Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Sty 2018 17:07 

Rejestracja: 02 Maj 2017
Posty: 8
Skąd
  • Warszawa, Kraków, Katowice

Dokąd
  • Teheran

Data wylotu
  • 04.06.2018

Data powrotu
  • 30.06.2018

Długość pobytu
  • 10 - 14 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • 850 zl UIA 09.06.2018 - 20.06.2018

Dodatkowe informacje
  • Witam. Jest to dla mnie nowy kierunek, wczesniej nie orientowalem sie w cenach. Chcialbym wyleciec w od drugiego tygodnia czerwca na ok 10 - 14 dni. Moze to byc tez koncowka czerwca byle nie sam poczatek. Z racji tego ze nie orientuje sie w cenach na tej trasie prosze Was o informacjie czy cena ktora znalazlem jest dobra czy moze zdarzaja sie jakies lepsze oferty i promocje :) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#2 PostWysłany: 16 Sty 2018 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
807zł w tych samych datach jeśli wezmiesz od razu z WAW a nie KBP

Załączniki:
waw-ika-waw.jpg
waw-ika-waw.jpg [ 17.47 KiB | Obejrzany 1098 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sty 2018 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
800 PLN za bilety z Warszawy to całkiem dobra cena jest. Co prawda ostatnio pojawiła się rewelka typu first minute za 400 PLN. Ale jak masz konkretny termin wybrany to wiele więcej nie ugrasz. Myślę, że warto brać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group