Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lut 2021 13:56 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Nie wiem, czy to super okazja, bo dopiero od niedawna zainteresowałem się lotami w wyższych klasach.
W ramach "Szalonej..." z kodem dla zakochanych. Duży wybór terminów.

Czy ktoś lepiej zorientowany jest w stanie powiedzieć, jaka to klasa (literka)? Bo jeżeli "C", to wg wheretocredit 5.800 M&M
Lot Embraerem, więc poza milami chyba żadnych specjalnych benefitów nie ma...

Załączniki:
WAW-BEY.JPG
WAW-BEY.JPG [ 41.16 KiB | Obejrzany 816 razy ]
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
#2 PostWysłany: 10 Lut 2021 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
jest jeszcze lounge co na wylocie z Bejrutu jest raczej dobra opcja ze wzgledy na godzine lotu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lut 2021 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1172
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
@marcinsss jest to klasa rezerwacyjna F i za nią otrzymujemy 4376 mil w programie M&M :)

Kod:
WAW LO BEY 71.17FZSFXK0 LO WAW 71.17FZSFXK0 NUC 142.34 END ROE 3.702344 XT 1.04ND 60.00XW 2.98H4 271.79LB 186.24P6 448.92YQ
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinsss uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 10 Lut 2021 17:20 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 488
niebieski
A lounge w BEY jest otwarte w nocy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Lut 2021 17:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Wszystkie salony w BEY są 24h otwarte
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
cool_aka_romeo uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 10 Lut 2021 18:21 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7942
HON fly4free
Zaletą lotu w C na tych red-eye'owych trasach LO jest to, że można się w miarę spokojnie wyspać, oczywiście z istotnym zastrzeżeniem, że dostajemy tylko fotel ekonomiczny z miejscem wolnym obok (w środku). Pamiętam na przykład, że podczas podobnej czasowo rotacji do TBS część biznesowa kabiny była cicha i niemal od samego początku lotu wygaszona - serwis prowadzony był przy indywidualnych lampkach dla chętnych (80% paxow i tak nic nie jadło z uwagi na późną porę wylotu), a z tyłu cały czas jasno i gwarno bo serwis trwa dłużej, ludzie gadają, kręcą się do toalety z tyłu itp. Bardzo podobne wspomnienia mam z lotów do/z LCA. To była dla mnie największa zaleta biznesu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group