Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Sty 2012 14:26 

Rejestracja: 11 Lis 2010
Posty: 121
To ja zaproponuje Chorwacje jezeli ma się to zakręcić około 1200-1500 E

Jezeli dojazd mozna policzyć około 1000-1200 zł na paliwo plus

http://www.booking.com/hotel/hr/hoteldo ... rrency=PLN

all inclusive dla mnie jest tu kluczowe bo nie wydaje pieniedzy na miejscu jak nie musze

lub

http://www.booking.com/hotel/hr/pension ... 6cc;dcid=1

ze sniadaniem i kolacją
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#22 PostWysłany: 22 Sty 2012 14:28 

Rejestracja: 11 Lis 2010
Posty: 121
w tym pierwszym hotelu dzieci do lat 7 gratis, czyli łóżeczko turystyczne i po kłopocie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 22 Sty 2012 20:27 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
[quote="dorota.sz"]A można wiedzieć ile kosztowały Cię bilety lotnicze?
Też szukam czegoś na wyjazd z dziećmi-ja mam dodatkowo jedno dziecko niepełnosprawne na wózku inwalidzkim więc już odpadają loty z przesiadkami.

Ja latam maks za 400 euro za cztery osoby w obie strony (licząc loty łączone lub dojazd do lotniska gdzieś w Niemczech) - to dal mnie limit nie do przekroczenia, Teneryfę na teraz znalazłam łącznie za 350, więc mimo droższego Euro zamykam się w moim "mentalnym" przedziale do 400zł za osobę.
Latem lecieliśmy z Niemiec na - Magdeburg/Cochstedt, ale skasowali w tym sezonie to połączenie, w zeszłą zimę też lot łączony z nockai w Frankfurt - HAhn, z noclegami tranzytowymi razem 400 euro.
Teraz z bliskiego miejsca tylko Berlin Easy Jetem został, a tu ceny niestety już na sezon wyższe - zresztą obserwowałąm Teneryfę z Berlina od pojawienia sięw cenniku - na lipiec, bo tylko w wakacje mogę jechać i na styczeń - luty, niestety, cały czas jest ponad 2400 za cztery osoby na wakacyjne/feryjne terminy.
Jeśli wchodzi w grę Gran Canaria - złapiesz tanio z Bratysławy, bezpośrednio Ryanair.
MAm nadzieję, że pomogłam.
We Włochy się nie pakuję - ceny noclegów i ceny na miejscu pobiją dwukrotnie moje wydatki na Kanarach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Sty 2012 20:34 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
matys napisał(a):
w tym pierwszym hotelu dzieci do lat 7 gratis, czyli łóżeczko turystyczne i po kłopocie

Hm, z doświadczenia z booking - jeśli pisze "pobyt gratis" to oznacza tylko spanie, przy pobytach z all inclusive każą dopłacić pewną kwotę za wyżywienie dla dziecka. Trzeba sprawdzać i upewniać się w danym hotelu, jak jest faktycznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 24 Sty 2012 00:28 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 2
dzieki wszystkim za odpowiedzi.

totalny last minute wcale mi nie pasuje, bo lubie wczesniej obadac miejsce gdzie lece, tymbardziej z dziecmi.

poki co sklaniam sie ku takiej opcji

lot lufthansa berlin - palma de mallorca 14-21.06 lub 15-22.08 cena ok 300-310 euro za 2 os. dorosle i 2 dzieci 1 i 6 lat
plus taki, ze to normalna linia, mozna leciec z duzym bagazem. taniej przy moich wymaganiach raczej nie znajde.
pobyt na miejscu znalazlem najtaniej na hotels.com z dodatkowa znizka 10% za ok 920 zl w czerwcu i 1730 zl w sierpniu za tydzien.

[url]http://pl.hotels.com/hotel/details.html?pa=6&pn=1&ps=6&tab=description&destinationId=1633753&hotelId=224207&arrivalDate=14-06-2012&departureDate=21-06-2012&children[0]=2&rooms[0].childrenAges[0]=1&rooms[0].childrenAges[1]=6&rooms[0].numberOfAdults=2&roomno=1&validate=false&previousDateful=false&reviewOrder=date_newest_first[/url]

razem przelot i najtanszy hotel w czerwcu wychodzi ok. 2300-2400 zl za wszystkich, w sierpniu 3100-3200 zl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 24 Sty 2012 10:05 

Rejestracja: 20 Gru 2010
Posty: 395
Loty: 178
Kilometry: 400 854
niebieski
Maroko jest dosc gorace w nasze wakacje. My z dziecmi jezdzimy, ale na ferie - samodzielnie. Cenowo przyjemnie. Rok temu nasze (2+3) wydatki wygladaly tak:
Przez 7 dni wydaliśmy ok. 170 euro. Doliczając do tego dolot oraz ubezpieczenie dzieci, koszt wyjazdu nie przekroczył 1700 zł.
W tym roku bilety byly drozsze, zobaczymy ile wydamy przez 2 tygodnie.

Jesli tylko ma sie dluzszy urlop to warto wybrac sie do Azji na wlasna reke. Za 100-150 zl/dziennie mozna komfortowo bez wiekszych wyrzeczeń podróżować po Tajladnii, Wietnamie, Kambodzy, Indonezji, Birmie czy Malezji (ta jest najdrozsza). Tylko koszty dojazdu wyzsze, ale i wrazenia nieporownywalne ;)
_________________
Image
http://mrowisko.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 24 Sty 2012 10:07 

Rejestracja: 20 Gru 2010
Posty: 395
Loty: 178
Kilometry: 400 854
niebieski
A tak przy okazji zbieramy sily do walki w dluzsza waznosc paszportu dla dzieci do lat 5.
Jak na razie grupujemy sie na fb: http://www.facebook.com/events/133804580071180/
Zachecam do wsparcia tej inicjatywy.
_________________
Image
http://mrowisko.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Sty 2012 18:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 292
niebieski
Popieram : ))
_________________
Malta, Majorka, Forli, Malme, Londyn, Neapol, Kanary, Martynika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 02 Kwi 2012 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Od jakiegoś czasu planuje wakacje, ale prawdopodobnie skończy się na zorganizowanym wyjeździe, ponieważ, lot do Włoch znajduję tani, ale hotele w czasie wakacji nad morzem to masakra.
Zestaw jest 2 dorosłych i 2 dzieci 2 i 8 lat. Chciałem hotel na 2 tygodnie, próbowałem booking, ale również http://www.vacansoleil.pl/, http://www.interhome.pl/ i wszędzie wychodzi min 4000-5000 zł, no może na interhome coś taniej, ale jak za dojazd własny i niepełne wyżywienie to wychodzi bardzo drogo ... (jak dla mnie).
Może ktoś się podzieli informacjami co do cen hoteli we Włoszech w wakacje ? Czy jest szansa znaleźć coś na 2 tyg w granicach do 3000-3500 zł ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 02 Kwi 2012 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Robin napisał(a):
odpuść Włochy
może Gdzieś koło Barcelony?


Do Hiszpanii trudniej (drożej) dolecieć, a nie sądzę żeby ceny hoteli były niższe o 50%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Kwi 2012 18:10 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 22
spróbuj http://www.keycamp.co.uk/
parki tego typu co na vacansoleil tylko ceny przystępniejsze, po zapisaniu na newsletter przysyłają różne oferty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 02 Kwi 2012 20:00 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 153
niebieski
My wybieramy się na Kretę z dziećmi ( 5 i 8) w lipcu , loty na razie nie najtańsze ale liczę na lepsze ceny w maju, noclegi za to bardzo przyzwoite, zarezerwowaliśmy 4 gwiazdkowy hotel w Plakias za 900 euro( 11 dni z HB) , co było jedna z droższych opcji, apartamenty w tym czasie ok. 400 euro,
z kolei w sierpniu planujemy zaliczyć tydzień w Toskanii, noclegi faktycznie nie najtańsze ale znalazłam coś za ok. 500 euro ( apartament za tydzień), polecam do szukania niemieckie strony ( zakładki nur hotel, ferienhotels) typu 5vorflug, ab-in-den-urlaub.de, czy polskiego pośrednika apollotour.com.pl, dobre ceny ma też portal travelrepublic.co.uk, w tamtym roku znaleźliśmy tam tanie noclegi na costa de la luz ( okolice Kadyksu)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 03 Kwi 2012 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Dzięki, będę jeszcze szukał, ale widzę że jednak chyba opcja biura podróży na wakacje "zwycięży". Organizacja wyjazdu z dziećmi na własną rękę musi (jak dla mnie) być znaczącą tańsza niż z biura, żeby miało to jakiś sens... wakacje to specyficzny okres do przerwy 1:0 dla biura podróży ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 03 Kwi 2012 09:07 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 666
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
itaka ma teraz fajną promocje http://www.itaka.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 03 Kwi 2012 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Tak widziałem 999 zł all dla dzieci, dobra oferta, ale jest też w http://www.wezyrholidays.pl/lato2012, dwoje dzieci do lat 15 gratis ... pobyt w hotelu, ale za przelot trzeba zapłacić po około 1200 zł :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 11 Kwi 2012 15:14 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 1
a my tak trochę z dziećmi i troche bez. nasz syn i córka znajomych jada w tym roku na obóz z Atasem, tylko jeszzce nie wiemy czy Bieszczady czy Szklarska Poręba. A my w tym czasie, w sensie rodzice złazimy się po gorach do oporu.trochę wolnego od dzieci a na koniec wszyscy razem parę dni i do domu :) właśnieodonośnie tego biura Atas, czy ktoś zna, jesli tak prosze o opinie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 15 Kwi 2012 17:22 

Rejestracja: 15 Kwi 2012
Posty: 1
Byłam podczas wakacji w Chłapowie(obok Władysławowa) i zebrałam miłe wspomnienia. Dwa tygodnie na kempingu „Lazurowe” w sympatycznej atmosferze + smaczne jedzenie w restauracji na miejscu i ten bezcenny widok na Morze Bałtyckie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 23 Kwi 2012 12:38 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 329
dorota.sz napisał(a):
na Teneryfie tylko za nic nie wiem jak tam i za ile można dolecieć.Macie jakieś propozycję

dorota.sz napisał(a):
Za tyle to niestety mnie nigdy stać nie będzie :cry:

Zgodnie z informacją na głównej, easyjet wrzucił bilety na nowy sezon, można znaleźć bezpośrednie loty z Berlina w rozsądnych cenach, znalazłem przyjemny termin 2 dorosłych + 2 dzieci za 1046 zł (z opłatą rezerwacyjną, bez bagażu). Jak chcesz lecieć z dziećmi bez przesiadek to kupuj teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 23 Kwi 2012 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 292
niebieski
Super ceny np: w listopadzie lub grudniu : )
U nas zimno tam cieplutko : )
Dziękuję za informację-nie wiem czy uda mi się kupić, bo trochę już polatałam wyczerpując budżet.
_________________
Malta, Majorka, Forli, Malme, Londyn, Neapol, Kanary, Martynika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 02 Maj 2012 18:37 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 2
Moge polecic hotel Velaves z Wladysławowa. Są animatorki, gry planszowe, plac zabaw.
No i piekne plaże ze Spa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group