Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Maj 2019 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Wszystkich denerwują korki na drogach, a dojazd samochodem w wakacje do Władka, albo na Hel to prawdziwa mordęga...;/
ale, jeśli ktoś lubi Bałtyk, a nie chce tracić czasu na dojazd samochodem z środkowej Polski, to może polecieć szybko i przyjemnie do Pałągi LOTem.

Na stronie LOTu można wyszukać kilka dat, na krótszy, albo dłuższy pobyt np. w sierpniu z WAW do PLQ za 250 zł RT.
Rezerwując bilety na norweskich OTA można to połączenie mieć za 190 zł, wliczając w to opłatę za płatność kartą.

Loty z bagażem podręcznym i mini Grześkiem jako poczęstunek na pokładzie [Prince Polo wróć :( ]

Załącznik:
LO.jpg
LO.jpg [ 51.36 KiB | Obejrzany 4083 razy ]

Załącznik:
LO2.jpg
LO2.jpg [ 45.07 KiB | Obejrzany 4083 razy ]
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
#2 PostWysłany: 08 Maj 2019 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
A ja lubię od dawna Grześki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Maj 2019 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2131
platynowy
Rok temu kupowałem to przez stronę LOT w taryfie "promo" za 189zł.
Podwyżki, lotniska warszawskie zapchane ze względu na blokowanie robudowy Modlina przez PPL, chętnych na bilety sporo więc kupią i po tej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Maj 2019 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5642
HON fly4free
Byłem w zeszłym roku także z LOTem. Ciche i spokojne miejsce, przynajmniej przed sezonem (przełom maja/czerwca, podejrzewam że w sezonie jest tam zupełnie inaczej i w tym terminie bym się tam nie pchał) więc jak ktoś chce po prostu odpocząć a przy tym docenia walory naszego swojskiego Bałtyku to będzie zadowolony z pobytu w Połądze. A jak już tam ktoś dotrze, nawet wyłącznie po to by odpocząć, to koniecznie jednego dnia spiąć poślady i na cały dzień na Mierzeję Kurońską.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 10 Maj 2019 08:21 

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 75
Ja byłem tam w zeszłym roku w weekend na przełomie czerwca i lipca. Nie wiem jak jest na przełomie maja i czerwca, ale na przełomie czerwca i lipca było naprawdę spoko. Byli ludzie, ale nie jakieś mega tłumy. Można spokojnie powiedzieć, że było tam tak spokojnie, sennie, sanatoryjnie ;) A ja także miejscowości nadmorskich w sezonie nie znoszę i unikam - no od jakichś co najmniej 10 lat nie byłem nad morzem w lipcu - sierpniu :)
Mierzeja Kurońska koniecznie - warto podjechać autobusem pod granicę rosyjską do Nidy i wrócić rowerem (wypożyczenie chyba 10 EUR). My niestety pojechaliśmy na pałę i uciekł nam autobus do Nidy a jeżdzą niestety co 2 godziny co skróciło nam czas na powrót i wrócilismy rowerem tylko do Juodkrante (31 km) a nie całą trasą do Smiltyne (52 km). Ale naprawdę warto - zupełnie inny Bałtyk niż w Polsce, fajny, dziki. Wrażenie mogła potęgować kiepska pogoda, ale naprawdę bardzo nam się podobało. Wcześniej Bałtyk znałem głównie z Polski i Bornholmu. Mierzeja kurońska to zupełnie inne przeżycie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 10 Maj 2019 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Mierzeja Kurońska jest fajna, mam zjechaną całą włącznie z rosyjską częścią, ale nie przesadzałbym, że to zupełnie inny Bałtyk. Tak się składa, że mieszkam w Polsce nad morzem i uwierz mi jest masa dzikich miejsc, gdzie stonka nie dociera, tylko trzeba trochę wysiłku.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Maj 2019 09:14 

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 75
No ja nie mieszkam nad morzem, mam nad morze daleko stąd tam nie jeżdżę :) a to co widziałem mnie odstrasza :) OK, niech będzie - jest to zupełnie inny Bałtyk niż stereotypowe wyobrażenie o pobycie w wakacje nad Bałtykiem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Korzystając z wakacyjnej promocji LOTu o której poinformował @skrzat zaplanuj-wakacje-od-199-zl,232,141815
Loty do Pałągi możemy mieć jeszcze taniej niż ostatnio.
Opłata za płatność kartą na norweskim ticket wynosi tylko 5 koron.
Przykładowa data poniżej:
Załącznik:
waw-plq.jpg
waw-plq.jpg [ 36.35 KiB | Obejrzany 2846 razy ]


Możliwe również loty na przedłużony weekend, np.
Załącznik:
waw-plq2.jpg
waw-plq2.jpg [ 34.86 KiB | Obejrzany 2760 razy ]
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji


Ostatnio edytowany przez GeoTrip, 22 Maj 2019 13:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Lastminuter.pl lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Byłem na Mierzei Kurońskiej w weekend pod koniec lipca 2017 - piękna pogoda, pustawo - porównując do Helu to nawet w ogóle ludzi nie było - faktycznie tak sanatoryjnie. Jak będę miał wnuki to tam będę je zabierał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Ja również polecam Połągę na wakacje. Kolejnym plusem jest bardzo ładna plaża która w sezonie nie jest nadmiernie przepełniona :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Maj 2019 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4005
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Jak byłem w Rydze to na jeden dzień pojechaliśmy do Jurmały - już tam było mega spokojnie i pusto.
Co najważniejsze - absolutny brak parawanów :lol:
Wyobrażam sobie, że w Połądze jest jeszcze ciszej.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 22 Maj 2019 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
WRO - PLQ wyszlo 294zl przez Sembo, platnosc visa z Revoluta.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 27 Sty 2020 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Ceny lotów w nadchodzącym sezonie letnim do Pałągi trochę wyższe niż w ubiegłym roku, ale jak ktoś chce polecieć lotem inaugurującym tę trasę w 2020 roku, to ma taką możliwość za 200 PLN RT kupując bilety u Norwegów...:) Na stronie LOTu trochę drożej.
W tym roku trasa WAW-PLQ startuje od 1 lipca.
Tytułowa cena przy płatności debetową Visą, pozostałe karty + 3 zł.
Załącznik:
WAW-PLQ.jpg
WAW-PLQ.jpg [ 152.97 KiB | Obejrzany 1645 razy ]

Załączniki:
WAW-PLQ2.jpg
WAW-PLQ2.jpg [ 83.84 KiB | Obejrzany 1645 razy ]
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 27 Sty 2020 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5642
HON fly4free
Cena wyjściowa na bardzo dobrym poziomie (tym samym co w zeszłym sezonie) ale prędzej czy później w którejś Szalonej Środzie (i to raczej nie jednej) będzie to chodziło "oficjalnie" po 199 PLN także jak ktoś zainteresowany kierunkiem a 5 dyszek od głowy robi mu różnicę to zalecam cierpliwie czekać.
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 26 Lut 2020 01:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5642
HON fly4free
No i jest. 199 PLN po raz pierwszy.
Góra
 Profil Relacje PM off
mmathew lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: alfa, Anonim, hubski, Kalispell, kefirm, maxima, szfarcjeger oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group