Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Sty 2019 18:46 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Cześć,

Po raz kolejny zacznę od uwagi, że to nie jest perła nad perłami, a jedynie przyzwoita cena. Jako, że kilka dni temu wróciłem z BOM i za lot z 2 przesiadkami (AMS+DEL) zapłaciłem prawie 2900zł (wiem, że drogo :(), uważam, że jest to rozsądna opcja.

Lecimy BA, bagaż rejestrowany w cenie i rozsądne przesiadki na LHR. Jak ktoś sobie życzy można urwać 96 zł i mieć na powrocie 17h na zwiedzanie Londynu.
Do Indii teraz przyjemna e-Visa (80$, double entry) i rewelacyjne ceny na miejscu. Jak ktoś potrzebuje pomocy merytorycznej mam jeszcze dużo cennych informacji + kontaktów do przewodników i taksówkarzy (sprawdzeni, nie wywiozą w slumsy)

Załączniki:
flaj2.jpg
flaj2.jpg [ 106.6 KiB | Obejrzany 788 razy ]
flaj.jpg
flaj.jpg [ 109.78 KiB | Obejrzany 788 razy ]
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 15 Sty 2019 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Z tej ceny w BA można jeszcze trochę urwać, jeśli ktoś się zdecyduję na loty z długimi, nocnymi przesiadkami w Londynie.
Trochę drożej można polecieć do BOM na pokładzie AF/KL z bardzo krótkimi przesiadkami (w CDG 1h10min, w AMS 1h25min).

Na screenie 25.02-13.03

Załączniki:
WAW-BOM.jpg
WAW-BOM.jpg [ 98.38 KiB | Obejrzany 735 razy ]
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group