Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Lut 2018 23:50 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6254
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
hmm tu chodzi o -stany Kazachstan/Uzbekistan :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
 
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
#22 PostWysłany: 04 Lut 2018 23:54 

Pakistan, Tadżykistan, Afganistan, Turkmenistan, Kirgistan, Dagestan :)
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 05 Lut 2018 00:27 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
Jeśli lubicie góry - Gruzja i Kirgistan,
a jak dalsza Azja to w tym okresie najlepiej będzie w Indonezji.
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 05 Lut 2018 01:10 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 371
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Za 20 tysięcy na 2 osoby to można spędzić nawet i rok w Zgierzu, a Azji liznąć w chińskiej knajpie w centrum i też będzie git
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off
becek lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 05 Lut 2018 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2018
Posty: 15
-- 05 Lut 2018 10:22 --

cccc napisał(a):
piotrek1992 napisał(a):
doświadczeni podróżnicy podzieliliby się opinią co warto byłoby zwiedzić mając na względzie porę roku, czas i budżet?

Jaki miesiac, czy startujecie od razu na poczatku wakacji, czy pozniej?


Mamy czas od początku lipca do 23 września

-- 05 Lut 2018 10:28 --

SkySurfer napisał(a):
Ja bym był ostrożny z Tajlandią w czerwcu, bo może padać i nie dla każdego jest do wytrzymania 30'C w wysokiej wilgotności.
Popieram propozycje USA. Przy skorzystaniu z couchsurfingu lub kupując na miejscu namiot i śpiwory można przeżyć niezapomniane chwile. Budżet spokojnie wystarczy.
Wakacje to może też być dobry czas na wycieczkę po Chinach.
Sky is the limit :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


USA super opcja ale uznałem, że z naszym budżetem może być to nieosiągalne

-- 05 Lut 2018 10:32 --

Anonymous napisał(a):
tak jak @oskiboski pisal, kupcie bilet do Bangkoku w jedna strone (badz dwie z powrotem za 6 mcy) i bedac tam podrozujcie gdzie uslyszycie ze jest fajnie (badz Air Asia ma niskie ceny), cala tajlandia, malezja, filipiny, wietnam, kambodza maja na prawde super klimat.. jedyny powod dla kotrego bedziecie chcieli wyjechac to po to zeby zebrac wiecej kasy i wrocic na dluzej.. i to bedzie tak trwac wiecznie

jakby co to ostrzgalem..


Mam jeszcze laickie pytanie: Jak radzicie sobie z dostępem do internetu na miejscu żeby kupować kolejne bilety? Kupujecie lokalny starter z internetem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Lut 2018 11:01 

piotrek1992 napisał(a):
Mam jeszcze laickie pytanie: Jak radzicie sobie z dostępem do internetu na miejscu żeby kupować kolejne bilety? Kupujecie lokalny starter z internetem?


w hostelu jest wifi, w mc donaldzie, w resturacjach, na dworcach, lotniskach czasem w parkach
jak nie ma nic to mozesz kupic starter zwlaszcza ze bedziesz tam dluzej
Góra
 PM off
piotrek1992 lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 06 Lut 2018 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2018
Posty: 15
Ostatnie pytanie i myślę, że na razie można zamknąć temat :). Zdecydowałem, że docelowo odwiedzimy rejony Indonezji. Gdy czasu starczy nam na więcej to będziemy już myśleć na miejscu :). Do jakich miast szukać lotów pośrednich do Indonezji żeby wyhaczyć jak najlepszą ofertę? Ktoś już wspominał o Singapurze i Bangkoku. Może jeszcze przychodzi wam coś do Głowy ?

Dzięki za pomoc, dużo już mi pomogliście!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 06 Lut 2018 21:02 

Pamiętaj, by omijać Bali z daleka.
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 06 Lut 2018 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2018
Posty: 15
Czemu omijać Bali ? Takie informacje są bardzo istotne bo brałem to miejsce jako punkt do odwiedzenia:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 06 Lut 2018 23:11 

Zacytuję sam siebie z innego wątku:
Cytuj:
Bali jest skandalicznie nudną, brzydką, rozkopaną i przereklamowaną wyspą, na której nieodłącznym elementem krajobrazu (poza palmami) są koparki i cegły. Bali jest tak słaba, że powinna zostać zbombardowana, zatopiona, a potem postawiona i zagospodarowana od nowa. To jest... brakuje mi słowa więc napiszę tak: wyspa-durian. Jeśli Indonezja, to wybierz sobie jakąś inną wyspę bo jest mała szansa, że trafisz gorzej.
Góra
 PM off  
      
#31 PostWysłany: 06 Lut 2018 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
piotrek1992 napisał(a):
Czemu omijać Bali ? Takie informacje są bardzo istotne bo brałem to miejsce jako punkt do odwiedzenia:)

@piotrek1992 nie sugeruj sie samymi poradami z forum, wyposrodkuj i sam zdecyduj. ;)

Cytuj:
Bali jest tak słaba, że powinna zostać zbombardowana, zatopiona,

Moze lepiej pojedz, zanim zbombarduja i zatopia. :D

piotrek1992 napisał(a):
Ostatnie pytanie i myślę, że na razie można zamknąć temat :). Zdecydowałem, że docelowo odwiedzimy rejony Indonezji. Do jakich miast szukać lotów pośrednich do Indonezji żeby wyhaczyć jak najlepszą ofertę?

Lipiec-sierpien-wrzesien to dobry czas na Bali i mozesz polaczyc np. z Lombok.
2 m-ce to sporo czasu, warto dodatkowo zahaczyc o SIN, KUL, ewentualnie Brunei.
Mozesz poszukac przelotow do SIN, DPS, LOP etc. i porownac ceny, ewentualnie zalapac sie na error fare. :D

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group