Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Warszawa - Madryt
#1 PostWysłany: 16 Lis 2017 15:21 

Rejestracja: 14 Lut 2017
Posty: 3
Skąd
  • Warszawa

Dokąd
  • Madryt

Data wylotu
  • 01.04.2018

Data powrotu
  • 30.04.2018

Długość pobytu
  • 7

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • 1400

Dodatkowe informacje
  • Witam,

    Będziemy lecieć z Warszawy do Madrytu na kwiecień 2018 - dowolna data (długość pobytu 5-7 dni) - ja z moja żona i 4 letnią córeczką

    Znalazłem ofertę Ryanaira (najtańsze) ale 1400 zł, to za drogo. Chcemy wydać do 700 zł (3 pasażerów)

    Hotel/hostel nie potrzebuję bo mam rodzinę które mieszkają w Madrycie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Warszawa - Madryt
#2 PostWysłany: 16 Lis 2017 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
W wariancie lotu powrotnego z dłuuugą przesiadką w Brukseli-Charleroi najniższa cena na kwiecień to ok 335 zł za osobę.
Załącznik:
WMI-MAD.JPG
WMI-MAD.JPG [ 116.48 KiB | Obejrzany 1263 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - Madryt
#3 PostWysłany: 16 Lis 2017 15:39 

Rejestracja: 14 Lut 2017
Posty: 3
Dziękuje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - Madryt
#4 PostWysłany: 16 Lis 2017 18:38 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Tak szczerze to poczekaj. Masz kwiecien a zatem szczyt sezonu to nie jest. Poza tym elastyczny jestes co do dat.
Tanie linie jeszcze beda wrzucac dobre ceny.

Przegladaj strone glowna oraz forum "Tanie linie lotniczne". Tak czesto sa podawane dobre oferty, do Madrytu tez nie brakuje.

Tutaj powyzej za 1k szału nie robi. Długa przesiadka w Brukseli, cały dzien w plecy a jak jeszcze doliczysz jedzenie, picie dla Was I dziecka to już cenowo też nie jest wielką okazją.

Ustaw sobie w Azair.eu jakis rodzaj szukania - np. bez przesiadek i odpalaj co jakis czas. Spokojnie zejdziesz z 1k i bez kombinowania z Brukselami ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group