Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wakacje sierpień
#1 PostWysłany: 16 Mar 2019 11:56 

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 1
Liczba osób: 2
Budżet: 3500zł/os
Termin: sierpień 7-14 dni

W sierpniu z dziewczyną chciałbym pojechać na wakacje gdzieś poza europe. Pierwszym wyborem byłaby Tajlandia, a konkretnie połączenie Bangkoku z Krabi lub Koh Chang gdyż bilety wychodzą w fajnej cenie. Problemem, który mnie niepokoi jest pogoda, a konkretnie pora deszczowa. Wiem, że Tajlandia w sierpniu to nie najlepszy pomysł tym bardziej, że bardzo zależy mi na tym aby słońce prażyło, a nie było za chmurami. Rozmyślałem także nad Bali, ale z tego co czytałem to sporo brudu tam jest i nie jest to dobre miejsce do wypoczynku. Wiem, że obok Bali jest Lombok i Gili, ale nie przekonuje mnie to za bardzo. Rozważam jeszcze Malezje, a konkretnie Langkawi, lecz nie wiem jak wygląda tam sytuacja z pogodą i czy plaże oraz morze jest czyste. Na Filipiny i Malediwy mam za mały budżet, więc zapewne odpadają. Myślałem jeszcze nad Dominikaną, ale wyczytałem, że tam w sierpniu pogoda też nie jest najciekawsza chyba, że się mylę i jednak można coś pokombinować. Co do Afryki to tam gdzie bym chciał pojechać to mam za mały budżet.
Europa odpada, byłem już we wszystkich miejscach, których chciałem. Podsumowując to zależy mi na wakacjach poza europą gdzie pogoda będzie sprzyjać, woda jest czysta, plaże są czyste oraz można coś pozwiedzać. Gambia, Teneryfa, Kanary, Oman, Jordania, Gruzja, Grecja, Hiszpania, Włochy, Oman, Egipt, Maroko, Turcja, Tunezja, Chorwacja byłem widziałem. Budżet wiadomo może ulec zmianie jeżeli trafi się coś co spełni te warunki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Wakacje sierpień
#2 PostWysłany: 16 Mar 2019 12:09 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Na Filipiny wystarczy. Na Seszele nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group