Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:30 

Rejestracja: 13 Lis 2017
Posty: 14
Witam.Jaki waszym zdaniem jest najlepszy okres na rezerwacje hoteli domków na wakacje 2018?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22495
Zależy jaki i gdzie

np. ten oslo-torp-fajne-miejsce-do-spania-niedaleko-lotniska,1376,52730 jest non stop za free
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:40 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@irlanczyk007 Najlepszy to już minął.To co atrakcyjnego cenowo się pojawiało znalazło w większości amatorów,ale sukcesywnie coś nowego dorzucają, więc z opcją zwrotną bezkosztowo warto wstępnie coś zaklepać i zmienić ewentualnie na lepsze jak się pojawi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
irlandczyk007 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:48 

Rejestracja: 13 Lis 2017
Posty: 14
-- 13 Lis 2017 13:47 --

No szkoda.A czy ktos was mógłby pomoc w wyszukiwaniu dobrej oferty dal mojej rodziny?Ja grzebie od tygodnia i jakoś nie jestem zadowolony:)

-- 13 Lis 2017 13:48 --

Zeus napisał(a):
Zależy jaki i gdzie

np. ten oslo-torp-fajne-miejsce-do-spania-niedaleko-lotniska,1376,52730 jest non stop za free


Hee ciekawe to.zaskakujecie na tym forum.Ja szukam spanka dla siebie zonki i 2 ki dzieci:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Lis 2017 14:00 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3531
srebrny
2in1, i spanie, i plac zabaw :-)

jak miriam pisze, szukaj z mozliwoscia anulacji. jak sie cos lepszego pojawi, to zrezygnujesz..

sprawdz tez norweskie strony, np https://www.visitnorway.com/hotels-more/cottages-cabins
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Lis 2017 14:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
irlandczyk007 napisał(a):

No szkoda.A czy ktos was mógłby pomoc w wyszukiwaniu dobrej oferty dal mojej rodziny?Ja grzebie od tygodnia i jakoś nie jestem zadowolony:)

Ja szukam spanka dla siebie zonki i 2 ki dzieci:)

Wiemy już dla kogo szukasz,ale nie zdradziłeś gdzie to planujesz ich zabrać i jakich warunków noclegowych oczekujesz,z podanym jedzonkiem,czy aneks kuchenny,basen,osobna sypialnia dla dzieci,czy niekoniecznie ;) A o zadowoleniu to można rozmawiać po pobycie,bo zasada jest taka "póki nie sprawdzisz to się nie dowiesz" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
irlandczyk007 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 13 Lis 2017 14:10 

Rejestracja: 13 Lis 2017
Posty: 14
Majorka: Przylot 25 lipca godz 23.45- wylot 2 sierpnia 22.00
Pierwsza opcja 2 o.dorosle + 2 dzieci hotel 3,4,5 gwiazdkowy z half board
Druga opcja 6 dorosłych + 3 dzieci hotel 3,4,5 gwiazdkowy (jedno duze studio) lub domek na morzem lub ewentualnie poza z basenem.
dzieci wszystkie powyzej 8 lat

Opcje róźnią się od tego czy znajomi nazbieraja kase na pobyt
bo juz sobie kupili z nami bilety na rayanhu...aa.


dziekuje

-- 13 Lis 2017 14:09 --

Fajnie jakby to było gdzies w okolicach lotniska.Lot w nocy więc ewentualnie tanio autko wypozyczyć albo taxi:)

-- 13 Lis 2017 14:10 --

Przy okazji zna ktos tą wypożyczalnie na Majorce?

-- 13 Lis 2017 14:10 --

https://www.hiperrentacar.com/reserva?o ... o2&cat=A1#


Ostatnio edytowany przez Abcn 13 Lis 2017 14:52, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Lis 2017 17:29 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Noclegi na Majorce w roku na rok coraz droższe, szególnie w lipcu i sierpniu.
Oferty będą jeszcze się pojawiać, ale nie masz co liczyć na to że nagle będzie wysyp ofert o połowę tańszych niż można znaleźć teraz.
Po prostu wybrałeś drogie miejsce w drogim terminie.


Ostatnio edytowany przez Marysiek, 17 Lis 2017 14:20, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 16 Lis 2017 18:32 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
A co sam znalazłeś?
Nikt roboty za Ciebie nie zrobi.
I nie ma magicznych stron, na których noclegi są 40% tansze niz w innych miejscach.

No I kwestia taniości to pojęcie względne. Jeden będzie narzekał na 70pln/os/noc a inny się ucieszy, że tylko 200pln w takiej opcji.

Masz linki do wyszukiwarek. Zatem do roboty!
I proszę nie pytaj o propozycje. Bo ktoś mógł w danym hotelu w maju nocować za 150pln/noc a na lipiec zobaczysz cenę 800pln.
Niestety, masz szczyt szczytów sezonu więc wszystko będzie drogie.
Majorka już teraz narzeka na tłok. A z kazdym rokiem więcej turystów. Całe rodziny z dziećmi, z bogatych krajów Europy. Wiec dla nich ceny są akceptowalne, dla Polaka już mniej ...

Ja byłem 2.5 roku temu na Majorce. Długo szukałem ale znalazłem coś sensownego. Teraz nawet nie przytaczam bo cena zapewne poszybowała w gore.
A jesli ma nadal być niedrogie to znajdziesz podczas swojego wyszukiwania ...

Im szybciej tym lepiej. Z czasem liczba ofert spada cen raczej nie obniżają bo to wielkie żniwa dla hotelarzy ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group