Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Wrz 2012 22:01 

Rejestracja: 14 Wrz 2012
Posty: 2
Witam, szukam jakis tanich lotów w ciepłe nadmorskie rejony. Wyszukiwanie tanich połaczen oraz noclegów słabo mi idzie. Myslalem o malcie, teneryfie, sycylii, maroku, portugalii, hiszpanii. Moze macie jakies pomysły ? Chciałbym sie wyrobic w koszcie dla dwóch osób (przelot + noclegi na okolo 5-7 dni) ok 1000 zł. Wylot Kraków ewentualnie Wrocław. Pozdrawiam i czekam na propozycje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
#2 PostWysłany: 14 Wrz 2012 22:22 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Nie jestem pewien co do twegoj zakresu cenowego,
ale raczej szukalbym ofert b.p. last minute
Zob. tu LastMinuter, Tui, Ltur, tripsta moze
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lip 2017 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2017
Posty: 1
Hej :)

Mam pytanie do osób, które często podróżują lub robią to częściej niż ja :lol: . Jak w temacie, planuje urlop na przełomie wrzesnia i października. Gdzie zatem warto polecieć (poza Afryką) tak, aby nie zamarznąć zaraz po wyjściu z samolotu? :D Od razu zaznaczam, że na chwile obecną interesuje mnie Europa, ale jeżeli ktoś z Was ma jakies ciekawe propozycje, związane z miejscami, które zwiedził właśnie w tych miesiącach, bardzo chętnię się z nimi zapoznam! :)
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Milena :*
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lip 2017 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 85
Loty: 61
Kilometry: 102 527
Kreta, Cypr
Góra
 Profil Relacje PM off
milainetonnelier lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 12 Lip 2017 16:58 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 605
niebieski
Kanary. Fuerta chyba najtańsza z nich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Lip 2017 20:32 

Rejestracja: 16 Lip 2017
Posty: 3
Cześć wszystkim,

Szukam wakacji w okresie wrzesień - listopad, 9-12 nocy z budżetem ok. 8k za osobę.
Próbowałem szukać po Seszelach, ale ciężko to widzę, do tego nie wiem, czy źle przeliczam, ale za byle obiad wychodzi ok 100 zł / os.?
Mógłby ktoś rzucić na to okiem, może czymś zainspirować w tym kierunku?:)

Patrzę także na Zanzibar, ale nie mogę znaleźć klarownej informacji o pogodzie. Interesuje mnie głównie "plażing", rekreacyjnie snorkeling, także słoneczko, pogoda i ciepła woda ;)

Odpadają kierunki gdzie występuje Zika oraz poniższe:
* Kenia
* ZEA
* Mauritius

Z góry dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Lip 2017 12:02 

Rejestracja: 15 Gru 2016
Posty: 5
https://www.itaka.pl/wczasy/wyspy-zielo ... rrency=PLN
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Lip 2017 18:24 

Rejestracja: 16 Lip 2017
Posty: 3
licznik napisał(a):
https://www.itaka.pl/wczasy/wyspy-zielonego-przyladka/hotel-oasis-atlantico-belorizonte,SIDOASB.html?ofr_id=75cad41d58c3f01250cf2751f1e451637c55f823cb611b900da6201b53311680&adults=2&childs=0&currency=PLN


Cześć,

dzięki za odpowiedź, niestety na Cape Verde jest Zika (Kategoria I http://gis.gov.pl/zdrowie/informacje-dla-podrozujacych/320-informacja-dla-osob-podrozujacych-do-ameryki-poludniowej-w-region-pacyfiku-do-afryki-oraz-indonezji).

Dopuszczamy kraje kategorii III i IV.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Lip 2017 21:23 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Ale z tymi 100zł za obiad na Seszelach to ktoś potwierdzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Lip 2017 20:39 

Rejestracja: 16 Lip 2017
Posty: 3
ind_globtroter napisał(a):
Ale z tymi 100zł za obiad na Seszelach to ktoś potwierdzi?


Własnie dobre pytanie, fajnie by było jakby się ktoś wypowiedział, co tam był.

Np. poniżej link do menu hotelowego:
https://www.savoy.sc/upload/menus/gecko-bar-food-menu.jpg

Obiad mięsny - podstawa 250 rupii. czyli 69 zł :shock:

https://www.savoy.sc/upload/menus/gecko-bar-bar-menu.jpg

Cocacola 75 rupii - 20 zł?


A jeśli chodzi o Zanzibar, to jest ktoś w stanie pomóc z wyborem terminu - kiedy była by najlepsza pogoda? Z tego co znalazłem to do listopada jest pora sucha, ale od listopada zaczyna się ocieplać ocean, w związku z czym zastanawiam się nad wyjazdem na Zanzibar w okolicy października, a Seszele póki co bym odpuścił :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Lip 2017 09:55 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 11
Loty: 15
Kilometry: 24 483
Cześć,

proszę o podpowiedź, gdzie mogę się wybrać we wrześniu aby uświadczyć ciepełka z małym ryzykiem załamania pogody..
Kierunek - Europa. Zależy mi głównie na pięknych plażach (z tego co czytałam na Sardynii pogoda może być różna a właśnie te plaże najbardziej mnie urzekły)
Kanary odpadają, bo lecę w listopadzie.
Fajnie byłoby się zamknąć w 4 stówkach za bilety, może być z przesiadką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Lip 2017 10:07 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
Bułgaria,Cypr,Hiszpania,Malta,Albania,Grecja,Włochy i pewnie jeszcze coś by się znalazło.Wrzesień ogólnie to super termin na pogodę u wielu europejskich wybrzeży nie licząc północy. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Lip 2017 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Dokładnie, Malta będzie np. fajna i budżetowa:) A na pogodę zerknij sobie np. na Accuweather, tak wyglądały realne temperatury rok temu: https://www.accuweather.com/pl/mt/valle ... =9/01/2016
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Gru 2017 19:26 

Rejestracja: 28 Gru 2017
Posty: 10
Czarnogóra, jest względnie tania w tym okresie a oferuje temperatury jak podczas polskiego lata. Sami mieszkańcy potwierdzają, że to najlepszy okres na odwiedzenie tego kraju - mało turystów, spokojna woda i niższe niż w sezonie ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group