Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Wrz 2017 01:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Sz@lony napisał(a):
Ja już zbyt wiele razy musiałem koczować na lotniskach, żeby chcieć oszczędzać teraz na hotelu

Nigdy nie spalem na lotnisku, ale moze to jest wlasnie atrakcja?
Hotele mozna zapomniec, ale spania na lotnisku pewnie nie. :D
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
#2 PostWysłany: 11 Wrz 2017 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Aga_podrozniczka napisał(a):

Pisze to osoba, ktora na poprzednim i obecnym wyjezdzie ma dwa komputery, dwa aparaty, 3 telefony, itp ;-) Ale oba wyjazdy samochodem i pracuje zdalnie.


Wow, imponujace, ja na pewno nie dorownam, bo oprocz komorki i usmiechu na codzien nic nie mam. :)
Pozdrawiam cieplutko.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: wątek wydzielony
#3 PostWysłany: 12 Wrz 2017 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
spiggy napisał(a):
dopoki nie wejdziesz w czyjes buty to nigdy sie nie dowiesz, nie kazdy tu jest pracownikiem ETH

Czemu tak agresywnie???
ETH juz tak dobrze nie placi jak kiedys, zreszta moze zalezec od stanowiska. ;)
W kazdym razie znajomy dostal znacznie wyzsza pensje w sektorze prywatnym, niz mu oferowano na ETH.

Sz@lony napisał(a):
@spiggy
Nie mam zamiaru nikogo urażać, mój komentarz miał przedstawić praktyczne podejście do sprawy... (sam jak tak polecisz 5-10 razy Wizzair'em z Bazylei, w średnio dogodnym terminie i bez bagażu, z dojazdem SBB/busami itd to może kiedyś przyznasz mi rację ;) )

Sz@lony zgadza sie, widzialem takie promocje z Basel, czy nawet z Genewy, ale nalezalo doliczyc koszty przejazdu i sam nie korzystalem.

Wiolak napisał(a):
Ja aktualnie latam swissem w obie strony za ok 750- 800 zł. Czy można taniej?

Sa przewoznicy autokarowi, koszt ok. 400 - 600 zl w obie strony.

Sz@lony napisał(a):
@cccc
Dobry przykład z Włochami, ale niemieckojęzyczni Szwajcarzy też są dosyć patriotycznie nastawieni, mnie np. najbardziej urzekały ciepłe bułeczki z Coop'a, w każdą wbita miniaturowa flaga kraju ;)

Dokladnie, Szwajcarzy sa wielkimi patriotami i dumni z pochodzenia.
Tutaj jednak malutkie sprostowanie, ja widzialem malutkie flagi powbijane w sery szwajcarskie, ale moze nie tyle patriotyzm, co wyprodukowane w CH powinno byc najlepsze jakosciowo. Sery z CH sa przewaznie drozsze niz importowane np. z Francji. Nie bede sie sprzeczal na temat jakosci serow, gdyz Francuzi moga miec inne zdanie, ale przykladowo miod z CH potrafi kosztowac 2-3 wiecej niz zagraniczny.
Poza tym taka ciekawosta, ze wiekszosc Szwajcarow nie potrafi zaspiewac hymnu i nie jest on tak mocno wpajany w szkolach, jak w innych krajach.
Ostatnio zrobily sie modne zakupy za granica, bo praktycznie prawie wszedzie moze byc taniej i spora czesc mieszkancow CH coraz czesciej zaczyna jezdzic na zakupy do krajow osciennych. Tego wlasnie nauczyli sie Szwajcarzy od obcokrajowcow, nawet przeloty liniami Swiss nie sa juz tak wazne jak kiedys renomowanym Swissair-em i lata sie coraz chetniej innymi liniami, zreszta Swiss to nie CH, tylko LH. :D

Dobrej nocki.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wątek wydzielony
#4 PostWysłany: 13 Wrz 2017 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2017
Posty: 20
Loty: 103
Kilometry: 160 772
cccc napisał(a):
Ostatnio zrobily sie modne zakupy za granica, bo praktycznie prawie wszedzie moze byc taniej i spora czesc mieszkancow CH coraz czesciej zaczyna jezdzic na zakupy do krajow osciennych.


A propos: http://whenyoureallyliveingeneva-blog.t ... o-a-french, zreszta cała strona: http://whenyoureallyliveingeneva-blog.tumblr.com przedstawia sporo prawdy.

Inna sprawa, że jakość mięsa/warzyw w hipermarketach we Francji w porównaniu z tym czego można oczekiwać w Szwajcarii rodzi pytanie czy naprawdę warto na wszystkim oszczędzać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Wrz 2017 23:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Czesuaf napisał(a):
Ja celuje w puch gęsi, dlatego szukam alternatywy dla Jacka Argo.

Dzieki za linka i rzeczywiscie wyglada, ze puch gesi jest lepszy od kaczki. :)
Kod:
A puch naturalny z polskich ptaków hodowlanych, zarówno gęsi jak i kaczek, uważany jest za jeden z najlepszych na świecie. Lepszy jakościowo jest puch gęsi, który jest bardziej sprężysty i lepiej izoluje (i znowu: jest też rzecz jasna droższy). Niektórzy producenci stosują więc czasem mieszankę puchu kaczego i gęsiego, by podnieść jego właściwości termiczne przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów użytego surowca. Czy to dobrze czy źle? Pewnie, że produkty z najwyższej półki powinny być wykonane z puchu gęsiego, ale pewnym jest też to, że nie zawsze chcemy zapłacić za kurtkę maksymalną cenę. Gęś bezdyskusyjnie góruje tu nad kaczką

Szczerze to rowniez wole zjesc ges niz kaczke i bede szukal puszku gesiego.
Moja koldra rowniez jest z gesi o kategorii D1, podobno wazne z jakiej czesci gesi pochodzi puszek, najlepszy jest z tulowia i skrzydelek oraz zalezy w jakim miesiacu te gaski byly obskubywane. ;)
Ciekawe czy w kurtkach podaja dokladna kategorie tego puszku?
Jak spotkam, jakies fajne Panie sklepowe to glebiej popytam. :D
Dobrej nocki.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Wrz 2017 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Djorkaeff, podobno z Kobietami trzeba umiec rozmawiac, ja moze nie mam takich zdolnosci, ale znalem takich co potrafia. ;)
W latach 90-tych spedzilem 2 tyg. u rodziny znajomego w Rumunii, nie bylo latwo, ale mialem okazje nauczyc sie troche po rumunsku. :D
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wątek wydzielony
#7 PostWysłany: 28 Wrz 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@miriam wklejam z powrotem ten Twoj post, ktory poczatkowo napisalas w tym watku, gdyz jest bardzo pomocny, nie jest OT i mam nadzieje, ze tym razem pozostanie. ;)
Mysle, ze ktos z Modow chcial sobie po prostu wystrzelic niesmaczny zarcik, tak ze tym razem bardzo prosze Modow, aby zostawic ten post w spokoju, nie przenosic i nie wywalac.
Nie bylo latwo odtworzyc i sporo Zachodu kosztowalo.

Wracajac do wlasciwego tematu, tak sobie pomyslalem, jak nie uda mi sie kupic takiego puszku, to kupie kilka gasek, obskubie i bede mial puszek. :)
Tylko, jak skubie sie takie gaski i czy nie bedzie ich bolalo?
Tak jak wczesniej wspominalem, puszek potrzebny mi jest do kurtki, a dokladniej do wyprawy na Biegun Poludniowy, dlatego zalezy mi na jakosci.
Chcialbym pozdrowic forum fly4free z Bieguna. :D

Załącznik:
Kanalizacja.JPG
Kanalizacja.JPG [ 107.35 KiB | Obejrzany 1559 razy ]

Pozdrawiam cieplutko i milego wieczoru.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wątek wydzielony
#8 PostWysłany: 28 Wrz 2017 22:10 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
cccc napisał(a):
i czy nie bedzie bolalo?


Może i zaboli ;)
Tylko pamiętaj prawdziwy przyjaciel to taki,który mówi prawdę ,a nie to co chcesz usłyszeć.Resztę jutro na PW-dziś muszę się zdystansować :)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Rafał Marschall oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group