Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Kwi 2013 00:16 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Jak w temacie, gdzie rano mogę wydrukować kilka stron?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#2 PostWysłany: 16 Kwi 2013 00:18 

Rejestracja: 08 Mar 2011
Posty: 362
Loty: 35
Kilometry: 94 159
niebieski
W podziemiach centralnego jest kawiarenka internetowa, czynna 24h. Można tam wydrukować coś
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Kwi 2013 00:32 

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 40
Wszystko zależy ile masz czasu i rzeczy do wydruku. W podziemiach znajdziesz kawiarenkę internetową - 50 gr/strona. Jeżeli masz więcej czasu to niedaleko jest copy general także otwarte 24h i tam już bardziej normalne ceny. Punkt znajduje się w biurowcu przy al. Jerozolimskich 56C - jeden przystanek tramwajowy od dw. centralnego (przystanek plac starynkiewicza), ewentualnie ok 500 metrów piechotą wzdłuż alei Jerozolimskich w stronę ochoty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Kwi 2013 00:37 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Mam trochę czasu i więcej niż dwie strony do wydrukowania :) więc chętnie udam się w stronę Jerozolimskich. Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Kwi 2013 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Jest tez punkt bardzo blisko centralnego, kiedyś było tam copy general, teraz jakoś inaczej się nazywa, chyba drukpoint. To jest na Emilii Plater, naprzeciwko Mariotta. Wydaje mi się, że czynne 24h.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Kwi 2013 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
dwie stacje metra od Centrum, na obok stacji metra Pole Mokotowskie jest xero studenckie po 6gr za stronę. Taki kiosk, po stronie Poczty. Pewnie jest też bliżej: na Politechnice, ale nie wiem gdzie dokładnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Kwi 2013 10:42 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
luxyfer napisał(a):
Pewnie jest też bliżej: na Politechnice, ale nie wiem gdzie dokładnie

Przy metrze politechnika polecam: http://www.taniexero.com/
Wydrukowali mi ostatnio za darmo wnioski wizowe i karty pokładowe, bo pani machnęła ręką na te paręnaście groszy :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group