Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Mar 2015 00:19 

Rejestracja: 18 Mar 2015
Posty: 1
Do jakiego kraju najlepiej pojechać pod namiot - Chorwacja, Włochy, Węgry, czy może jeszcze coś innego?
(głównie interesuje mnie jakość, cena i lokalizacja kempingów)
Z góry dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 18 Mar 2015 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Ja z rodziną przez kilka lat gościliśmy w Chorwacji na kempingach wybór masz niesamowity i rozrzut cenowy też, ale przyzwoity czysty kemping (bez basenu) zamykasz się w kwocie około 25-35 Euro za dobe na rodzinę z samochodem. Zajrzyj na forum CRO.pl tam masz mase info na temat kempingów i cen w Chorwacji.
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Mar 2015 00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
2013 byłem we Włoszech - Lido di Spina z Vacansoleil
ostatni tydzień sierpnia, promocja 7=5, wyszło niecałe 6 stówek za pobyt...pogoda ideał, kemping niezły, z basenem, namiot jak domek, oprócz podłogi i łazienki...kuchnia, niezłe łóżka..podobało się :)

ale odpowiedzi prostej na Twoje pytanie nie ma, bo każdy lubi coś innego ;)
Węgry najbliżej ale tam nie ma morza
Chorwacja - kamyczki ;) no i coraz drożej podobno
Włochy najdalej
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Mar 2015 02:07 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
Wg mnie dobrą opcją jest Chorwacja. Bardzo dobrze wspominam kempingowanie w Dalmacji. Moje ulubione miejsce to okolice Orebica na półwyspie Peljesac.
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Mar 2015 01:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 3
Polecam Hiszpanię. Nie ma potrzeby niczego rezerwować, zawsze znajdziesz wolne miejsce na campingu, praktycznie można jechać w ciemno. Zdarzyło mi się tylko jeden raz, że na wybranym wcześniej campingu nie było wolnych miejsc i musiałem pojechać kawałek dalej żeby rozbić namiot. Zwiedziłem północ i południe Hiszpanii w ten sposób. Jeśli pogoda dopisze to północ jest nie do przebicia! W jednym miejscu są wysokie góry, rzeki, lasy, a kawałek dalej (piechotą!) plaże i ocean. Nie ma też tam za dużo turystów, a jak są to zwykle są to turyści z Hiszpanii :). Jak prognozy pogody będą złe, to można się kierować na południe w okolice miasta Tarifa gdzie jest najwęższe miejsce cieśniny pomiędzy morzem Śródziemnym i oceanem (koło Gibraltaru). Tam dla miłośników wind surfingu we wszelkiej postaci jest gwarantowany wiatr po stronie wybrzeża oceanu. Jak ktoś chce spokojnie poplażować zamiast szaleć na falach i walczyć z porywistym wiatrem to można też jechać na południe, w okolice Cartageny i Alicante.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Mar 2015 23:36 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 150
Świetny pomysł :) Każdy kraj na południu ma sporo kempingów o różnych standardach. W każdym kraju można znaleźć te dobre i te gorsze. Myślę, że powinniście zacząć od tego jak daleko chcecie jechać, do ilu km. Warto także przejrzeć ofertę vacansoleil, eurocamp oraz selectcamp. Choć to nie są jedyne kempingi;)
_________________
http://nasze-lepsze-ja.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Mar 2015 20:16 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Polecam we Włoszech http://www.campingmediterraneo.it/en-us/
Byłam w 2013 r pod namiotem. Nie mogę na nic narzekać bo ogólnie warunki na 6+.
Z kampingu pojechaliśmy do Werony i do San Marino a promem popłynęliśmy do Wenecji.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Mar 2015 20:38 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
ja osobiście polecam eurocamp.it i www.vacansoleil.pl/
mają świetnie utrzymaną infrastrukturę na superanckich campingach rejon Wenecji
takiej "laby" jak wtedy to nie pamiętam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Mar 2015 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 806
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
południowa Francja np Prowansja.
Byłem super sprawa - polecam małe kameralne kampingi. Przeważnie czyste i z bardzo dobrą infrastrukturą
Ja spałem:
- okolice Avignion
- okolice Marsylii
- okolice kanionu Verdon
- okolice zamków nad Loarą
dla chętnych mogę poszukać stron - gdzieś mam zarchiwizowane.
Pomocna strona http://pl.camping.info/?gclid=CN6krubWx ... cgod8X8A-w

-- 26 Mar 2015 20:14 --

Dryblas napisał(a):
Ja z rodziną przez kilka lat gościliśmy w Chorwacji na kempingach wybór masz niesamowity i rozrzut cenowy też, ale przyzwoity czysty kemping (bez basenu) zamykasz się w kwocie około 25-35 Euro za dobe na rodzinę z samochodem. Zajrzyj na forum CRO.pl tam masz mase info na temat kempingów i cen w Chorwacji.



....... tylko że w 30-40 € to w Chorwacji i apartament znajdziesz. Chorwacji na kamping bym ne polecał ... Cena w odniesieniu do apartamentów nie wychodzi korzystnie tak jak we Włoszech czy Francji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Mar 2015 22:26 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 150
A tutaj można zamówić bezpłatne katalogi : https://eurocamp.pl/bezplatny-katalog oraz tutaj http://www.vacansoleil.pl/bezplatny-katalog/.
_________________
http://nasze-lepsze-ja.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Mar 2015 22:51 

Rejestracja: 28 Sie 2013
Posty: 147
Ceny na tych [TENT] w sezonie jak na "Batorym"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Mar 2015 23:57 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
Zibid napisał(a):


....... tylko że w 30-40 € to w Chorwacji i apartament znajdziesz. Chorwacji na kamping bym ne polecał ... Cena w odniesieniu do apartamentów nie wychodzi korzystnie tak jak we Włoszech czy Francji.
myśle że jest spora grupa ludzi dla których wybór kampingu nie ma żadnego związku z ceną apartamentu w okolicy.
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Mar 2015 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 806
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
.............może i tak. Chyba się na starość za wygodny robię. Ja przy podobnej cenie jednak preferuje apartament.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Mar 2015 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Na południu namiot ma jedną zaletę - jak jest ciepełko - nie da rady długo spać. [ja jestem ranny ptaszek, reszta rodzinki lubi pospać]. To jest zaleta, jak się chce dużo zwiedzać. Nie wiem jak teraz, ale jak jeździłem pod namiot (10-15 lat temu) nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem miejsca (Włochy, Sycylia, Chorwacja, Grecja)
Na pewno w apartamencie z klimą lepiej się odpoczywa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Mar 2015 19:28 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
tylko przed wyjazdem sprawdźcie aktualne ceny w Chorwacji , Ci co byli rok a jeszcze lepiej dwa lata temu mogą się zdziwić, ceny w Chorwacji nie tylko są wyższe niż w Hiszpanii czy Portugalii , ale także Austrii , Niemiec czy Francji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Mar 2015 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Przyjemnym miejscem jest też Macedonia - i jezioro Ochrydzkie, przy granicy z Albanią przy Sw. Naum jest całkiem przyjemny kemping nad wodą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 13 Sty 2018 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Pozwolę sobie odświeżyć temat, może komuś się przyda. Od wielu, wielu lat jeździliśmy z rodziną na campingi do namiotów willowych albo mobilehome. Znalezienie noclegu w Chorwacji czy też Włoszech za 100 PLN na osobę za tydzień w domku nie jest jakimś dużym wyczynem. Zazwyczaj skorzystanie z gotowych namiotów jest dużo tańsze niż pojechanie na własną rękę z namiotem na camping. Najczęściej braliśmy Eurocamp albo VacansOleil w przypadku wakacji ze znajomymi, ale takich firm jest dużo więcej. Poniżej lista firm w których sprawdzam ceny. Może komuś się przyda.

Eurocamp, VacansOleil, Selectcamp, Happy Camp, Key Camp, SunCamp, GO4Camp, Canvas Camp, Home Air, Gebetsroither, Gustocamp, Al Fresco, Elle Vacanze, Select Holidays, Vennue Holidays, Roan Camping
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 19 Lip 2019 23:04 

Rejestracja: 19 Lip 2019
Posty: 1
Witam, mam pytanie o campingi we Włoszech. Wszędzie jest poddana cena od osoby i auta, a nie ma od namiotu. Czy to oznacza, że namiot jest już wliczony do ceny za osobę? Namiot będę miała swój.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group