Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Wrz 2014 14:11 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Mam jeszcze jedno banalne pytanie,oczywiscie nie do wszystkich ;)

Czas AVE na interesujacym mnie odcinku to 2,5h. Jest tez " regionalny" pociag nocny,ktory jedzie 8,5h. Roznica w cenie niewielka, bo 10euro pomiedzy nimi,a roznica czasu i klasy pewnie ogromna i stad moje pytanie,czy te regionalne to przypominaja nasze TLK, da sie w nich spac, maja przedzialy,jezdza puste,sa bezpieczne,itp.?
Dokladajac oszczednosc na noclegu,to roznica wyniesie ok.30 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
#22 PostWysłany: 08 Wrz 2014 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
namteH napisał(a):
bobo77 napisał(a):
No comment :D

@namteH, ciekawą stosujesz formę dzielenia się wiedzą, najpierw masz za ignorantów innych userów i wszczynasz awanturę z @jacek96 (posty usunięte i poszły ostrzeżenia), a gdy ktoś na szybko wyjaśnia temat nie mając czasu w pracy na dokładną odpowiedz, to czepiasz się szczegółów... super ;)

odnieś się do tego co napisałem albo przyznaj się do błędu...


:D
Widzę, że masz dzisiaj bardzo zszarpane ego...

Sorki, ale w rozumieniu słownikowym nie popełniłam żadnego błędu... i zgodnie z moją wcześniejszym postem, użyłam skrótów myślowych widząc jaka awantura została rozkręcona przez ciebie z @jacek96

'P+' jest droższe od standardowej promocji 'P'... fakt nie dodałam informacji, że jest zwrotna i to jest mój błąd, bo wedle usera @nemteH lepiej nie powiedzieć nic niż udzielić informację zrozumiałą dla większości użytkowników F4F

'4M' to bilety jak najbardziej na miejsca przy stoliku... owszem istnieje obowiązek zakupu wszystkich czterech miejsc, ale przy pierwszej próbie zakupu takiego biletu nawet ślepiec zauważyłby że innej możliwości nie ma

namteH napisał(a):
możesz kupić dla 1 osoby i wtedy jedziesz jak król ale płacisz za 4 osoby... podana cena jest dla 1 osoby gdy kupujesz dla 4.

Byłam świadkiem podobnej sytuacji jak opisujesz w AVE z Madrytu do Barcelony, gdy dwóch 'wielkich rodaków' wykupiło tylko dla siebie wszystkie cztery bilety przy stoliku by mieć więcej miejsca na 'królewską' biesiadę przy whisky i dopiero zdecydowana interwencja policji w Zaragozie 'oczyściła' atmosferę w wagonie... może znany jest ci ten albo podobne przypadki 'królewskiej' wylewności w pociągach RENFE ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Wrz 2014 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
jacek96 napisał(a):
...Jest tez " regionalny" pociag nocny,ktory jedzie 8,5h. Roznica w cenie niewielka, bo 10euro pomiedzy nimi,a roznica czasu i klasy pewnie ogromna i stad moje pytanie,czy te regionalne to przypominaja nasze TLK, da sie w nich spac, maja przedzialy,jezdza puste,sa bezpieczne,itp.?
Dokladajac oszczednosc na noclegu,to roznica wyniesie ok.30 euro.

jakikolwiek regionalny na tak długiej trasie nie jest wart swojej ceny. to są pociągi dla ludzi, którzy mieszkają w małych miejscowościach na tej trasie albo wiozą rower. standard jak w EN57.
podaj o jakich godzinach mówisz, bo nocnych regionalnych to w hiszpanii nie ma. chodzi o ten co kończy w madrycie po 22?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 08 Wrz 2014 19:01 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Np.:Estrella 00370
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 08 Wrz 2014 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
jacek96 napisał(a):
Np.:Estrella 00370

Estrella nie jeździ przez walencje. jedzie od granicy z francją przez barcelone i dalej zaragoza i do madrytu.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 08 Wrz 2014 20:17 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
namteH napisał(a):
jacek96 napisał(a):
Np.:Estrella 00370

Estrella nie jeździ przez walencje. jedzie od granicy z francją przez barcelone i dalej zaragoza i do madrytu.

Wiem, w tym momencie nie pytam o trase,bo ja znam,tylko byla dyskusja o klasie pociagu i pisales bym podal o ktory mi chodzi. Podalem z zaznaczeniem "np.".
Wiec jaki standard?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 08 Wrz 2014 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
jacek96 napisał(a):
namteH napisał(a):
jacek96 napisał(a):
Np.:Estrella 00370

Estrella nie jeździ przez walencje. jedzie od granicy z francją przez barcelone i dalej zaragoza i do madrytu.

Wiem, w tym momencie nie pytam o trase,bo ja znam,tylko byla dyskusja o klasie pociagu i pisales bym podal o ktory mi chodzi. Podalem z zaznaczeniem "np.".
Wiec jaki standard?

estrella jechałem raz w kuszetce i standard jest OK.
innym nocnym (barcelona-granada) jechałem na siedząco i też było OK z wyjątkiem tego, że światło zgasili grubo po północy. generalnie jest spokój.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 09 Sie 2017 17:08 

Rejestracja: 10 Sty 2016
Posty: 56
Witam,

Czy coś zmieniło się w temacie transportu Walencja-Madryt?
Będę w Walencji w połowie września i chciałem wybrać się na jeden dzień do Madrytu, jakim środkiem transportu ta podróż będzie najtańsza?

Z góry dziękuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group