Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Gru 2019 17:19 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 328
niebieski
Ma ktoś doświadczenia z Conradem w Singapurze? Warto dopłacić te 350 zł względem Hilton Singapore? Będę tam 3 dni także trochę trzeba by dopłacić a niestety punkty mam nie do ruszenia bo mi się na koniec przyszłego roku bardzo przydadzą na Tokio. Najbardziej chodzi mi o salonik. Widziałem filmiki na YT i w Conradzie bardzo fajnie to wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
#22 PostWysłany: 10 Gru 2019 01:11 

Rejestracja: 11 Sie 2019
Posty: 7
wierciu napisał(a):
Ma ktoś doświadczenia z Conradem w Singapurze? Warto dopłacić te 350 zł względem Hilton Singapore? Będę tam 3 dni także trochę trzeba by dopłacić a niestety punkty mam nie do ruszenia bo mi się na koniec przyszłego roku bardzo przydadzą na Tokio. Najbardziej chodzi mi o salonik. Widziałem filmiki na YT i w Conradzie bardzo fajnie to wygląda.

Ja mam. W tym roku, latem, spędziłem tam z rodziną trzy dni (pobyt punkty + kasa). W mojej opinii w porównaniu z Hilton Singapore (spaliśmy jedną noc), to dwie kompletnie różne ligi. Hilton stary i bardzo tą starość np. w pokojach widać (mimo, że dostałem jakiś tam upgrade), na śniadaniach tłum i kolejka do wejścia, salonik to samo, wszystkie stoliki zajęte, trzeba było poczekać, lub na stojaka ;)
Z pobytu w Conradzie byliśmy bardzo zadowoleni. Korzystaliśmy z tego saloniku na dole (chyba 4 piętro), na poziomie basenu. Wybór jedzenia nie był może oszałamiający, ale też nie mógłbym narzekać. Jest jeszcze drugi salonik, zdaje się na samej górze, ale jest dla dorosłych, a my byliśmy z dzieckiem więc nie korzystaliśmy.
Lokalizacja Conrada z mojego punktu widzenia również lepsza. Reasumując z tych dwóch zdecydowanie Conrad, dla mnie ten hotel na naprawdę duży plus. Wszystko było tip top, rodzina zadowolona, ;) następnym razem, jeśli bedzie okazja, bezdyskusyjnie wybiorę Conrada. Rozumiem Twoje wątpliwości, przy takiej różnicy w cenie, ja większość pobytu w Singa załatwiłem punktami (3 z 4 nocy), a stawka w obu hotelach była identyczna - 60k. Filmiki na YT, o których wspominasz raczej dobrze oddają conradową rzeczywistość
W wątku o recenzjach znajdziesz moją relację z obu tych hoteli z jakimiś tak (marnymi) zdjęciami.
Góra
 Profil Relacje PM off
wierciu lubi ten post.
wierciu uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group