  • Warszawa

Dokąd
  • Denpasar

Data wylotu
  • 16.03.2023

Data powrotu
  • 07.05.2023

Długość pobytu
  • 14 dni (+/- 3 dni)

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • nie

Dodatkowe informacje
  • Szukam lotu z Warszawy na Bali, najlepiej w kwietniu, ale jestem elastyczny - priorytet ma cena. Moze być druga połowa marca, maksymalnie powrót moze zahaczać też o początek maja. Długość bytu to około 2 tygodnie (z opcją lekkiego skrócenia lub wydłużenia o kilka dni jeśli tak akurat będą wypadały tańsze loty). Lecą 3 osoby: 2 dorosłe+dziecko 3 lata. Potrzebujemy bagażu rejestrowanego dla 2 osób. Idealnie byłoby znaleźć loty w okolicy 3k PLN, choć jak patrzę na ceny to nie wiem czy w dzisiejszych jest to jeszcze możliwe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 15 Sty 2023 14:17 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
W tej chwili to nierealna cena.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kian lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Sty 2023 14:26 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 20
Trochę szukałem: skyscanner, kayak, strony linii lotniczych i wiem że teraz ceny znacznie wyższe, ale może ktoś coś - jakieś wskazówki, zbliżające się okresy promocji w liniach latających tam z PL lub naszego regionu, inne pomysły, np. widzę że Rainbow czasem ma opcje pełnych wyjazdów na Bali w last minute z przelotem czarterem LOTu WAW-DPS - może gdzieś można podejrzeć jakie są ceny na te czartery i polować na loty last minute (same loty), na stronie Rainbow niestety czarterów na Bali z których korzystają nie oferują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Sty 2023 15:17 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
VIE-DPS np. 16.04 do 30.04 za 589euro
Góra
 Profil Relacje PM off
SimonV lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Sty 2023 16:00 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Zobacz KTW-SIN, i dalej do DPS albo gdziekolwiek indziej.
Zapomnij o DPS z WAW w kwietniu w granicach 3tys, jak się nie trafi jakieś dobre promo (tego ci nikt nie powie czy będzie czy nie ) to nie ma szans.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 15 Sty 2023 16:46 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 20
Kian napisał(a):
VIE-DPS np. 16.04 do 30.04 za 589euro

Przez co znalazłeś, daj pls więcej szczegółów. Przez skyscanner wyrzuca mi najtaniej 694 GBP, vie-dps za 600 euro byłoby ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group