Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lut 2018 19:33 

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 9
Witam wszystkichna wstępie chcę napisać że jeśli pomyliłem dział proszę o przeniesieniealedo rzeczypowolizbliża się lato i pora pomyśleć o jakichśwakacjachztymże interesuje mnie raczej zwiedzanie oraz leżenie naplażydodamteż jakieś zabawywostateczności pływanie ale wolę całego urlopu na tym nie stracićwiecmoje pytaniebrzmigdzie polecacie się wybrać w okresie czerwiec-sierpieńnajlepiejzdużą ilością naszych rodakówzawszeraźniej


Ostatnio edytowany przez Abcn, 04 Mar 2018 01:54, edytowano w sumie 1 raz
Znaki przestankowe są niepotrzebne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 11 Lut 2018 19:49 

Jak zwiedzanie i leżenie, to ja bym brał Turcję.
Tak w ogóle to ja wyznaję zasadę, że jak nie wiesz gdzie jechać, to jedź do Włoch.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 11 Lut 2018 19:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Lut 2018 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Moja propozycja to zwiedzanie Skierniewic w czerwcu oraz plazowanie we Wladyslawowie w sierpniu :idea:
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 11 Lut 2018 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Anonymous napisał(a):
...jak nie wiesz gdzie jechać, to jedź do Włoch.

Ja bym jeszcze dodał przynajmniej Hiszpanię (Barcelona, Malaga, Teneryfa), a może też i Portugalię (Porto, Lizbona).
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lut 2018 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
skukany napisał(a):
gdzie polecacie się wybrać w okresie czerwiec-sierpień najlepiej z dużą ilością naszych rodaków zawsze raźniej

To dobry czas na Bali, Lombok i mysle ze spotkasz Rodakow, jesli az tak bardzo do szczescia potrzebni. 8-)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Mar 2018 01:42 

Rejestracja: 28 Lut 2018
Posty: 41
skukany napisał(a):
Witam wszystkich na wstępie chcę napisać że jeśli pomyliłem dział proszę o przeniesienie ale do rzeczy powoli zbliża się lato i pora pomyśleć o jakiś wakacjach z tym że interesuje mnie raczej zwiedzanie oraz leżenie na plaży dodam też jakieś zabawy w ostateczności pływanie ale wolę całego urlopu na tym nie stracić wiec moje pytanie brzmi gdzie polecacie się wybrać w okresie czerwiec-sierpień najlepiej z dużą ilością naszych rodaków zawsze raźniej

Polecam na zwiedzanie i lezenie na plazy platnej lub darmowej Wlochy Poludniowe -region Kampania. Blisko do wykopalisk w Pompejach i Herculanum, blisko na wybrzeze Amalfi i Sorrento. Moge doradzic gdzie niedrogo spac i jesc oraz jak i co zwiedzic po rozsadnej cenie , miejsce czyste, bezpieczne i elegandzkie sam tam spedzalem moje wakacje. Podam wiecej informacji prywatnie o ile sprawa interesuje , pozdrawiam Klaudio

Załączniki:
matrimonio-costiera-amalfitana.jpg
matrimonio-costiera-amalfitana.jpg [ 217.59 KiB | Obejrzany 2179 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Mar 2018 09:20 

Rejestracja: 05 Lis 2016
Posty: 22
Latem w wielu miejscach na południu gorąco i bardzo tłoczno. Moim odkryciem jest Albania. Plaże cudo - wyjątkowo zadbane, świeżo grabione a hotele w rejonach wokoło turystycznych na każdą kieszeń. Jest co zwiedzać . A ludzie przyjaźni i pomocni - nie tak jak w bardziej komercyjnych rejonach.
Góra
 Profil Relacje PM off
mzukowski lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 01 Mar 2018 10:19 

Rejestracja: 28 Lut 2018
Posty: 41
kryskaM napisał(a):
Latem w wielu miejscach na południu gorąco i bardzo tłoczno. Moim odkryciem jest Albania. Plaże cudo - wyjątkowo zadbane, świeżo grabione a hotele w rejonach wokoło turystycznych na każdą kieszeń. Jest co zwiedzać . A ludzie przyjaźni i pomocni - nie tak jak w bardziej komercyjnych rejonach.

Co do Albanczykow to mam pojecie o tym jakiego kalibru to ludzie po tym co wyprawjaja u nas we Wloszech, a kraj bardzo brudny, wielu jednak tam jedzie bo tani. co do goraczki na poludniu, tam jest klimat suchy co oznacza ze czlowiek sie nie poci i wytrzymuje wysokie temperatury w przeciwienstwie do pòlnocy Wloch. Gdy jestem na poludniu mieszkam w ladnym mieszkaniu polozonym na lekkim wzgòrzu w gòrach jest tam klima, ale nie uzywam, bo nie ma potrzeby w mieszkaniu jest lekki wietrzyk i spi sie bardzo dobrze, ale juz 10 km dalej jest gorzej, bardziwej upalnie w nocy. A ze tloczno to znaczy, ze sa turysci jest co ogladac i to tez zalezy gdzie. A co do cen to tez wszystko zalezy o ile sie wie gdzie spac i jesc, mnie te wakacje wychodza wzglednie tanio. Klaudio
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Mar 2018 22:40 

Rejestracja: 15 Sie 2016
Posty: 8
Klaudio napisał(a):
skukany napisał(a):
Witam wszystkich na wstępie chcę napisać że jeśli pomyliłem dział proszę o przeniesienie ale do rzeczy powoli zbliża się lato i pora pomyśleć o jakiś wakacjach z tym że interesuje mnie raczej zwiedzanie oraz leżenie na plaży dodam też jakieś zabawy w ostateczności pływanie ale wolę całego urlopu na tym nie stracić wiec moje pytanie brzmi gdzie polecacie się wybrać w okresie czerwiec-sierpień najlepiej z dużą ilością naszych rodaków zawsze raźniej

Polecam na zwiedzanie i lezenie na plazy platnej lub darmowej Wlochy Poludniowe -region Kampania. Blisko do wykopalisk w Pompejach i Herculanum, blisko na wybrzeze Amalfi i Sorrento. Moge doradzic gdzie niedrogo spac i jesc oraz jak i co zwiedzic po rozsadnej cenie , miejsce czyste, bezpieczne i elegandzkie sam tam spedzalem moje wakacje. Podam wiecej informacji prywatnie o ile sprawa interesuje , pozdrawiam Klaudio

Jak możesz to podeślij mi info na priv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Mar 2018 00:05 

Rejestracja: 28 Lut 2018
Posty: 41
Witam oczywiscie, ze moge jutro zreszta tam jade i zostane tydzien jestem jednak nowy na forum nie wiem czy mozna podawac numery prywatne i adres, jesli wiesz jak to zrobic to powiadom, szkoda, ze wròce wczesniej jeszcze przed 16-ym marca gdy zacznie sie kiermasz czekolady, o ile otrzymam odpowiedz skontaktuje sie, ale dopiero po powrocie pozdrawiam Klaudio
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Mar 2018 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Zwiedzanie, plaża , tańce hulanki swawola wypisz wymaluj Izrael, szczególnie Tel Aviw
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Mar 2018 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Też chciałem "zagłosować" na Włochy, ale właśnie doczytałem, że ma być z dużą ilością Polaków. A to nie znam, do Włoch jeżdżę spotykać sie z dużą ilością Włochów, dużą ilość Polaków mam na codzień i w Polsce i w Norwegii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 03 Mar 2018 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Chcialbym dodac Algarve oraz Malte i przypusczam, ze nie powinno byc problemu ze spotkaniem Polek i Polakow.

P.S.
@BrunoJ, niekoniecznie Wlochow, ale Wloszki. :D

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 03 Mar 2018 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Wlochów, bo dobrze gotują, i Włoszki bo... nevermind... ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Mar 2018 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Klaudio powinien być świadomy, że na forum staramy się umieszczać własne zdjęcia, a jeśli to są "z internetów" to dobrze jest podać źródło, inaczej kiedyś jakiś autor może się zbiesić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group