Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Paź 2022 18:53 

Rejestracja: 09 Paź 2022
Posty: 2
Skąd
  • Polska- wszystkie lotniska/Budapeszt/Bratyslawa/Praga/Wiedeń/Berlin

Dokąd
  • Tajlandi lub Jukatan

Data wylotu
  • 09.11.2022

Data powrotu
  • 27.11.2022

Długość pobytu
  • 14 dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • Tajlandia ponad 3500 tys. za os.

Dodatkowe informacje
  • Hej, szukam lotu dla 4 osób (2 dorosłe, 2 dzieci 3 lata i 1 rok-więc w regularnych liniach powinna byc znizka na 1 dziecko) najlepiej do Tajlandii lub Meksyku. Do 8 tys na wszystkich, może byc tylko z bagażem podręczny. W chwili obecnej do Tajlandii nie znalazłam nic poniżej 3000 na osobę a do Meksyku znalazłam z Berlina nawet za 1650 zł, jednak są 2 przesiadki, w tym jedna 40 minutową więc nie wiem czy z dziećmi dalibyśmy radę się przesiąść.
    Dodam, że jest to pierwszy nasz daleki lot na własną rękę i nie mam doświadczenia w szukaniu lotów. Głównie posiłkuję się scyscannerem. Nie wiem natomiast gdzie sprawdzac czy dany lot jest na jednym bilecie? Może ktoś mnie oświeci i pomoże coś znaleźć?. Termin jak napisałam od 09.11-27.11. Wyjazd na jakieś 14 dni.
    Będę wdzięczna , za każdą pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 09 Paź 2022 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1560
HON fly4free
Po pierwsze 3500 tys to 3500000.
Po drugie gdzie jest przesiadka i czy możesz wrzucić dokładną trasę?
Do Tajlandii poniżej 2k w listopadzie nie będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 09 Paź 2022 21:54 

Rejestracja: 09 Paź 2022
Posty: 2
-- 09 Paź 2022 21:44 --

MTalma napisał(a):
Po pierwsze 3500 tys to 3500000.
Po drugie gdzie jest przesiadka i czy możesz wrzucić dokładną trasę?
Do Tajlandii poniżej 2k w listopadzie nie będzie.


Dzięki z uwage z tą kwota. Mój błąd. Oczywiście chodzi o 3.5 tys.
Przesiadkąa jest w Helsinkach i w Dallas.
Wiem, że poniżej 2 tys nie będzie. Bardziej liczyłam na to, że znajdzie się lot liniami, gdzie niemowlę poleci za grosze a pozostałe bilety uda się kupić max do 2600-2700 zł/osobę. Patrząc jednak po cenach lotów do Tajlandii (na której nam bardziej zależy) chyba będzie ciężko.

-- 09 Paź 2022 21:54 --

MTalma napisał(a):
Po pierwsze 3500 tys to 3500000.
Po drugie gdzie jest przesiadka i czy możesz wrzucić dokładną trasę?
Do Tajlandii poniżej 2k w listopadzie nie będzie.

Załączniki:
Screenshot_20221009-213526_Chrome.jpg
Screenshot_20221009-213526_Chrome.jpg [ 84.76 KiB | Obejrzany 1508 razy ]


Ostatnio podbity przez Iw86, 09 Paź 2022 21:54
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group