Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Warszawa - Ryga 24zł
#1 PostWysłany: 08 Sie 2011 13:56 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Witam!
Sieć simple express ogłosiła promocję dla posiadaczy karty ISIC. Za przejazd na trasie Warszawa - Ryga zapłacimy 24zł, dotyczy to również przejazdu powrotnego. Przy rezerwacji trzeba wpisać promocyjny kod ISIC, w dalszej częsci rezerwacji nie trzeba wpisywać nr karty ani nic takiego, na elektronicznym bilecie też nie ma takiej informacji, więc wystarczy znać kod przy rezerwacji. Dostępność biletów jest dość duża po 10 na każdy kurs. Co ważne cena dotyczy przejazdów nocnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#2 PostWysłany: 08 Sie 2011 14:39 

Rejestracja: 07 Lip 2011
Posty: 20
Ktoś ma tę kartę a na pewno nie skorzysta? Chciałabym wypróbowac te promocję ale nie posiadam isica.. :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Sie 2011 14:42 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Karta ISIC jest niestety imienna, ale tak jak wspomniałam wydaje mi się że do rezerwacji biletów nie jest potrzebna. Ponieważ wpisałam tylko kod: ISIC i dostałam bez problemu bilet elektroniczny, który trzeba okazać kierowcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Sie 2011 14:43 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Tutaj jest ta promocja opisana:
http://www.isic.pl/index.php/wakacyjne- ... press.html
Legitymację trzeba okazać tylko w wypadku gdy bilety kupuje się w siedzibie Almatur. A większość osób kupuje je za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Sie 2011 14:56 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Ja płaciłam VISA Electron z BZ WBK, za pierwszym razem wyskoczył mi błąd na stronie, ale za drugim razem bez kłopotu i za chwilę przyszły bilety mailem (trzeba kliknąć że chce się na maila)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Sie 2011 15:17 

Rejestracja: 07 Lip 2011
Posty: 20
hm na początku jak wybieram jest ta cena 24 zł ale póxniej w oknie wpisywania danych cena już skacze w górę, ktoś wie dlaczego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Sie 2011 15:51 

Rejestracja: 07 Lip 2011
Posty: 20
są! 48 za całość! dzięki wielkie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Sie 2011 15:47 

Rejestracja: 07 Kwi 2010
Posty: 10
ktos ma ochotę 19-22.08 na zwiedzanie rygi, nas jest już dwoje 28 i 31 lat - czym więcej tym lepiej -raźniej
?? wyjazd wieczorem w piątek powrót poniedziałek rano \do uzgodnienia\
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Sie 2011 21:29 

Rejestracja: 11 Sie 2011
Posty: 44
Loty: 36
Kilometry: 78 687
My jedziemy 25.09 i wracamy 29.09. :)
Ja spokojnie kupiłam bilet bez żadnego problemu, natomiast mój kolega miał wielki problem, cały czas było napisanie, że już płatność została wykonana, ale biletów brak, więc w końcu ja musiałam mu kupić, ale udało się i jedziemy. :))
_________________
Zapraszam na mojego bloga, w którym opisuje swoje różne podróże. :)

194 kraje

Aktualnie opisany wyjazd do Pragi, na Born To Be Wild, Pangaea, a teraz relacja z Serbii, a później z Rygi (;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Sie 2011 19:56 

Rejestracja: 07 Kwi 2010
Posty: 10
Agg napisał(a):
My jedziemy 25.09 i wracamy 29.09. :)
Ja spokojnie kupiłam bilet bez żadnego problemu, natomiast mój kolega miał wielki problem, cały czas było napisanie, że już płatność została wykonana, ale biletów brak, więc w końcu ja musiałam mu kupić, ale udało się i jedziemy. :))


Ile osób jest na 25.09 ? Można się podpiąć do was bo my anty języczni ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 12 Sie 2011 23:41 

Rejestracja: 11 Sie 2011
Posty: 44
Loty: 36
Kilometry: 78 687
Jadę z kolegą, który świetnie mówi po rosyjsku, a ja po angielsku, więc z dogadaniem się nie będziemy mieli problemu. Jedziecie w dokładnie takim samym terminie?
_________________
Zapraszam na mojego bloga, w którym opisuje swoje różne podróże. :)

194 kraje

Aktualnie opisany wyjazd do Pragi, na Born To Be Wild, Pangaea, a teraz relacja z Serbii, a później z Rygi (;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Sie 2011 03:09 

Rejestracja: 14 Sie 2011
Posty: 3
aster-ix napisał(a):
ktos ma ochotę 19-22.08 na zwiedzanie rygi, nas jest już dwoje 28 i 31 lat - czym więcej tym lepiej -raźniej
?? wyjazd wieczorem w piątek powrót poniedziałek rano \do uzgodnienia\


Hej :)
Ja się też prawdopodobnie wybieram w tym terminie - jutro (a właściwie już dziś) będę wiedzieć czy mi się uda. I oczywiście w kupie raźniej, byłoby fajnie się razem powłóczyć :)


Ostatnio edytowany przez tutu, 17 Sie 2011 21:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 17 Sie 2011 09:13 

Rejestracja: 16 Sie 2011
Posty: 9
Po pierwsze to witam wszystkich :)
Po drugie to dziękuję za przedstawienie tej oferty, bo dzięki niej jadę pod koniec sierpnia do Rygi.

Po trzecie to zamierzam skorzystać i Wam też polecam darmową wycieczkę (+ ewentualne napiwki) po Rydze z przewodnikiem organizowaną codziennie i trwającą do 3 godzin. Jak sami piszą na stronie: "Escape the Old Town and discover the real Riga!", więc należy to potraktować jako dodatkową atrakcję oprócz zwiedzania Starego Miasta.
http://freetour.traveller.ee/?page_id=5&lang=ri
Tu jest parę opinii na temat tej darmowej wycieczki: http://www.tripadvisor.com/Attraction_R ... -Riga.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 17 Sie 2011 10:15 

Rejestracja: 14 Sie 2011
Posty: 3
Dzięki Konradex, fajna opcja :)
===
Moi drodzy,
Jestem w Rydze 19-22.08 :)
Jeśli ktoś miałby ochotę na wspólne zwiedzanie i drobną włóczęgę - dawajcie znać, mało czasu zostało ;) żeby się ugadać.
Pozdrowienia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Sie 2011 12:08 

Rejestracja: 29 Lis 2010
Posty: 66
WIZZAIR ma dobre ceny połączeń Ryga-Oslo Torp-np. Poznań i wymyśliłem wycieczkę, w której zwiedzamy 3 nadbałtyckie stolice:

piątek 7.10 SIMPLE Warszawa 19:30-6:05 Wilno 12 PLN
sobota 8.10 Zwiedzanie Wilna 8-20+nocleg
niedziela 9.10 SIMPLE Wilno 10:00-18:55 Tallin 12 PLN
niedziela 9.10 wieczorne zwiedzanie Tallina 19-22 +nocleg
poniedziałek 10.10 ranne zwiedzanie Tallina 6-8
poniedziałek 10.10 SIMPLE Tallin 10:00-14:25 Ryga 12 PLN
poniedziałek 10.10 zwiedzanie Rygi 15-22
wtorek 11.10 WIZZAIR Ryga 11:35-12:10 Oslo Torp 92 PLN
wtorek 11.10 WIZZAIR Oslo Torp 17:50-19:25 Poznań 21 PLN
Koszt przejazdu autokarami i przelotów = 149 PLN
Orientacyjny koszt noclegów na osobe = 120 zł

Mankamentem jest na pewno krótkie zwiedzanie Tallina i nocna podróż Warszawa-Wilno, ale jak ktoś jest odważny to mu takie rzeczy nie przeszkadzają. ;)

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 17 Sie 2011 12:53 

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 3
tutu napisał(a):
Moi drodzy,
Jestem w Rydze 19-22.08
Jeśli ktoś miałby ochotę na wspólne zwiedzanie i drobną włóczęgę - dawajcie znać, mało czasu zostało żeby się ugadać.


Witam,
ja będę dokładnie w tym samym teminie (jadę w pt, wracam w pn). Chętnie umówię się na wspólne zwiedzanie i włóczęgę. Opcja konradexa z free riga tour tez bardzo fajna. Mam 30 l. i kilka podróży już za sobą i oby wiele więcej przed...
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Sie 2011 21:10 

Rejestracja: 14 Sie 2011
Posty: 3
lakusek napisał(a):
tutu napisał(a):
Moi drodzy,
Jestem w Rydze 19-22.08
Jeśli ktoś miałby ochotę na wspólne zwiedzanie i drobną włóczęgę - dawajcie znać, mało czasu zostało żeby się ugadać.


Witam,
ja będę dokładnie w tym samym teminie (jadę w pt, wracam w pn). Chętnie umówię się na wspólne zwiedzanie i włóczęgę. Opcja konradexa z free riga tour tez bardzo fajna. Mam 30 l. i kilka podróży już za sobą i oby wiele więcej przed...
Pozdrawiam!


No i bardzo miło :)
Ja wyjeżdżam jutro, na miejscu jestem w pt. rano, wracam w poniedziałek. Złapmy jakiś kontakt w takim razie.
Cel: połazić, pozwiedzać, bez ciśnień, odsapnąć, nacieszyć oko i ducha. Darmowe Riga Tour też jak najbardziej mam w planach. Jutro już będzie u mnie ciężko z netem, ale mam parę godzin przesiadko-postoju w planach, to spróbuję sprawdzić maila. Daj znać na priv. - umówimy się dalej, żeby już tu nie zaśmiecać wątku.

I oczywiście zapraszam do zgłaszania się jeszcze innych chętnych na wspólne spacery, jeśli jesteście w tym czasie na miejscu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 17 Sie 2011 23:51 

Rejestracja: 11 Sie 2011
Posty: 44
Loty: 36
Kilometry: 78 687
konradex napisał(a):
Po pierwsze to witam wszystkich :)
Po drugie to dziękuję za przedstawienie tej oferty, bo dzięki niej jadę pod koniec sierpnia do Rygi.

Po trzecie to zamierzam skorzystać i Wam też polecam darmową wycieczkę (+ ewentualne napiwki) po Rydze z przewodnikiem organizowaną codziennie i trwającą do 3 godzin. Jak sami piszą na stronie: "Escape the Old Town and discover the real Riga!", więc należy to potraktować jako dodatkową atrakcję oprócz zwiedzania Starego Miasta.
http://freetour.traveller.ee/?page_id=5&lang=ri
Tu jest parę opinii na temat tej darmowej wycieczki: http://www.tripadvisor.com/Attraction_R ... -Riga.html


Takie 'darmowe wycieczki' są organizowane w bardzo wielu miastach (w Polsce też), mnie zawsze jedynie zastanawia kwestia napiwku, ile wypada dać? Może uczestniczyliście kiedyś w takiej wycieczce i możecie się podzielić swoimi odczuciami? Wiem, że można nic nie dać, ale na pewno dziwnie bym się czuła biorąc udział w czymś takim bez docenienia przewodnika, który poświęca swój czas i dzieli się swoją wiedzą.
_________________
Zapraszam na mojego bloga, w którym opisuje swoje różne podróże. :)

194 kraje

Aktualnie opisany wyjazd do Pragi, na Born To Be Wild, Pangaea, a teraz relacja z Serbii, a później z Rygi (;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Sie 2011 06:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
dodam, że w Tallinnie organizowana jest podobna wycieczka trwa około 2h i startuje spod namiotu informacji turystycznej. Jeżeli ktoś przy okazji wizyty w Rydze wybiera się do Tallinna to szczerzę polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 02 Wrz 2011 21:17 

Rejestracja: 02 Wrz 2011
Posty: 6
A ktoś będzie jechał do Rygi na 18.09? ;) bo jeśli udałoby się zebrać małą grupkę to fajnie by było połazić z przewodnikiem;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group