Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Maj 2018 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
Skąd
  • WAW

Dokąd
  • BKK / HKT / KBV

Data wylotu
  • 24.08.2018

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 1330 PLN - Aeroflot

Dodatkowe informacje
  • Hej,

    może podpowiecie jak znaleźć tańsze OW do Tajlandii z wylotem z Warszawy. Ogólnie wylot może być też z Krakowa / Katowic lub Berlina (jeśli dużo tańszy). Na czym mi zależy to na locie regularną linią lotniczą z bagażem (zatem Norwegian, Eurowings etc. odpada). Cena 1330 PLN jest niezła, ale może da się zejść poniżej 1000 PLN? Jeśli nie ma szans na to, tylko dajcie znać i wezmę tego Aeroflota :)

    Daty też nie są sztywne bo wylot może być od 23.08 do 28.08 :)

    Dzięki!

    M.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 18 Maj 2018 23:19 

Rejestracja: 12 Wrz 2017
Posty: 25
-- 18 Maj 2018 23:17 --

Jest to wręcz świetna cena, więc ja bym brał, poniżej 1000 nie znajdziesz

-- 18 Maj 2018 23:19 --

Niestety nie doczytałem Twojego posta, a nie moge edytować tego co wysłałem. Teraz dopiero widze ze to ma być OW - w takim razie ta cena na pewno może być znacznie niższa :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Maj 2018 23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
majkel13 napisał(a):

-- 18 Maj 2018 23:19 --

Niestety nie doczytałem Twojego posta, a nie moge edytować tego co wysłałem. Teraz dopiero widze ze to ma być OW - w takim razie ta cena na pewno może być znacznie niższa :P


To może coś zaproponujesz? ;)

Norwegian z bagażem z Berlina wychodzi 1165zł, także nie jest to "dużo" taniej niż ten SU z WAW
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Maj 2018 07:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
Jest jeszcze Eurowings z Berlina z bagażem za 1090 PLN - rozważam go, ale jakby w podobnej cenie było coś z Polski, to byłby czad :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group